На привозе• 27 сентября 2023

Як ще можна заробляти? Крик душі

Доброго вечора. Тема для просто накипіло. Як можна заробляти, щоб вистачало на потреби. Маю дитину школьника, працюю, переселенці. Заробітна плата трохи вища за мінімальну. Орендуємо квартиру. Доход іде на оплату житла, ліки, їжу. Відкласти не виходить, бо ледь влазимо в свій бюджет. Як ще можна заробляти? Вже прям опускаються руки. В інтернеті шукала, але не зовсім підходить, бо часу обмаль і не вистачає сил
Українська зірочка• 27 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Може де й є, але ви не все читали або не шукали . Нідерланди, гуртожиток для Українців , всі працюють , виплат немає . Мами кооперуються і з дітьми навіть меншого віку допомагають , якщо зі школи забрати . А так, закрита територія - діти гуляють самостійно, ніхто й не знає де їх батьки . Якщо діти адекватні, і пальці в розетку наприклад не пихають. Робота є. ЗП від 12€\год.

Краще б сюди більше адекватних , працюючих людей приїжало - а не куча українського біомусора ( бухають , бьються , траву курять ) .
Автор , якщо нічого в Україні не тримає Вас , цікавтеся закордоном. Нідерланди, Бельгія наприклад
А что за работа, если не секрет?
автор На привозе • 27 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так и я ж об этом.
Все советы не те.
Вот бы накидали сайтов, где за лайк 100 грн платили, это совет.
А не вот это вот все, где напрягаться надо.
Ага, по 1000 за лайк😂
Українська зірочка• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Ага, по 1000 за лайк😂
Такие злачные места вам никто не сдаст😉
В шоколаде• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Ні, переводом не займалась, зачастую брала легкі завдання з коментарів, потім перейшла на більш важкіші, писала інколи статті
попробуйте посмотреть в телеграм группы по фрилансу. там часто бывают интересные и несложные задания, но надо мониторить постоянно.
Кривая спроса• 27 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
А что за работа, если не секрет?
Без знання мови :Упаковка на складах Zara, озеленення клумб ( сезонна), виробничі ліній риба/курка/ інша продукція, збір продуктових замовлень в супермаркетах , клінінг в готелях або домовододінь, завод філіпс, пошта DHL
З мовою анг або Нідерландської : ресторани, супермаркети , няні , доставка , або всі вище перечислені вакансії - тільки не просто робітники, а вже трохи вища ланка менедженту
Пес Патрон• 27 сентября 2023
Автор, просто із цікавості: чому Ви досі не поїхали закордон?
По темі не знаю що порадити. Одна знайома, наприклад, мила підʼїзд. Пару годин на тиждень всього зайнятість. Почала зі свого, потім і інші додалися. Сама при цьому працювала в офісі, але грошей не вистачало. Але як на мене набагато краще все ж таки поїхати закордон.
Українська зірочка• 27 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Спасибо)
Видели обьявление в цветочные теплицы.
Наши там работают?
Не знаете, это тяжело?
Потому что рыба-мясо это ад, упаковка и склады еще нормально)
Кривая спроса• 27 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Спасибо)
Видели обьявление в цветочные теплицы.
Наши там работают?
Не знаете, это тяжело?
Я не в пошуках роботи, нажаль не слідкую сильно за вакансіями . Багато залежить від місцерозташування, від локації проживання. З нашого гуртожитку- не чула, щоб хтось їздив на теплиці.
Я робота вся важка. Але оплата по майже 100€ в день, для українців за щастя .
автор На привозе • 27 сентября 2023
Ответ дляПес Патрон
Щоб поїхати закордон потрібно настроїти б, бо ми раз вже виїхали в нікуди, та як ’бомжі’ зараз, але ж проще, бо це рідна земля, рідна мова, звички. Зараз помалу обустроїлись в місті, звикли, звикли до вибухів. Зриватись знову, в невідомість, це буде тяжкий стрес для сина. Бо тут він знайшов друзів, адаптувався до нового міста
Кривая спроса• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
З таким настроєм буде дійсно важко. Я свою дитину програмувала , розповідала, що скоро чекає щось нове і гарне , безпечне і сите . Нові друзі, нові можливості. Себе я також настроїла що все вийде. Цікавилась , читала, питала, планувала, мріяла - і все вийшло найкраще для мене. Дитині подобається, мені також.
Головне вірити , планувати і робити кроки
Куколка-мяуколка• 27 сентября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
У мене є. Директор з маркетингу потрібен. Віддалено можна.
А які обовʼязки? Теж дуже шукаю роботу. У автора хоч якась є... Можу приділяти стільки часу, скільки потрібно.
Я одна з дитиною, ВПО, і не має допомоги не від кого. Немає грошей навіть на їжу. Вже навіть на вулицю не виходжу через депресію.
Бідося• 27 сентября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
А на кабанчике что не устраивает?
кабанчик отстой((
Папобус• 27 сентября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Або будете сидіти з дітьми в Україні на 10 000грн і плакати все життя або міняйте його.
Зараз є унікальна можливість для людей на грані виживання, а саме там ви знаходитесь змінити життя на мінімальний европейський рівень(і це нормальне може і не власне але пристойне житло, яке оплачує держава, нормальна робота, хороші продукти, доступна освіта для дітей і навіть те, про що вам зараз і не мріяти- нормальні відпустки)
хороші продукти ? розкажіть які саме
я в ЕС ніяких хороших продуктів не зустріла
мясо з гормонами і ГМО ( спец породи мясні
рибу вакцинують (дорада, сібас)
овочі - фрукти в 80% ГМО персики без соку
помідори пластикові
огріки які їсти не можливо
молоко оброблене так що ніколи не скисне
йогурти з желатином
мука з протеїном так сказати ( наспраді +жучки - червячки)
хліб як мочалка із дрожжів
мед оброблений
сухофрукти - курага ізюм і тп оброблені спец розчином
сир ( творог) без кислинки - як пастик

