Доброго дня. Прошу допомоги та поради. Дівчинка 6 років, вага 17 кг...їсть досить непогано...було обстеження навесні, гемоглобін в нормі, УЗД показало що є закид жовчі в желудок, більш нічого критичного...
АЛЕ! Вона дуже дуже худенька, вага не набирається...потрібен лікар в Києві для обстеження. Я просто вже не знаю куди звертатись і що робити. Дякую.
Чупа-чупс• 28 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
і 17 кг мало?!
обоже...
Это наверное бабушка пишет.
Чупа-чупс• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
фото
И нормально.
Не худая. Совершенно обычный ребенок
Попа как у Кардашьян• 28 сентября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Это наверное бабушка пишет.
я теж бабуся
Блакитне небо• 28 сентября 2023
Автор, я років до 5 булі як скелет, їла тількі соки і варені яйца, потім мене на рік віддали бабусі мама та тато вчилися і приходили до дому ночувати можна сказати, за рік мене відкормили на майже 5 кг , і ви собі навіть не уявляете скількі мама потім мучалася з моею зайвою вагою
Донька подруги• 28 сентября 2023
Син йшов в 1 клас,7,4 років. 119 см і 19 кг. Худенький,дрібний,їв нормально,активний,аналізи і все добре. Креон курсами.
Картину врятувало те,шо в класі попалося кілька геть прозорих і дрібних хлопчиків і дівчаток,аж світилися. Родини благополучні,за дітьми слідкували. Точно знаю,бо після уроків часто спілкувалися з мамочками. Чого ті діти такі тощі булих-хз. Но після школи сталися страшно на майданчику. Сили були точно,ніхто не голодував. Зараз 9 клас,дітей стрічаю на масиві періодично,всі виглядають гарно,да,хлопці дрищуваті,і шо. Дівчата повирівнювалися,стрункі,не тощі.
Мама,уВас уже тривога,і Ви в цьому стані можете дитину задовбувати. Особливо,якщо дитина одна,мама в декреті,час є і мама починає боротися з проблемами,носитися з відповідальним материнством і тд і тп. Мені старенька професор завгастроентерології сказала ´ з дитиною все ок,все в нормі,так,є деяка мальабсорбція,но вона є у багатьох,переставайте привчати дитину до валяння у лікаренях і лікарів,не вирощуйте ´больненьку´ дитину´. От якось вона мені донесла і мене попустила
Донька подруги• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
фото
Красуня. Авторе,Ви ,вибачте, в собі? Ну нема слів.
Донька подруги• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
Дякую...може то в мене вже нерви здають...з усіх боків волають, дитина як скелет щось треба робити...бабуся, батько, друзі...
Гади,шо казати.
Упругая попка• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
Шліть їх лісом. Моя найменша в класі. Здорова дитина, займається спортом. Для гімнастики, доречі це навіть перевага ))) ось, знайшла відео, де моїй 6. Всі теж постійно кажуть, яка худа. І мені казала, коли я була дитиною. Нехай кажуть, що хочуть )
Папобус• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
фото
Не придумуйте, все нормально. Звичайна худенька дитина. В мене така сама була донька, худенька, тоненька, щоразу, коли я з нею ходила на ринок, кожна бабця на базарі казала, купи дитинці творога, вона така худенька, наче я її не годую)) А вона просто не любила їсти, і це була проблема для мене, а не для неї. Це вже я потім зрозуміла, шо дитина їла, стільки, скільки їй було потрібно і всі мої танці з бубнами коло неї були зайві. Скільки лікарів ми з нею пройшли і всі крім вітамінів нічого не призначали. Зараз виросла моя доня, апетит покращився, вона струнка і красива. В дитинстві була дуже активна, енррджайзер.
КрестьянинДиор• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
Оце все з двох років...раніше ми жили в Миколаєві, висновок лікарів погане засвоєння їжі...давайте креон...так...на креоні курсами вага трохи набирається, але не сильно критично...
Почали займатися гімнастикою ось тільки зараз...
Моїй 7,5 років. Донька мініатюрна, зріст 122, вага 19кг(якщо ваги правильно показують). Теж завжди погано набирала вагу, до 2 років ще більш-менш, зараз недобір ваги. Лікарі проблеми не бачать. Але у мене чоловік худорлявий, може в нього пішла.
КрестьянинДиор• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
Поясніть будь ласка...
Я не хочу професіональної гімнастки з неї...так просто розвиток м´ язів і не більше...слабкий м´ язевий каркас
Теж слабкий м´язовий каркас. Найбільша проблема це підібрати речі, щоб підійшли по ширині в талії.
КрестьянинДиор• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
фото
Виглядає абсолютно нормальною дівчинкою) В 1 класі зараз?
Блакитне небо• 28 сентября 2023
Ответ дляwasabyx
Дякую всім, заспокоїли...бо я вже й дійсно роблю проблему...ще й накручують з усіх боків
Ну Ви подивиться на дітей у паралелі, у сина є дівчата першокласниці , а вони трохи меньше ніж я за розміром ото я вважаю більша проблема