LudaSHS• 29 сентября 2023

Трасса смерті - продовжую теми геноциду

Масове вбивство на Житомирській трасі: мапа, хронологія та розслідування російського злочину

Дмитрівка — невелике село лише за кілька кілометрів на північ від Житомирської траси навпроти села Мила. Тут облаштовано звалище автомобілів, які росіяни розстріляли та спалили під час облоги Києва. Одне з десятків звалищ на Київщині.
Із цих 50 автомобілів 11 привезли з автошляху М-06, з ділянки між селами Мила та Мрія. Автошлях М-06 — це траса Київ-Чоп, "Житомирська траса", а віднедавна — "Траса смерті". У людей, які бували на ній у перші дні й місяці після деокупації, вона вже давно не асоціюється зі звичайною дорогою на захід — лише з вервечкою згорілих автомобілів і згорьованих людей, тілами на асфальті й узбіччях, потрощеними будинками, купами російської техніки й табличками «міни» вздовж лісосмуг.

Причиною останньої зупинки цих 11 автомобілів були російські військові зі складу 2-го батальйону 5-ї окремої танкової бригади, які прибули на Київщину з міста Улан-Уде. Упродовж березня вони нищили цивільних водіїв, пасажирів і пішоходів поруч із АЗС UPG на Житомирській трасі. Вони знали, що скоюють злочин: після вбивств росіяни спалювали абсолютно всі машини й тіла, щоб приховати сліди своїх злодіянь. "Нет тела, нет дела", — мабуть, саме цим принципом керувалися військовослужбовці з далекої
Бурятіі

Історій багато
На сканах точно вказано хто
elegante• 29 сентября 2023
Ответ дляsvitirok
Вам уже написали здесь, я повторюсь- вьі бьі его не усльішали и в него не поверили
Это мое дело . И уже не ответственность руководства. Люди бы принимали многие другие решения .
Inna_ya_krasivaya• 29 сентября 2023
Ответ дляvviko
Так они ленивые. Недавно смотрела сюжет с Карелии, там такие гнилые бараки, лестницы повалены в подъездах уже, дом аварийный, нормальный человек бы выехал уже и либо снял либо уже на себя надеялся ( харабатывал на жилье) но они нет, они все ходят и ругаются в мерию города и ждут, ждут новое жилье. Ну как так? Там уже крыша сегодня -завтра на голове будет, но нет, они все ждут!
так далеко ходить не надо
вот убийцу этого офицера, котрого в махачкале сделали хероем и наградили (и живет же его баба и дочери с тем что папка херой убийца)
посмотрите на эту школу
посмотрите на эти пилотки. Лепрозориум, нищета, тупость
больные пропагандой, живут в говне
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
но я до сих пор не понимаю, почему? у нас никакой общей истории
тупо по приказу? стрелять гражданских, детей? я наверное никогда не пойму
Вот почему
Ок вы шли налегке, как там говорила Симоньян ’ что той Украины, 2 дня’ вы ж знали нас 40 мл, зашли и начали творит ужасы,,. Что они ожидали?
Inna_ya_krasivaya• 29 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Вот почему
нет, почему такая жестокость?
Filomena• 29 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Так
Был взрыв отрицание - тепер принятие - рашисты они такие
Я вже давно це прийняла.
Мені просто невимовно шкода, що це випало на нас(
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
мне сказали военные воюют с военными
ракеты я представляла
но чтобы так то да
Да думаю
Ну склады, ну аэродромы, готова психологически. Хотя, больше думала они посунут на Востоке, типа ж путин сказал - гранмцы луганской и донецкой.
ну ко Мне Барнс не приезжал и карту с Гостомелем не показывал, ждала с востока и бомбежки аэропортов. Т к и Киева- и читала материалы по подготовке,
Но то что было на Житомирской.... И то я видела начало. А девочки больше и страшнее😭
vviko• 29 сентября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Той полонений, що на гулагу.нет давав інтерв´ю, казав про лист капусти два рази на день і все. Радий був з´їсти черв´яка, якого зумів викопати на так званій прогулянці. І пацюченятку, якого їв живим.. Вони їх морять голодом, щоб і після повернення здоров´я було підірвано назавжди. Не кажучи вже прпо психіку
Маса зустріла знайому, раніше вона була повна, а схудла може на 25 кг. Вона розповіла, що коли почалась війна вони поїхали з Чернігова до села недалеко від міста ( так багато хто робив) і короче в їх село прийшли орки, вигнали з кращих хат людей і закрили їх у школі у підвалі якомусь. Більше місяця тримали людей там і давали в день 1 яблуко і все, це цілий місяць. Вона навіть воду не могла пити бо було дуже мало.
Filomena• 29 сентября 2023
У нас був випадок. Молода родина вирішила поїхати в село провідати родичку стареньку. Тоді продуктів не було. Все таке.
На трасі знайшли розстріляну машину.
Її знайшли в якомусь погребі через місяць, після деокупації.
Їй було 32. Вона була сива, виглядала як старенька бабуся. У неї не було нігтів та зубів. Це був просто жах.
В окупованому селі вони заселилися на ферму, вбивши власника. Їли тих свиней решту часу.
Розстрілювали з мінометів черги за продуктами.
Просто обстрілювали все, що їм бажалося.
Скидали бомби. Це лиш півтора місяці окупації.
А що вони наробили за півтора роки? На скільки потрібно множити?
Zelenkа• 29 сентября 2023
Почала читати тільки стартпост і першу сторінку, і накрило.
Адміни, ви ж бачите, хто ставить фейспалми? Блокуйте нах.
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
нет, почему такая жестокость?
Да,
Почему такое зверство и жестокость? И это разные отряды, разные командиры, почему к мирным так? Зачем?
Все ж узнают и они получат обратный эффект.
Соната любви• 29 сентября 2023
Ответ дляdarkhorse
Да да да! Тут все в жопу дуют власти, восторгаются не буду писать Кем, Но этих жертв можно было избежать и ехать нашему правительству ДО войны на переговоры, брать себе в поддержку кого угодно и решать!, Весь мир трубил ИМ, забирал посольства, а они говорили людям чтоб шашлыки жарили. Я помню как начали бомбить , а везде в эфире полная тишина, включаешь телевизор, радио и НИЧЕГО ничего нам не говорят, много времени было в непонимании что происходит.
я с вами полностью согласна.
всю ответственность за произошедшее несет власть.

