Инфотуфелька• Изменено 27 сентября 2023

Заблокували інстаграм

За кілька днів після того, як створила інстаграм акаунт, його заблокували за порушення Порядку використання, здається.
Я нічого не порушувала, підписалася на трьох осіб і те лише тому, що інстаграм заставив підписатися, не коментувала інкого, навіть не переглядала нічого, запостила лише три фото без тексту.
Щоправда, залогінилася з різних пристроїв у процесі. Два телефони і комп´ютер. Потім побачила, що стосовно цього надсилали зауваження і обмежували доступ до акаунту з конкретного пристрою, але оскільки я не користувался практично, тому навіть й не помітила, що таке було.
А потім побачила емейл про блокування.

Я не впевнена, що мене розблокують.

Запитати хочу таке: чи можу я зробити зараз з цих самих пристроїв (інших ж не маю) новий акаунт? Чи він теж буде відразу заблокований? Як взагалі діяти у цій ситуації. Можливо у когось було таке, розкажіть як вирішилося.
Сижу_и_плачу• 27 сентября 2023
Меня тоже сволочи там заблочили. Писала им, не восстановили. Создала новый
автор Инфотуфелька • 27 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Без прблем створили новий?

Підкажіть чи використовували ви те саме ім´я та пошту?
Сижу_и_плачу• 27 сентября 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Без прблем створили новий?

Все новое должно быть. И почта и телефон