Мозговая пилочка• 27 сентября 2023

Ви бачите щось ?

Знаю, що більшість скаже, що тест пустий.
Але мені здається, що на ньому є якась тінь.
Завтра мають бути критичні дні. Вже тиждень маю дивні відчуття: слабкість, головокружіння, сонливість, мутить, дуже хочеться пити)
Сьогодні зранку зробила тест( але вночі ходила в туалет і можливо концентрація сечі не така)
Ці тести ніколи не видавали навіть натяку на смужку. А тут я її бачу.
А ви бачите тінь ?
автор Мозговая пилочка • 27 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Зробіть щє один завтра вранці
Будемо чекати на відповідь
Дякую, зроблю )
Winter75• 27 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Це ж треба, яка нав´язлива ідея.
Ви, мабудь, не чекали на вагітність багато років, тому Вам і не зрозуміти таку ’нав´язливу ідею’.
годовасик• 27 сентября 2023
Ответ дляWinter75
Автор, а як довго вже пробуєте?
Бажаю, щоб полоска яскравішала завтра
годовасик• 27 сентября 2023
Ответ дляWinter75
Багатьом аби вколоти сильніше!
Не звертайте уваги
Надежда наш компас• 27 сентября 2023
У меня такой тест был на 4 день задержки,все тут писали,что нет,пустой,в итоге на 6 день показалось только полоска. Сейчас на 9 месяце
Ответ дляНадежда наш компас
А у Вас є фото? Не знаєте, чому так пізно показав тест ?
Олеся-8356• 27 сентября 2023
Я бачу дуже слабеньку, але бачу. Треба чекати. Або здати хгл, якщо завтра повинні початись критичні, то хгл по аналізу вже повинен бути. В мене був нерегулярний цикл, від 23 до 31 днів, тому складно було зрозуміти коли починається затримка. Я зробила тест на 26 день - був негативний, а на 31 була смужка, хоча і слабенька, тоді вже і хгл по аналізу був вагітний. Бажаю вам, щоб цього разу все вийшло.
Даринка0909• 27 сентября 2023
Є там смужечка. Це 8-10 день після овуляції. Все ок . Ви вагітні) на ранок буде яскравіша. Вітаю .
Надежда наш компас• 28 сентября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Да,вот даже специально тему нашла,первые 2 фото- задержка 3-4 дня,все писали,что тут нет ничего,пусто.
Второе фото- задержка 7 дней,ну уже очевидно…. Не знаю по чему так. Может поздняя овуляция,хоть была как всегда (
автор Мозговая пилочка • 28 сентября 2023
Ответ дляДаринка0909
Дуже дякую за відповідь )
Ось сьогодні зробила . Наче, яскравіше, ніж вчора
Ответ дляНадежда наш компас
Дуже дякую за відповідь !)
😘😘😘
Даринка0909• 28 сентября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Дуже дякую за відповідь )
Все ок. Через два дні буде супер яскрава. Все супер ))
Ответ дляДаринка0909
Дуже дякую за відповідь!)) хвилююсь, що зовсім бліда як для першого дня затримки …
годовасик• 28 сентября 2023
А хгч здавали?
Даринка0909• 28 сентября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ну для першого може й так. ( але буває пізня овуляція. Увечері не робили тест? Інколи увечері яскравіші.
Даринка0909• 30 сентября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Як ваші справи , авторе? Переробили тест?