Успокойся_Успокойся• 27 сентября 2023

Розревілась на нараді.

Дівчата, добрий вечір.
Прошу підтримайте і можливо дасте поради.
2 тижні як вийшла з декрету. Займала і повернулася на керівну посаду ТОП менеджера. До декрету була баба-огонь, все давалося легко і якісно.
Повернулася після декрету, чи то гормони, чи то я розслабилася, но сьогодні на нараді ТОП менеджерів, коли як завжди був мозговий шторм і по проекту писали завдання, щось аналізували уже зроблене, один із ТОПів наїхав на мій відділ, що по строкам пробєл. Я донесла, що пробєл не в нашому відділі, а відділі, який по бізнес процесу до нас робить і роботу не передав.
Одним словом, почались дебати. Колись це була норма і я легко відстоювала границі свого відділу. А тут я тупо розревілася.
Боже, дівчата, так погано.
Звільнятися чи то пройде і навики відновляться?
Тепер думаю, що я така мякотіла стала..
автор Успокойся_Успокойся • 27 сентября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Драстє-приїхали. З якого дива? Те, що Ви адекватна людина, а не говномет?
Дуже дякую за підтримку!

Зілля до весілля• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую за відгук. Буду намагатися все побороти.
Спокійно. Вам не треба ці взриви на роботі. Спокійно викладуєте свої думки і в думках посилаєте на овоч опонентів. Я раніше така була активна, Навіть активно-агресивна , зірвала собі здоров’я. Зараз похуїстична до сніжинок . Думку свою виклала і хай інші хоч горлянки порвуть. Бережіть себе. Нам ще Гетьманцева пережити треба.
State_state• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Забийте, все буде добре 2 тижні це не термін
Шукаю трусики• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так. Фінансовий відділ.
Не по темі. А керівник відділу це топ менеджер?
Ля-ля-ля• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так. Фінансовий відділ.
А наїхав хто?
Редиска Я• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ой, я себе сьогодні просто не впізнала. Як маленька дівчинка, на яку наїхали.
Не очікувала такого від себе.
дома, наверное, другая обстановка, более уважительная.
Или в том, что вам сказали был какой то триггер, связанный с чем то , что вызывает слезы сразу.
Проанализируйте что вам сказали.И отследите вашу реакцию.
Глубоководная селедка• 27 сентября 2023
ой, эти карьеристки так гордятся собой, просто смешно
Кров з молоком• 27 сентября 2023
Вас несправедливо обвинили. Слезы это обида. Считайте, что руководство имело возможность оценить вашу искренность и несправедливость наезда.
Карапулька• 27 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
У финов это может быть финансовый директор и это топ

Шукаю трусики• 27 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Директор так, а от керівник відділу ні
Це не по темі, мені просто цікаво хто саме топи
Светка-пипетка• 27 сентября 2023
Наверное день такой, я тоже ревела на работе от работы
Шукаю трусики• 27 сентября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А ви чим/ким гордитеся?
Кудесница_с_пургеном• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Саме шторм...
а может штурм? Или ТОП так говорят??
Фляшка на трьох• 27 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Мозговий шторм🤣дальше можете не продолжать🤭
от і один із тих ТОПів підтягнувся - закінчити розпочате?
Карапулька• 27 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Директор так, а от керівник відділу ні
У нас в компании руководитель отдела финов это финансовый директор компании и он топ менеджер.
Но в его отдел входят бухгалтера вместе с главным бухгалтером, экономисты, финансовые саппорты, финансовые аналитики и даже 1 юрист по финансам
aleksaizo• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так стидно!
Не знаю як себе вести завтра.
Це такий удар по самооцінці
Повірте, через час такою дрібницею це здаватиметься, а зараз ціла трагедія. Хай напише той, хто ніколи на роботі своій жодній не заплакав ))) зараз згадую, до того як працювати сама на себе, працювала в трьох установах. Доводили до сліз в кожній! Я юрист, теж нібито мала б бути кремінь, а бувало всяке
Стріляний птах• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так стидно!
Не знаю як себе вести завтра.
Це такий удар по самооцінці
а она была ? ну реально ..такими вещами , на автомате . перекинь на другого проблему
сколько топам платят? если отдел?
Стріляний птах• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так. Фінансовий відділ.
а топ не берут няню, чтобы не улететь в попочки?
Стріляний птах• 27 сентября 2023
Ответ дляКров з молоком
вы серьезно? людей которые с собой не дружат .. на пуркуа? сейчас много специалистов

Принцепесочка• 27 сентября 2023
А давно керівник відділу став топом? Наче завжди був менеджером першої ланки
Ответ дляСтріляний птах
сколько топам платят? если отдел?
70000
Стріляний птах• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
70000
..для Украины..хороший доход
Ответ дляПринцепесочка
Я фін дір. Керівник фін відділу.
ВерСаСе• 27 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
торнадо))
Техпаспорт на медузу• 27 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Почему... Нам интересно использовался ли метод ’Микрофон ’
Запасная спина• 27 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
а какой у вас оборот при таком количестве финансового персонала?

вот просто интересно с точки зрения бизнеса
Запасная спина• 27 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
я что-то в шоке откровенно

это в какой сфере такие извращения?
золотые прииски что ли? откуда у персонала столько времени?
Карапулька• 27 сентября 2023
Ответ дляЗапасная спина

Не могу сообщать вам такую информацию, даже чисто в целях личного интереса.
Но могу сказать, что у нас есть офисы в Польше, Румынии и вот открываем ещё в Германии)
Ну и конечно же есть компания на Кипре, как у всех)
Запасная спина• 27 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
больше двух миллионов дол. в месяц?
Карапулька• 27 сентября 2023
Ответ дляЗапасная спина
больше двух миллионов дол. в месяц?
Больше