Підмітайло• 29 сентября 2023

Хто в декреті, ви купуєте собі одяг?

Чи доношуєте те, що є? Чи балуєте себе якимось новинками, новим одягом, стильним, новою піжамою, білизною?
Квітка Миру• 29 сентября 2023
Я ні)хіба трішки
Ермолайчик• 29 сентября 2023
А що в декреті знаходяться не такі д жінки як на роботу ходять? Звичайно купую за потребою і можливістю, бажанням
Перша леді колгоспу• 29 сентября 2023
Полно одежды.зачем накупать
Ловлю капці• 29 сентября 2023
Всегда покупала в не зависимости декрет или нет . Себя любить нужно всегда а не в обновах ходить
КарамбОлька• 29 сентября 2023
А що, в декреті треба хрест на собі поставити? ))
Котики-муркотики• 29 сентября 2023
Так довелося купити флісовий костюм. Досить швидко зрозуміла який він зручний і необхідний.
Всюди влазю• 29 сентября 2023
Звичайно. Одяг для вагітних, я працюю, ходжу в люди, не лиш у нічнушці лежу і жую на дивані
Аннуитет• 29 сентября 2023
разумеется. а в декрете не женщина уже что ли? хочется чего-то красивого и нового
автор Підмітайло • 29 сентября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Полно одежды.зачем накупать
Десь же вона взялась, раз її повно)
БезникаЯ• 29 сентября 2023
Конечно покупаю. Что хочу и когда хочу
ЦібаФу• 29 сентября 2023
😳 дивне питання)
Я на хвилинку• 29 сентября 2023
Купувала і одяг, і взуття, і парфуми і косметику і товари для хоббі. А треба було забити на себе?
автор Підмітайло • 29 сентября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Ну ось я собі постійно щось купую, хоча можу і 1-2 р ту річ в гості вигуляти. А знайома вже років з 3-4 в декреті, то каже для чого нове, все одно в спорт костюмі ходиш. Хоча дохід в них на порядок вище за наш
вАлнуюся сильнА• 29 сентября 2023
Естественно. Я люблю себя и всегда покупаю то, что надо. А вы жертва с низкой самооценкой
автор Підмітайло • 29 сентября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Може не жертва, а поціновувач мінімалізму)
Аннуитет• 29 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
зря она так
вАлнуюся сильнА• 29 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
А причём тут минимализм до того, что вы не хотите тратить деньги на себя??🤦‍♂️🤦‍♂️
ГЛЮкоза• 29 сентября 2023
Я в декрете и работаю удаленно. Ничего не покупаю, т.к. шмоток полно и меня полный шкаф просто бесит) уже половину отдала людям и все-рано много. А как задумаюсь сколько в этих шмотках денег, сразу шопоголизм проходит)
Всюди влазю• 29 сентября 2023
Ответ дляПідмітайло
Чоловіку подобається така жінка занедбана, в обносках? Мінімалізм- це не 10 нічнушок , а 2, але свіженьких. Обноски- це не мінімалізм. Носити роками одне й те саме- це жах
Царевна в уггах• 29 сентября 2023
купую білизну нову, домашній одяг, нові якісь прості речі (футболки, штани), сумки і взуття на вулицю, бо в туфлях на підборах і сукні не підеш у пісочницю (хоча все це є в гардеробі)
загалом нема куди ходити, працюю вдома, ходжу з дитиною на прогулянки, в магазин
Мовчу, але хочу• 29 сентября 2023
Купляю нові речі. Тільки сьогодні купила нови шкіряні кроси. Перед цим білизну. Зупинятися не збираюся😆
Перекус беру завжди• 29 сентября 2023
Я себе ни в чем не отказываю! В декрете тем более. При чем, дома выгляжу шикарно. У меня много шелковой одежды и белья. Косметика, салоны. Это обязательно!
ПлакалаВАвто• 29 сентября 2023
Купую ,коли щось сподобалося і хочеться. Домашній одяг взагалі люблю. Але я не рахую, скільки я років ношу річ. Якщо вона виглядає Ок, мені не набридла,то нащо мені викидати/віддавати комусь ? Можу носити одяг і по 5 років і більше,поки не зноситься.
Раніше навпаки, тратила багато на обновки, трохи носила і мене бісило багато речей і я їх віддавала. Зараз такої дурості нема. Стараюсь купувати необхідне,що знаю точно,що буду носити.
Дрібка щастя• 29 сентября 2023
Со второго месяца (может 2,5) начала покупать и вообще ухаживать за собой. Первый месяц конечно ужас был и ходила я как чупакабра….
Протру пилюку• 29 сентября 2023
Купую, до декрету працювала в офісі, зараз це одяг не доречний