Живет там себе припеваючи.
До 100 лет дожил. Но тему с этим скандалом раздувают и всячески муссируют.
Если он нацист-нацист вершите над ним правосудие.
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
То через шо колотнеча? Хтось вибачається. Хтось у відставку іде через те що людина була признана невинуватою більше 60 років тому
Колотнеча через те, що мало хто може в світі заявити - СС Галичина , це ті, хто прагнули визволення України від найбільшого ворога, це герої України, хоч і очорнені пропагандою.
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
от того что их не судили это не значит что они не преступники
Як раз значить.
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
И что?
Эти деды сотнями доживали в развитых странах, да евреи и поляки, да порошенко стал колени перед памятников и и просил прощения. А кто у нас , украинцев попросит?
Ключове питання давно заданне: чи будуть якісь євреї на колінах просити пробачення перед євреями за те, що і у гітлерівському Вермахту були євреї, причому дослужувались і до відзнак.
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Польша уже не знает к чему и как придраться. Занялись бы своей страной, что ли, а то только и знают как по улицам кататься и кричать про вред абортов и цепляться к Украине по деоам 80летней давности в ситуации которую сами же и спровоцировали
Оскільки у нас нема масово пам´ятників жертвам ’пацифікації’ 30-х, які здійснювала Польща, особливо щодо українського духівництва, то вони вважають себе в історичному плані ’жертвою’, хоча це не так щодо українців. А як раз навпаки..
Треба просто доносити свою правду. Бо вона таки правда
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
И вообще, если б в 90 х послушались Националистов и дессилентов , ядерку и стратегическое не отдали, стали на своем и все- войны б сейчас не было.
Націоналісти і в 2014 запропонували повернути Україну до мілітаризації і повернення ядерного статусу. Але навіть на голосування ніхто не поставив у ВР..
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Они и геноцид во время Голодомора со скрипом принимают. Только сейчас начали. Но святое дело повытаскивать украинское грязное белье и начать полоскать давно оправданных людей которым под 100 лет.
Ізраїль так і не визнав Голодомор геноцидом.
Польща - так, ще на початку 2000-х
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Українська діаспора в Канаді вважає вояків дивізії см Галичина героями і борцями за незалежність. І завжди вважала і вони завжди презентували українську діаспора в Канаді перед офіційною владою в тому числі. Просто рашка зараз за це ухопилася і цим зманіпулювала. До цього 70 років посадовцям канадським було ок запрошувати дивізійників говорити від імені українців. І українцям ок
Взагалі такий гарний приклад маніпуляцій щодо цих Героїв.
У березні 2022 відкрила я вікі англійською про наш ’Азов’ - і що ви думаєте? ’Нациське угрупування,’ nazi, виявляється ! Тобто якби стався ’Київ за три тижні’, то так би і далі десятиліттями розказували в світі про ’азовців - нацистів’ .
Те саме було вигідно і про Героїв Галичини, і про УПА
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
И да от наших националистов
Біда, що і в Україні правду історичну кажуть в основному тільки націоналісти, ну і якісні історики
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляStar39
Вы же понимаете, что против нацизма воевало большинство, против Сталина тогда могли воевать только те, кто был заодно с нацистами.
Как сказал недавно Илон Маск: Историю пишут победители, а проигравшие переписывают Википедию
Сам Сталін і був заодно з нацистами, якщо ви не знали. До 41 року
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляStar39
New York Times: Никто не сомневается, что это была настоящая ошибка со стороны спикера Рота, но это уже не имеет значения без признания вины со стороны премьера Канады Трюдо.
Guardian: Решение разрешить членам дивизии СС жить в Канаде после Второй мировой войны долгое время было источником разногласий в стране.
Toronto Sun: Ранее озвученные заявления Варшавы о возможной экстрадиции украинца в Польшу являются уместным и последовательным ответом. Но эта инициатива существует параллельно с тем, как в Канаде многие пытаются обелить историю нацистов.
ви зразу з іменами авторів нарізки давайте
Irina-5d24• 27 сентября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
На мою думку поляки взагалі люблять розігрувати і з себе жертву. Це стосується всіх країн з якими вони мали справу у будь-якій ролі. І так, пробачення вже наші президенти просили не раз, пора вже заспокоїтись. А вони при кожному новому прем´єрові/президенті знов і знов піднімають одну й ту саму тему
Irina-5d24• 27 сентября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Польща - так, ще на початку 2000-х
Ну так, Ізраїлю головне щоб ніхто не забув про їх геноцид. Із-під землі 100літніх старців викопають, а над українцями можна знущатися, тим більше рашка - друг Ізраїля
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Так ніхто і не збирався забувати про їхній. Але не визнання нашого геноциду з 8млн жертвами - це дуже не дружнє ставлення.
