Курочка-чубаточка• 27 сентября 2023

Девочки помогите с укрмовой

Складіть та запишіть речення з поширеним звертанням та відокремленою обставиною ( усі компоненти мають бути в одному реченні.)
Люблю кетчуп• 27 сентября 2023
с укрмовой? цікаво побачити, хто допоможе
Ацетилсалициловая кислота• 27 сентября 2023
ну это ж не задачу решить... неужели ребенок сам не может придумать?
Моль Моллівна• 27 сентября 2023
З поверненням!!!!!!
Дикая Роза• 27 сентября 2023
і знову просиш без слова «будь ласка», як ви задрали, незагострені😂
Домовенок Кузя• 27 сентября 2023
Что за поширине звертання? Типа, к обществу, к нескольким людям? Изучите. тему и придумайте.
Дайте подумать• 27 сентября 2023
Учите англ., свалите и забудьте о нас.
Просто звязда• 27 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
І знову просиш ти, Аноніме невдячний, який дістав вже нас, от чесно кажучи, як банний лист!
А шо сталося?• 27 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Автор, це була відповідь на Ваше питання. Переписуйте))
Полюю на дрони• 27 сентября 2023
пользуйтесь gpt
Брюлик в стразах• 27 сентября 2023
Я вам поможу, ловіть:

Незважаючи на наш низький рівень знань, шановна Маріє Іванівно, ми все одно любимо українську мову.