Успокойся_Успокойся• 27 сентября 2023
Розревілась на нараді.
Дівчата, добрий вечір.
Прошу підтримайте і можливо дасте поради.
2 тижні як вийшла з декрету. Займала і повернулася на керівну посаду ТОП менеджера. До декрету була баба-огонь, все давалося легко і якісно.
Повернулася після декрету, чи то гормони, чи то я розслабилася, но сьогодні на нараді ТОП менеджерів, коли як завжди був мозговий шторм і по проекту писали завдання, щось аналізували уже зроблене, один із ТОПів наїхав на мій відділ, що по строкам пробєл. Я донесла, що пробєл не в нашому відділі, а відділі, який по бізнес процесу до нас робить і роботу не передав.
Одним словом, почались дебати. Колись це була норма і я легко відстоювала границі свого відділу. А тут я тупо розревілася.
Боже, дівчата, так погано.
Звільнятися чи то пройде і навики відновляться?
Тепер думаю, що я така мякотіла стала..
Боже, дівчата, так погано.
Тепер думаю, що я така мякотіла стала..
personality• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ой, я себе сьогодні просто не впізнала. Як маленька дівчинка, на яку наїхали.
Не очікувала такого від себе.
Ой ну камон! Досить себе жаліти! Важко? Заяву на стіл, дай дорогу молодим 🤦♀️
whenallissaidanddone• 28 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Відновитеся, не думайте звільнитися.
Я, звичайно, не топе менеджер, але з двох місяців дитини повернулася до моєї фірми як віддалений працівник з частковою занятистю. В 2 роки дитини повернулася на повний день і було дійсно важко все одно. Пройшло за пару місяців
А зачем рожали? Если работа важнее ребенка?
Проня_Прокоповна• 28 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
І ваш дозвіл на працю або народження дитини мені точно не потрібен.