можно было спасти десятки тысячи жизней и много чего избежать и не допустить.
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Я вже давно це прийняла.
Да . я приняла весна 22
Но тогда была надежда на мир, верилось ну как так?
Помните то все ’ закройтемнебо’ наивняки. Никто, кроме нас.
Filomena• 29 сентября 2023
А як вони відступали?
Наші добрі люди ще говорили: ну у них же там холодно. Мабуть тому вони обклали танки килимами.
Старими радянськими килимами!
Що вони тільки не тягли на тій техніці! А зверху кружляли гвинтокрили.
Все було добре не і узгоджене(
Inna_ya_krasivaya• 29 сентября 2023
Ответ дляFilomena
На трасі знайшли розстріляну машину.
читаешь и .. я до сих пор не могу поверить. знаю что правда но идет отрицание. - разве так бывает в современном мире? разве сейчас так можно? кажется что нет, нереально
VA 11• 29 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Так а пушинки что готовят ракетные атаки, пишут программы одуванчики - молодые девушки и парни
А летчики, что обстреливают дома тут своих бабушек?
Муж смотрел интервью с российским летчиком, который в плен сдался. То говорил, было несколько летчиков у них, которые отказались выполнять преступные приказы. Судьба их неведома. Приехали ’чёрные Волги’ увезли с концами. Всё по рассейски.
Zelenkа• 29 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да,
Відчуття безнаказанності. Оте саме, що в них десь вже на генетиці закладено від совків, коли ці тварі окупували ті ж республіки - Киргизтан , Узбекистан і так далі. Хто там кому звітував?
А до нас особлива ненависть, бо ми не вкорились ні тоді, ні зараз.
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляvviko
Боде сколько есть рассказов. Как люди сидели месяцы в подвале
Inna_ya_krasivaya• 29 сентября 2023
Ответ дляVA 11
мечтаю чтбы нашли ту суку которая скинула бомбы на драм театр. Хотя: оно же упоротое верило что там азовцы.
VA 11• 29 сентября 2023
Ответ дляalenka3108
Ой, тяжко все це. В нас друг в полоні з 16 березня 2022, в Бучі взяли, цивільний...
З нашого міста вчителька молоденька теж була в полоні. Якось відпустили через півроку десь чи пізніше. Вже не пам´ятаю.
Filomena• 29 сентября 2023
Ответ дляdarkhorse
Де це вам нічого не говорили?
Ми ввечері вже біженців приймали, а ви ще й не чули?
Дивина якась.
О 6 ранку вся країна знала що почалась війна.
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляFilomena
На трасі знайшли розстріляну машину.
Сафарі на людей: 5 історій тих, хто вижив в Ірпені та Бучі
Але їхні спогади про страшні дні та прихід ’русского мира’ залишаться з ними назавжди.

