Моторошні троянди• 29 сентября 2023

Чоловік називає ту дівчину некрасивою та тупою

Ту з якою він переспав паралельно зі мною,я спочатку так зраділа,а потім якось зрозуміла ,що мабуть каже так,щоб мене заспокоїти і я так не психувала ,як психую зараз.
Інакше ,що виходить , якщо вона некрасива та тупа,чого тоді в неї свого члена пхав стільки разів,витрачав гроші та квіти дарув на дн.?!
Потім,я йому кажу,що раз ти мене відшив ,щоб з нею потрахатися значит я ніяка ,некрасива я,не симпатична навіть, жахлива,шматок гівна просто ,а до мене після цього повернувся потрахатися за просто так,як розвага така,ну а потім в нас вже почались серйозні стосунки так,як він спішив одружися на той час і взяв мене типу перше,що попалось під руку

Я йому кажу мабуть я гірша за ту дівчину в сто разів раз мене відшив,щоб з нею переспати,а потім знову до мене повернувся,а він мені та ні вона гірша в сто разів,але я не вірю йому вважаю,що він імпровізує під скандал спеціально
Бжоли-бандерівці• 29 сентября 2023
Заміж за нього ви вийшли для того, щоб помститися та перепоганити йому все життя?
Нащо ви з ним і довбаєте його без перестанку? Це було до одруження, ба більше поза серйозними стосунками з вами.
Вам до лікаря треба з цим сходити.
Дама-мадама• 29 сентября 2023
Походу, это он не про неё говорит
Обнемашечка• 29 сентября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Он вам изменил выходит? Или это было до встречи с вами?
Он переспал с бывшей, после секса с автором, в самом начале отношений, когда выбирал. Прошлые темы автора почитайте...
автор Моторошні троянди • 29 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Зачем вы вообще в этом копаетесь? Замуж вышли, теперь мозг выносите. Какой в этом смысл? Вы возбуждаетесь от мысли, что он с кем-то ещё спал? Или что? Какая цель этого всего?
Мені він боляче зробив,я себе через цю ситуацію похоронила,як жінку вприниці
Танго утрьох• 29 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Я ви думаєте я тоді це знала чи він ось так легко в цьому признався?!

Якби знала тоді то логічно,щоб перестала із ним зустрічатися тоді!
Так а сейчас чего с ним вместе?
Виправлялочка• 29 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Зачем замуж вышли за него? Вам нравится каждый раз себя хоронить? Вы мазохистка?
Бжоли-бандерівці• 29 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
То вже хвороба якась…
Соседушка• 29 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Згодна,каже мені ,а інша б вже давно забула коли я там і з ким перестав та щасливо зі мною жила далі,а я собі думаю ти ще таку мудру знайти собі ,щоб забувала таке
А другая б послала его подальше…
Ответ дляОбнемашечка
О Боги.... Автор, разводитесь, оставляйте ребёнка мужу. Это не жизнь, Вы на протяжении всего брака, выносите мозг мужу, портите жизнь себе, ему и ребёнку.
Мятный чай купили?
Купила і заспокійливе також, буду ще намагатися до психіатра потрапити, схоже на шизофренію це,я тупо цілий день ходжу та повторюю одне і теж саме навіть коли роблю справи різні
Зажуженная Жужжа• 29 сентября 2023
Це ваша тема про те, що ви його нікуди не випускаєте ’після всього, що ви пережили’?
Пушап Мі мі• 29 сентября 2023
Нет. Вы неправы. Это он шматок говна. Это говно вас пачкает
Ответ дляКрестьянинДиор
Я Вам так скажу, авторе. Як ото так жити і параноїти, щоб аж чоловіка на детекторі перевіряти - то краще вже самій бути. Я не розумію, навіщо такі буревії емоцій вносити в своє життя? Навіщо витрачати свою енергію на таку дурню? Якщо Вас не влаштовує його минуле та те, що Ви взнали на поліграфі - то розірвіть стосунки, походіть до психолога та наведіть лад у свої голові. Життя одне, не витрачайте його марно.
Він до поліграфа розказав за це
Так згодна з вами багато в чому
долой_лама• 29 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Ви мої попередні теми читали?
Так дайте ссылки.
Обнемашечка• 29 сентября 2023
Ответ дляВсех в сад
Ну какой чай?) Исходя из предыдущ темы,там мужчине нужно уже хоть в венке из мяты и чеснока и спать на мятных подушках после мятной ванны
На месте мужчины я б уже сбежала....но автор вчера жаловалась, что мятный чай закончился)))
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вам до лікаря треба з цим сходити.
Чому він мені збрехав на мої прямі запитання ,відвертості 0 з його боку мене це хвилює більше
Так ,як тут люблять писати ’один раз збрехав ,збреши і інший’
Ответ дляОбнемашечка
А цікаво ,що він вибирав таким чином?
Всех в сад• 29 сентября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Ну пусть мужик хоть мелком вокруг себя круги рисует....может поможет )
Автору к врачу,если она не тролль
Видна міленіалка• 29 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Ви мої попередні теми читали?
А вы ссылки на них дали? )
Обнемашечка• 29 сентября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Так а сейчас чего с ним вместе?
Портит жизнь мужу, это её цель... Почитайте комменты в прошлых темах автора...
Ответ дляТанго утрьох
Так а сейчас чего с ним вместе?
Через дитину ,бо йому наня дорого буде обходитися
Плюс в мене проблеми по здоров´ю нікому їх оплачувати
Обнемашечка• 29 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Сходите... Такая зацикленность не нормально.
Ответ дляБжоли-бандерівці
То вже хвороба якась…
В чому хвороба
У вас би було ок із самооцінкою ,якби ви дізнались,що не тільки з вами спить чоловік?
Обнемашечка• 29 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А цікаво ,що він вибирав таким чином?
Судя по всему, выбрал он Вас...
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так
Безсовісна кума• 29 сентября 2023
Ну, в вас же пхав свого члена, то чого не вірите що і в іншу таку саму міг?!
Ответ длядолой_лама
Так дайте ссылки.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3406998
Поміркована думка• 29 сентября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Ого
Та я пыталась но много слишком текста , устала читать
Мати тріля• 29 сентября 2023
Автор ,ви дурепа. Крапка.
Ответ дляВидна міленіалка
А вы ссылки на них дали? )
Обнемашечка• 29 сентября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Ого
Там много тем, не одна... Автор пишет каждый день...