Успокойся_Успокойся• 27 сентября 2023
Розревілась на нараді.
Дівчата, добрий вечір.
Прошу підтримайте і можливо дасте поради.
2 тижні як вийшла з декрету. Займала і повернулася на керівну посаду ТОП менеджера. До декрету була баба-огонь, все давалося легко і якісно.
Повернулася після декрету, чи то гормони, чи то я розслабилася, но сьогодні на нараді ТОП менеджерів, коли як завжди був мозговий шторм і по проекту писали завдання, щось аналізували уже зроблене, один із ТОПів наїхав на мій відділ, що по строкам пробєл. Я донесла, що пробєл не в нашому відділі, а відділі, який по бізнес процесу до нас робить і роботу не передав.
Одним словом, почались дебати. Колись це була норма і я легко відстоювала границі свого відділу. А тут я тупо розревілася.
Боже, дівчата, так погано.
Звільнятися чи то пройде і навики відновляться?
Тепер думаю, що я така мякотіла стала..
Боже, дівчата, так погано.
Тепер думаю, що я така мякотіла стала..
Успокойся_Успокойся
• 27 сентября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Драстє-приїхали. З якого дива? Те, що Ви адекватна людина, а не говномет?
Дуже дякую за підтримку!
Зілля до весілля• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую за відгук. Буду намагатися все побороти.
Спокійно. Вам не треба ці взриви на роботі. Спокійно викладуєте свої думки і в думках посилаєте на овоч опонентів. Я раніше така була активна, Навіть активно-агресивна , зірвала собі здоров’я. Зараз похуїстична до сніжинок . Думку свою виклала і хай інші хоч горлянки порвуть. Бережіть себе. Нам ще Гетьманцева пережити треба.
State_state• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Забийте, все буде добре 2 тижні це не термін
Шукаю трусики• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так. Фінансовий відділ.
Не по темі. А керівник відділу це топ менеджер?
Редиска Я• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ой, я себе сьогодні просто не впізнала. Як маленька дівчинка, на яку наїхали.
Не очікувала такого від себе.
дома, наверное, другая обстановка, более уважительная.
Или в том, что вам сказали был какой то триггер, связанный с чем то , что вызывает слезы сразу.
Проанализируйте что вам сказали.И отследите вашу реакцию.
Кров з молоком• 27 сентября 2023
Вас несправедливо обвинили. Слезы это обида. Считайте, что руководство имело возможность оценить вашу искренность и несправедливость наезда.
Карапулька• 27 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
У финов это может быть финансовый директор и это топ
Шукаю трусики• 27 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Директор так, а от керівник відділу ні
Це не по темі, мені просто цікаво хто саме топи
Шукаю трусики• 27 сентября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
ой, эти карьеристки так гордятся собой, просто смешно
А ви чим/ким гордитеся?
Кудесница_с_пургеном• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Саме шторм...
а может штурм? Или ТОП так говорят??
Фляшка на трьох• 27 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Мозговий шторм🤣дальше можете не продолжать🤭
от і один із тих ТОПів підтягнувся - закінчити розпочате?
Карапулька• 27 сентября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Директор так, а от керівник відділу ні
У нас в компании руководитель отдела финов это финансовый директор компании и он топ менеджер.
Но в его отдел входят бухгалтера вместе с главным бухгалтером, экономисты, финансовые саппорты, финансовые аналитики и даже 1 юрист по финансам
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так стидно!
Не знаю як себе вести завтра.
Це такий удар по самооцінці
Не знаю як себе вести завтра.
Це такий удар по самооцінці
Повірте, через час такою дрібницею це здаватиметься, а зараз ціла трагедія. Хай напише той, хто ніколи на роботі своій жодній не заплакав ))) зараз згадую, до того як працювати сама на себе, працювала в трьох установах. Доводили до сліз в кожній! Я юрист, теж нібито мала б бути кремінь, а бувало всяке
Стріляний птах• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так стидно!
Не знаю як себе вести завтра.
Це такий удар по самооцінці
Не знаю як себе вести завтра.
Це такий удар по самооцінці
а она была ? ну реально ..такими вещами , на автомате . перекинь на другого проблему
сколько топам платят? если отдел?
Стріляний птах• 27 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так. Фінансовий відділ.
а топ не берут няню, чтобы не улететь в попочки?
Стріляний птах• 27 сентября 2023
Ответ дляКров з молоком
вы серьезно? людей которые с собой не дружат .. на пуркуа? сейчас много специалистов
Принцепесочка• 27 сентября 2023
А давно керівник відділу став топом? Наче завжди був менеджером першої ланки
Успокойся_Успокойся
• 27 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
сколько топам платят? если отдел?
70000
Успокойся_Успокойся
• 27 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я фін дір. Керівник фін відділу.
ВерСаСе• 27 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
торнадо))
Техпаспорт на медузу• 27 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Почему... Нам интересно использовался ли метод ’Микрофон ’
Запасная спина• 27 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
а какой у вас оборот при таком количестве финансового персонала?
вот просто интересно с точки зрения бизнеса
Запасная спина• 27 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
я что-то в шоке откровенно
это в какой сфере такие извращения?
золотые прииски что ли? откуда у персонала столько времени?
это в какой сфере такие извращения?
Карапулька• 27 сентября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Не могу сообщать вам такую информацию, даже чисто в целях личного интереса.
Но могу сказать, что у нас есть офисы в Польше, Румынии и вот открываем ещё в Германии)
Ну и конечно же есть компания на Кипре, как у всех)
Запасная спина• 27 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
больше двух миллионов дол. в месяц?