Масове вбивство на Житомирській трасі: мапа, хронологія та розслідування російського злочину
Дмитрівка — невелике село лише за кілька кілометрів на північ від Житомирської траси навпроти села Мила. Тут облаштовано звалище автомобілів, які росіяни розстріляли та спалили під час облоги Києва. Одне з десятків звалищ на Київщині.
Із цих 50 автомобілів 11 привезли з автошляху М-06, з ділянки між селами Мила та Мрія. Автошлях М-06 — це траса Київ-Чоп, "Житомирська траса", а віднедавна — "Траса смерті". У людей, які бували на ній у перші дні й місяці після деокупації, вона вже давно не асоціюється зі звичайною дорогою на захід — лише з вервечкою згорілих автомобілів і згорьованих людей, тілами на асфальті й узбіччях, потрощеними будинками, купами російської техніки й табличками «міни» вздовж лісосмуг.
Причиною останньої зупинки цих 11 автомобілів були російські військові зі складу 2-го батальйону 5-ї окремої танкової бригади, які прибули на Київщину з міста Улан-Уде. Упродовж березня вони нищили цивільних водіїв, пасажирів і пішоходів поруч із АЗС UPG на Житомирській трасі. Вони знали, що скоюють злочин: після вбивств росіяни спалювали абсолютно всі машини й тіла, щоб приховати сліди своїх злодіянь. "Нет тела, нет дела", — мабуть, саме цим принципом керувалися військовослужбовці з далекої
Бурятіі
Історій багато
На сканах точно вказано хто
Бурятіі
Історій багато
На сканах точно вказано хто
Ответ дляКоролевишнаЯ-77e1
И как это развидеть теперь?
Видимо разочарованы ,что их братья таки не закрепились и были уничтожены украинцами.
Кокошники и караваи так и не дождались своего часа..
Я не знаю.
Пишут вот тут на сайте.
Одно дело если против власти, коррупции, я это могу понять и есть чего, а тут отрицать что в были жахи и мало того- там лайки.
Как хорошо - людей не трогали рашисты
Пишут вот тут на сайте.
Как хорошо - людей не трогали рашисты
alenka3108• 29 сентября 2023
Ответ дляShipowner
Нові будинки коло гольф-клубах, де перепели
Там ще свиня застрелена лежала дуже довго після деокупації((
alenka3108• 29 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Я не знаю.
Пишут вот тут на сайте.
Как хорошо - людей не трогали рашисты
Пишут вот тут на сайте.
Как хорошо - людей не трогали рашисты
За іронією долі дуже багато в нас родичів і друзів саме з цього пекла, Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка, Миколаївка, Хмільне, Макарів, Липівка, Лозовик. Кожен пережив свої жахи(( Але невсьотакадназначно існують, так.
КоролевишнаЯ-77e1• 29 сентября 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
В цьому є пряма і особиста вина російськіх окупантів вбивць та особисто ботоксної тварюки,яка прийняла рішення напасти на Україну і почала з окупації Криму !
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Ок, а розкажіть мені шо потрібно будо зробити? От конкретно?
Бо я завжди чую від , опущу кого, цей наратив. Але коли думаю, що було можливо й потрібно зробити, відповіді не маю
Ну й на таку жорстокість та звірства ніхто не сподівався. Захватили то захватили, але що вони робили, то інша справа
alenka3108• 29 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
В неподготовке виноваты власти, но такого мы не могли предположить в самом страшном сне
Убивали- жгли- застреливали расшиты, просто так. Не было коридоров для гражданских, все конвенции нарушены .
Це так! Але, я до останнього не вірила, що у 21 столітті таке буде. Свекруха померла перед війною, перед смертю казала, я помру і почнеться війна(( так і сталось, добре, що ми встигли поховати. Але мене не можна було витягнути з хати кудись їхати, я сиділа до останнього. Вже не було не опалення, ні газу, а я все чогось чекала і вірила, що два- три дні і все закінчиться😰
Ответ дляShipowner
Так, я закопала діжки з їжею і пальним, ми виїхали то дві родини , що залишились, змогли харчуватись , а пальне заправили теж і собі і іншим.
В Березовке те с Улан уже все поели, кур били.
