moreseaa• 28 сентября 2023

Сегодня утром папа умер(

Ужасное опустошение внутри, как же так, так все быстро случилось😭😭😭😭😭 как же так, мы жили годами и не знали вто у него онкология, он сам и не знал об этом. Успокаивает только то, что он не мучался долго . Почему до сих пор не придумали лекарства от рака, все деньги в мире уходят на войны, а можно было создать лечение болезней, ну почему так🥹
иркин• 28 сентября 2023
Прийміть співчуття. Дійсно, ви праві, гроші йдуть не туди, куди треба.

Mary5421• 28 сентября 2023
Боже.. як же я вам співчуваю 😭
тримайтесь, будь ласка.
Просто знайте, що ви щаслива людина, бо отримали любов від тата. Бережіть це відчуття в собі..
СhanelKa• 28 сентября 2023
Мої співчуття
Я вас розумію
Мого папи не має три місяці як (
галлея• 28 сентября 2023
дорожите близкими пока они живы— чаще звоните, больше дружите и любите их. просто так
inna5577• 28 сентября 2023
Співчуваю
clernikol• 28 сентября 2023
Соболезную. Держитесь. У меня тоже папа умер от онко, но мы прошли очень тяжёлый путь, пытаясь его вылечить.
Steblyna• 28 сентября 2023
Співчуваю. Мій батько теж помер від цієї хвороби. Сподіваюсь, що ліки колись знайдуть і вони будуть доступні простим людям.
Eirenel• 28 сентября 2023
Моя близька людина померла від онкології. Це дуже боляче. Тримайтесь, обіймаю Вас!
HupBaHa• 28 сентября 2023
соболезную, держитесь

Лучшая-Я• 28 сентября 2023
Прийміть мої найщиріші співчуття. Я не уявляю як це тяжко втратити батька🥹
Eirenel• 28 сентября 2023
Час, нажаль, не лікує. Він тупить біль. Вона стає не така болюча і гостра, стихає. Тож тільки час і обов´язково проживати свій біль.
seta1983• 28 сентября 2023
Боже. Тримайтеся. А як так ви незнали шо онко? Не було симптомів? Вибачте що лізу в душу. Але для мене це важливо.
Кайдашева дочка• 28 сентября 2023
Це ви писали що у тата в печінці метастази і він жовтий був?
Lelena80• 28 сентября 2023
Соболезную Вам! 😢 У самой папа умер в прошлом месяце, тоже быстро, думала в больнице ему помогут, но увы…
Лекарство не выгодно создавать, поэтому и нет его, и мозг не изучают, как надо.
nova_mama• 28 сентября 2023
Ответ дляseta1983
Якщо рак печінки, то від перших симптомів до смерті може пройти 2-3 тижні :(
Це дуже підступна хвороба.
Авторе, прийміть співчуття.
Ви праві, тато хоча б недовго страждав.
Вам буде боляче, з часом біль стане тупішим, але не пройде. :(
автор moreseaa • 28 сентября 2023
Ответ дляseta1983
Виявили дуже пізно і раптово. Самопочуття було чудове завжди, навіть натяків не було. В один просто пожовтів, не міг встати, поїхали в лікарню і підозрювали камні в жовчному… А виявилось рак печінки, метастази, відмовили нирки і буквально за два тижні все..
автор moreseaa • 28 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Так, я
whenallissaidanddone• 28 сентября 2023
Зато вон 15 айфон придумали
Люблю море• 28 сентября 2023
Больно, да. Но это лучше, чем куча операций, химий, а итог такой же.
Похоронили три недели назад свекровь от такой же болячки...

Кайдашева дочка• 28 сентября 2023
Ответ дляmoreseaa
Так, я
Моі співчуття.Скоро 3 роки як мій батько помер від цієї зарази.Але ми 2 роки боролися.Все це тяжко:(((Але через 3 роки вже легше якщо чесно.
whenallissaidanddone• 28 сентября 2023
Соболезную, автор. Держитесь.
ptanyk• 28 сентября 2023
мої співчуття вам!
Леска• 28 сентября 2023
Наші співчуття, важко втрачати людей яких любиш
алергирина• 28 сентября 2023
У вас есть боль от утраты. И вы счастливы что вас любили и вы.
У меня такой боли небыло, мне ничего не дал. Жёсткий абьюзер
Умер и умер.
Соболезную вам
alex-3f3c• 28 сентября 2023
У меня тоже в начале лета отца не стало, но он с онкологией прожил 9 лет. причем с самой агрессивной, даже Американские врачи не верили что такое возможно, первые 7 лет жил полноценной жизнью, помогал сестре в США, возил детей в школу, а последние годы конечно тяжело было, бедная сестра, на её шее муж, дети, и больной отец, она реально не могла даже работать, это постоянные процедуры, обследования... Короче вспомнил давний разговор с кем-то отца когда деда хоронили, он говорил что такую смерть надо заслужить, не каждому дано, а дед был бодрый, как всегда перед сном выпил 50 грам, поел ухи, послушал новости по радио, глубоко заснул и не проснулся, сначала я не придал значения этим словам, а теперь понял что это такое
Arven-Ring• 28 сентября 2023
В прошлом году не стало моей любимой мамы, очень сочувствую автор вашему горю. Царство Небесное, пусть земля будет пухом.
ЧупакабраЗеБест• 28 сентября 2023
Ответ дляmoreseaa
о боже мой, я плачу...
Hallowkitty -54c3• 28 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
А моєї мами не має 3.5 роки, і сьогодні цілий день за нею сумую, у ванній поплакала трохи, скучаю за нею, згадую як щось тепле і лагідне як сонечко, я сподіваюся вона в кращому світі і ій там добре.
Hallowkitty -54c3• 28 сентября 2023
Мої співчуття автор...
Кайдашева дочка• 28 сентября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Я місяць дома бачила як тато вмирає.Ми хоронили кості та шкіру.Це жахливо.В мене після цього ніяких сліз .Просто я вмерла разом з ним .Йому там добре,а нам ні:((