’Українська правда. Життя’ зібрала історії від мешканців Київщини, які бачили, з чого починалось знищення їхніх міст.

’Я не бачила, як вони шмаляли, але чоловік потім сказав, що то був гранатомет’
Євгенія Бобрик з чоловіком та дочкою зустріли війну в Бучі. Їхній дерев’яний, з великими вікнами будинок знаходився у 8 кілометрах від Гостомельського літовища.

Вже в перший день війни вони зрозуміли, що їхній дім навряд чи витримає обстріли, та переселилися до друзів, які жили недалеко, але мали великий підвал.

У тому підвалі знайшли прихисток 12 людей.

’Ми постійно думали, як нам виїхати. Зараз всі роздивляються фото тих жахіть, які відбувалися в Бучі, а у мене не було ніяких ілюзій. ’Орки’ вже як стадо ходили містом.

https://life.pravda.com.ua/society/2022/04/6/24811...
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляVA 11
Изза страха? А кидать бомбы и пускать ракеты на женщин,,детей.. не страшно?
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Значит
Им сверху дали добро? Как они заходили в Крым? И разница. Там ’ вежливые’ тут - убийцы
Просто так, развлекались - убивали и стреляли
VA 11• 29 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А сколько там таких сук? Сколько они домов разрушили с людьми. Смотришь интервью выживших в Марике, в Чернигове. Ужас. Просто в голове не укладывается это всё! Как? Зачем? Твари! А ракетные обстрелы. Умань, Чернигов, Киев, Винница, Одесса, Харьков, Николаев и десятки других городов .
Zelenkа• 29 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Значит
Я думаю, так. Це якась їх внутрішня установка, яка тягнеться з тих часів. У нас реально виїхало половина більша міста в ті дні, бо думали, що прорвуться на трасу і тоді, ну ти поняла.
Реально бц була готова.
spain2406• 29 сентября 2023
Ответ дляelegante
Не говорить, что надвигается война это преступление , сколько жертв можно было избежать . Ужас вот и все (
Не так - говорить, что войны не будет, что все это нагтенатия, успокаивать бдительность людей, что привело к трагическим последствиям - ничего такого. Я свои выводы сделала
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Как начал там работать эскалатор. я надеялась...
Но , писали крики были слышны несколько дней и стухли. Детки кричали под плитами(
космея• 29 сентября 2023
Ответ дляVinland
Не поймут. Там психологический блок. Сегодня общалась с такими. Уверенно рассказывают, что Украину украинцы обстреливают(сами же здесь живут, идет второй год войны). На вопросы зачем минутное зависание и ответ, что значит так нужно. Мне уже кажется, что даже если российский военный со всеми знаками отличия в упор в них выстрелит, они будут доказывать, что это был украинец.
Моя сестра каже, що щоб ´´підставить´´ срасію і нам давали більше зброї.
От що в неї в голові
Filomena• 29 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Подивіться старі інтервʼю з Христо Грозєвим. Вони навіть телефонували цим уродам.
Там нічого святого. Поки летіли бомби на людей вони робили покупки в інтернеті.
Наче це не живі люди вмирали, а якась компʼютерна гра.
автор LudaSHS • 29 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Реально бц була готова.
Ну бачили як сунули с півночі, швидко.
Як їм дали добро так робити, массово! , то вони вже знали- ніяких переговорів, туфта то все була.