Вчора зробила тест на вагітність він на диво був позитивний друга полоска була рожева я вже так зраділа бо вагітність дуже бажана думаю зранку зроблю ще один я зробила а він негативний,побігла зразу здавати кров,дівчата в когось таке було?
Из Виа-гры• 27 сентября 2023
Можливо, води випили багато, може, перед цим незадовго в туалет збігали. Здайте хгл та будете впевнені точно
СкумбріяП8• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
До затримки ще 10 днів,так сьогодні зробила на ранкову сечу і тест негативний
две недели задержка?
Свекруховна• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Скільки днів цикл? І
ТебеОноНадось• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
До критичник ще днів так 10 точно
Так это вообще что-то странное)) или тест не правильный. Первый который.
Ждите КТ ,при задержке делайте
СкумбріяП8• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Сьогодні здала,чекаю вечора вся на іголках ходжу
у вас только недавно овуляция была?
Свекруховна• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Тест покаже якщо у вас була дуже рання овуляція
ТебеОноНадось• 27 сентября 2023
Большинство тестов показывают беременность через 14 дней после зачатия, то есть начиная с первого дня задержки менструации. Некоторые высокочувствительные системы реагируют на ХГЧ в моче раньше и дают ответ еще за 1-3 дня до ожидаемой менструации. Но вероятность ошибки на таком маленьком сроке очень высока
Айпишница• 27 сентября 2023
Беріть той що з 7дня зачаття. І тільки зранку робіть. Ще рано може не показувати якщо вагітність є
Ластовиння• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Мені 25 років, є вже дитина ,секс регулярний ,ми ж плануємо дитину ,не виходить вже 8 місяців,почала прийом Дуфастон вже два цикли приймаю
І ви досі не знаєте, коли треба робити тест?
СкумбріяП8• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Я робила і вечірній і ранній
зачем так рано... они же не покажут еще ничего
вы об этом должны знать как бы, не девочка уже
Ответ дляЛастовиння
Тролите?
Дівчата коли хочеться дитину і не виходить я готова хоч кожен день ці тести робити, і пишу сюди щоб мене не тролили а сказали може в когось так було ,бо з першою вагітністю тест показав за день до критичних ,а тут якось не ясно може тест був бракований чи що не знаю
Ластовиння• 27 сентября 2023
Ответ дляLilia98
Наступного разу робіть одразу після сексу , інакше не інформативно
СкумбріяП8• 27 сентября 2023
Ответ дляЛастовиння
а краще до, бо сильно хочется....