В цілому, я думаю, мешканці Ізраїля походженням з України - за нас, а ті, що з ерефії приїхали - далі мають любов до раши
Ответ дляMrs.Ochmonek
до речі
У 1950-х обвинувачення бійців СС Галичина були відкинуті владою Канади як ’комуністична пропаганда’. І за жодним рішенням Нюрнбернзького трибуналу у 1945 році не було виявлено ознак воєнних злочинів.
Ответ дляIrina-5d24
наши 3 президента просили вибачення.
3 червня 2016, 10:20
Кравчук, Ющенко, голови УПЦ КП і УГКЦ попросили вибачення в поляків за Волинську трагедію
’Просимо пробачення за скоєні злочини й образи - це наш головний мотив’.
Дуді сподобалося, як Порошенко став на коліна, вшановуючи пам’ять жертв Волинської трагедії
9 липня, 2016,
3 червня 2016, 10:20
9 липня, 2016,
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так ця війна зараз можлива в тому числі і тому, що мав бути і не відбувся ще один ’нюренберзький’ процес над сталіним і ко, який мав назавжди засудити комунізм як людоненависницьку і антигуманну ідеологію і практику. Але переможців не судять
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
наши 3 президента просили вибачення.
3 червня 2016, 10:20
9 липня, 2016,
3 червня 2016, 10:20
9 липня, 2016,
Вибачення мали бути тільки взаємними: спершу поляки за пацифікацію 30-х , потім ми за протистояння в 40х. До речі, в пресі часів Ющенка так і писали - польсько-українське протистояння. Потім це вже стало ’волинською трагедією’, і ’різнею’. Замовчується участь нквд в цьому тоді.
Ответ дляAnnaOst
100%
Но черчилю надо был сталин
Ответ дляMrs.Ochmonek
Щоб не спугнуть.
Комплекс меншовартості, комплекс молодшого брата в нас донині
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Щоб не спугнуть.
У когось досі комплекс , на жаль. А хтось просто українофоб.
Нагадаю.
У 2013 Сальдо, Царьов, Богословська, Кінах, Ландик, Ян Табачник, Шуфрич і ще більше 100 ригів і комуняк написали звернення до польського Сейму з закликом визнати Волинську трагедію геноцидом проти поляків!!
Навіть Кравчук назвав це тоді зрадою національних інтересів.
Організував це все Колісниченко, той самий що привів закон про мову Ківалова - Колісниченко в 2012.
Нагадаю.
Irina-5d24• 27 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
наши 3 президента просили вибачення.
3 червня 2016, 10:20
9 липня, 2016,
3 червня 2016, 10:20
9 липня, 2016,
А їм все мало. І багато пересічних громадян вважають українців винними у Волинській трагедії, своїх святими і мусолять цю тему постійно.
Gazeta Wyborcza: Міністри сільського господарства України та Польщі провели ’гарні перемовини’ щодо експорту зерна.
Обговорювали, зокрема, українську ініціативу запровадити урядову процедуру ліцензування експортерів. Варшава поки що вивчає питання. Також закінчується обговорення з Литвою перенесення контролю над зерном з польського кордону до литовських портів. Україна пропонує використовувати такий самий механізм і у випадку з німецькими портами.
Польська сторона попросила Україну відкликати позов до СОТ. Український представник пообіцяв обговорити це із міністром економіки. Проте, за повідомленням АР, Київ вже, начебто, відкликав свій позов.
❗️Все добре, що добре закінчується, але, за інформацією цього ж видання, скандал з українцями був спровокований більшою мірою штучно - Київ на нього ’повівся’, а у результати свої проценти перед виборами наростили ПіС/Конфедерація.
Ответ дляIrina-5d24
Там есть осередки, среди поляков, но в целом, путь у нас сейчас один
Польша загасили
По Канаде гасят
А рашисты выкусят
Польша загасили
По Канаде гасят
А рашисты выкусят
Irina-5d24• 27 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Польша загасили
По Канаде гасят
А рашисты выкусят
Польша загасили
По Канаде гасят
А рашисты выкусят
Ну да понятно, но неприятно что вечно это мусолят. Скольько можно? 2 поколения сменилось, а то и 3, а их все колбасит учитывая, что это вообще было следствие их политики в Украине