вишліть хоч фото - що ви там купуєте якісне?
Трактор Віка• 27 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Скажіть будь ласка які умови у вашому гуртожитку,і яка заробітна плата після сплати налогів , приблизна,на фізичних роботах ( склад,маркет и.т.д)? Дякую
Папобус• 27 сентября 2023
Бажаю Вам всіх Благ , автор! обнімаю
Пацака-задирака• 27 сентября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ребенок в школе до обеда, а мама в обед уже дома, если в утреннюю смену, можно проситься выходить все время в утреннюю, чтобы быть с ребенком с обеда.
Ваши друзья там работают раз в три месяца, что им не хватает?
Все работают и всем хватает.
Ребенок сам встанет и пойдет в школу?
Пацака-задирака• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Де написано, що не хочу, не можу? Писала, що раніше на адвего виконувала завдання, але зараз подібного сайту немає, бо неможливо встигнути взяти в роботу хороше завдання
Здесь всегда так. Клюют автора
автор На привозе • 27 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Бажаю Вам всіх Благ , автор! обнімаю
Дякую. Вам також
Папобус• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Дякую. Вам також
перше що ви можете зробити
почніть моліться
щиро
з Богом по життю завжди спокійніше
Балаболка• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Дитині лише 10 років. З іншою роботою важче, бо таких як я у місті дуже багато
Лише?) ну, в 10 рокiв, вiн може самостiйно розiгрiти еду i самоcтiйно уроки зробити. Я думала, син ваш, у першому класi.
Балаболка• 27 сентября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
замитесь интернет продажами, я тоже работал в Автосервисе, ремонтировал мобилки, компьютеры, денег хватало на пиво и сигареты, лет 10 назад пришла в голову идея, сейчас доход 100-150т/мес, не много но на безденежье не жалуюсь
О, Турбаза подтянулась) удалось с кем-то оттянуться, потусить?
Балаболка• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Ні, 8 років тому розлучилися, і я не подавала на аліменти
Чому?
Воленс-неволенс• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Какая область?
Воленс-неволенс• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Друзі та, не вистачає їм коштів. Щоб працювати, потрібно з кимось дитину залишати
Автор, аможно закончить курсы парикмахера, колористику вы не потянете, потому, что дорого, но стрижки вполне на дому можно делать. Также курсы кройки и шитья, взять в кредит машинку и делать мелкий ремонт. Знаете, сколько стоит просто брюки подрубить? 200-300 грн. А работы на час даже для криворукой
Пес Патрон• 27 сентября 2023
Ответ дляПапобус
хороші продукти ? розкажіть які саме
рибу вакцинують (дорада, сібас)
помідори пластикові
огріки які їсти не можливо
йогурти з желатином
хліб як мочалка із дрожжів
мед оброблений
сир ( творог) без кислинки - як пастик

А звідки Ви знаєте, що мʼясо з гормонами і всі овочі ГМО?
У мене інше враження про якість продуктів, протилежне.
Пес Патрон• 27 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Дякую за відповідь! Які ж ми всі різні…
Балаболка• 27 сентября 2023
Ответ дляКривая спроса
Молодець!
Пургену мне• 28 сентября 2023
Обов´язково подавайте на аліменти, заради дитини.
Спробуйте знайти дешевше житло.
Все таки після 10 років хлопчик нехай потрошки сам робить уроки, ви лиш перевіряйте за ним. А самі збоку свою роботу: випічка вдома, якісь пельмені/вареники, хліб...тексти набирайте, в´язання...
Папобус• 28 сентября 2023
Ответ дляПес Патрон
особисто бачила цих корів в Бельгіі а потім Франціі
таке враження що ці коровки наїлись тенісних м’ячиків
була шокована

80% ГМО а не всі
Та легко!• 28 сентября 2023
Здравствуйте!
На русском общаетесь?
Аккаунт на ворке есть?