28 сентября 2023

Внематочная беременность/позаматкова вагітність

Кто сталкивался с внематочной беременностью?
На каком сроке узнали и какие были симптомы?
Болит со стороны правого яичника, тошнит немного, кружится голова. Очень смущает, что боль с одной стороны.. На УЗД ещё не видят, так как срок маленький и ХГЧ меньше 1000.
Марго-842 28 сентября 2023
В мене внематкової не було, але дуже боялась її. Наскільки я знаю і читала тут на форумі раніше, якщо внематкова то хгч буде повільно рости, тобто не подвоюватись. Взагалі десь на 6 тижні це може виявитись вже точно.
Болі то у мене так було і при нормальній вагітності, один день з одного боку колить чи болить а в інший день з іншого боку. Або через день. Тому здайте хгч в динаміці, подивіться на приріст, якщо є подвоєння то скоріше за все все добре, якщо ні то йдіть через декілька днів ще раз на УЗД.
автор InSha96 28 сентября 2023
Ответ дляМарго-842
В мене внематкової не було, але дуже боялась її. Наскільки я знаю і читала тут на форумі раніше, якщо внематкова то хгч буде повільно рости, тобто не подвоюватись. Взагалі десь на 6 тижні це може виявитись вже точно.
Болі то у мене так було і при нормальній вагітності, один день з одного боку колить чи болить а в інший день з іншого боку. Або через день. Тому здайте хгч в динаміці, подивіться на приріст, якщо є подвоєння то скоріше за все все добре, якщо ні то йдіть через декілька днів ще раз на УЗД.
Дякую! В мене болить завжди правий, тому хвилююсь.. Хгч наче як треба приростає. Ці перші тижні такі небезпечні 😟
Марго-842 28 сентября 2023
Ответ дляInSha96
Дякую! В мене болить завжди правий, тому хвилююсь.. Хгч наче як треба приростає. Ці перші тижні такі небезпечні 😟
А який у вас зараз хгч?
автор InSha96 28 сентября 2023
Ответ дляМарго-842
А який у вас зараз хгч?
558 на 18 день після овуляції. По таблицях це в межах норми)
Але читала багато історій, коли хгч зростав при позаматковій, тому дуже на це не орієнтуюсь. Чекаю на узд через тиждень..
Марго-842 28 сентября 2023
Ответ дляInSha96
558 на 18 день після овуляції. По таблицях це в межах норми)
Але читала багато історій, коли хгч зростав при позаматковій, тому дуже на це не орієнтуюсь. Чекаю на узд через тиждень..
Ну взагалі ви на УЗД вже можете і через 2-3 дні йти. Хгч подвоюється кожні 2 дні, в мене так точно і було. Тобто якщо сьогодні у вас 558 то вже після завтра він буде 1116 і вже можна побачити на УЗД. Якщо боїтесь внематковоі то краще лишній раз не чекати ще тиждень, йдіть через 2 дні спокійно
Sunrise23 28 сентября 2023
Может киста жёлтого тела или нехватка прогестерона, у меня тоже сильно болел один яичник, пока не начала принимать прогестерон
автор InSha96 28 сентября 2023
Ответ дляSunrise23
Может киста жёлтого тела или нехватка прогестерона, у меня тоже сильно болел один яичник, пока не начала принимать прогестерон
А как определили? Сдавали кровь на прогестерон?
Sunrise23 28 сентября 2023
Ответ дляInSha96
А как определили? Сдавали кровь на прогестерон?
Да. Сначала был в норме, потом стал падать
Florisia 28 сентября 2023
А жовте тіло з якої сторони у Вас?
То може болить той яєчник де була овуляція і який дає прогесткрон тепер для підтримки вагітності
Даринка0909 28 сентября 2023
Там десь місяць тому моїх постів штуки два три про позаматкову. Теж болів правий бік... там жовте тіло боліло походу . Боліло теж дуже ще й різко коли смикнусь невдало. А коли їхала в потязі взагалі думала вмру в ногу тягнуло і т.д. зараз ростемо в матці .все ок.
автор InSha96 28 сентября 2023
Ответ дляFlorisia
А жовте тіло з якої сторони у Вас?
То може болить той яєчник де була овуляція і який дає прогесткрон тепер для підтримки вагітності
З правої) радує, що біль не постійний, але буває протягом дня.
автор InSha96 28 сентября 2023
Ответ дляДаринка0909
Там десь місяць тому моїх постів штуки два три про позаматкову. Теж болів правий бік... там жовте тіло боліло походу . Боліло теж дуже ще й різко коли смикнусь невдало. А коли їхала в потязі взагалі думала вмру в ногу тягнуло і т.д. зараз ростемо в матці .все ок.
Можливо я навіть потрапляла на них, коли шукала подібні теми. А коли пройшло та скільки днів так боліло?
Florisia 28 сентября 2023
Ответ дляInSha96
З правої) радує, що біль не постійний, але буває протягом дня.
Автор, я думаю ви все таки накручуєте себе!
Бажаю вдалої вагітності
Даринка0909 29 сентября 2023
Ответ дляInSha96
Можливо я навіть потрапляла на них, коли шукала подібні теми. А коли пройшло та скільки днів так боліло?
Довго боліло.... десь тижні 3.
То пару днів дуже ,потім відпускало, і знову...
автор InSha96 29 сентября 2023
Ответ дляFlorisia
Автор, я думаю ви все таки накручуєте себе!
Бажаю вдалої вагітності
Дякую!
Минула була завмерла, то тепер реакція на будь-які зміни в організмі особливо уважна.