У нас была связь с старичками, что с нами не выехали, у них был генератор, и еда в погребе, но в марте уже ели сырую картошку. Капусты и морквы не было
Они жили в кухне и погребе, а дом заняли буряты.
Когда додзвонились - что к вам едут волонтеры что вам взять, думали лекарств
Дедок еле выдохнул ’ хлібааа’
Как выехали знакомые тро туда- то как привезли редиску в пучках, ну так дали в центре поддержи волонтеров , уже была она на складе . , люди бежали к машине и брали эту редиску и ели прямо там, с болотом, немытую.
А улицами ездить нельзя было, всюду мины и гранаты, растяжки
Дедок еле выдохнул ’ хлібааа’
Ответ дляalenka3108
Так слушали ж этих свистунов🤦♀️.. а те нагло врали
КоролевишнаЯ-77e1• 29 сентября 2023
Ответ дляelegante
Это кому-то даёт право убивать украинцев?
Вы оправдываете агрессора?
Ответ дляelegante
Ну оккупация могла быть без зверств, люди не ехали не изза кого то, верили может , да , себя обманывали.
люди не могли принять, что существуют такие звери.
Смещение акцента тут не идет, неподготовка границы, нет мин, нет там военки. Ракет не было.
Но если б они прорвались то что? Зачем эти нелюдское поведение? Эти зверства.
Я рванула, т к я с края , моя родина. где был красный террор. И я знаю что творила Красная армия с старшей школы. Но знать - одно. Это видеть на трассе -...
Ад
Ответ дляelegante
Не говорить, что надвигается война это преступление , сколько жертв можно было избежать . Ужас вот и все (
Да да да! Тут все в жопу дуют власти, восторгаются не буду писать Кем, Но этих жертв можно было избежать и ехать нашему правительству ДО войны на переговоры, брать себе в поддержку кого угодно и решать!, Весь мир трубил ИМ, забирал посольства, а они говорили людям чтоб шашлыки жарили. Я помню как начали бомбить , а везде в эфире полная тишина, включаешь телевизор, радио и НИЧЕГО ничего нам не говорят, много времени было в непонимании что происходит.
Ответ дляelegante
Зверства рашисты делали и без свистунов
Но если б люди знали, что рашисты - звери и натворят все это. То рванули с граничных сел после Заявы Байдена сами. У нас принято сами, все сами, так и живем.
А Макаров
Кто ожидал в Макарове?
Это ж почти южная сторона крыма. югозапад
А Макаров
Кто ожидал в Макарове?
КоролевишнаЯ-77e1• 29 сентября 2023
Ответ дляelegante
Удалено администрацией...
Да,читаю
Вас никто не может сделать виноватой в том,что на Вас напал маньяк
Можно ли обвинить государство? Да,что каждый метр улицы и подьездов с посадками не охраняется полицейским.
Но в тюрьму садится именно маньяк,а не жертва
Оксана-004e• 29 сентября 2023
Ответ дляdarkhorse
Я не верю в переговоры с ними, им дали все - минские- мир в глазах, разминировали юг., и что? путин вдолбил и все равно была б война. Но часть людей были б живы на границах, часть
Но геноцид творили русские и творят.
Они резали, сжигали, насиловали, убивали и убивают
Но геноцид творили русские и творят.
Ответ дляLudaSHS
Ад
Ну а кто на войну добровольно идет , зверье .. захватывать чужую страну и обворовывать , думаю таких специально и засылали на зачистки . Надеюсь их таки найдут и уничтожат .
Но прощать вранье наших тоже не буду , сильно много погибших , все они на их совести тоже и собака советчицы 😢
КоролевишнаЯ-77e1• 29 сентября 2023
Ответ дляdarkhorse
А переговоры о чём?
Ответ дляКоролевишнаЯ-77e1
Да,читаю
Вы сама с собой говорите , я лишняя , честно .
Ответ дляnikiya
А чому їхали саме цією трасою? А не в обʼїзд по сільських дорогах на південь? Ми в перші дні побоялися їхати житомирською через опасіння що може прострілюватися. Їхали через Обухів і на захід через центр.
Люди не знали, потім вже всі дізналися,що таке страшне там коїться.