Зоркая Зорро• 26 сентября 2023
Львів. Як швидше дібратися зі Стрийського автовокзалу до ЖД
Тільки зараз зрозуміла що прибуваємо не на ЖД, а на Автовркзал по вул.Стрийській. Будемо мати обмаль часу щоб добратися до ЖД.
Дівчата підкажіть яз скоріше і зручніше добратися до ЖД.
Я тут с краю постою• 26 сентября 2023
автобус 10, тут дивіться що по часу та кількості на маршруті
Рожева юбка• 26 сентября 2023
Автобус, но он довольно долго едет туда. Мы ехали на такси на вокзал
ГороховаЯ• 26 сентября 2023
Акщо автобусом/автобусами буде щонайменше година з очікуваннями, а тягнучки то і до двох годин може затягнутися
Скачайте сіті бус Львів, задаєте моршрут і вам весь громацький транспотр з пересадками покаже
На таксі максимум пів години на все провсе