Куколка-мяуколка• 30 сентября 2023

Хочу оставить новорожденного ребенка мужу

С рождением ребенка отношения с мужем испортились, он мне хамит, чувствуя мою уязвимость, ведь я сижу в декрете, завишу от него финансово.
Хочу уйти от мужа, надоело так жить, в вечном стрессе.
До декрета работала, обеспечивала себя сама, но вот на жизнь и на няню для грудничка не хватит, по этому хочу оставить ребенка мужу. Муж не против разойтись, но когда я сказала ему о том, что ребенок остается с ним, а я ухожу, начал вопить, что везде: на работе моей, перед всеми знакомыми будет меня позорить, что я бросила ребенка. Я то конечно ему ответила, что пусть делает, что хочет, мне все равно . Но!
С чего у нас в обществе такие стереотипы, что отцу можно оставлять ребенка с матерью, а мать оставить ребенка отцу не может?
Просто выговорится хочется
Нормально оставить ребенка с отцом при разводе, или нет?
Результат:
вже голосів: 1003
548 (54.64%) Норма оставить ребенка отцу
313 (31.21%) Не нормально
142 (14.16%) Ответы, свой вариант
Нагайна• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Якщо у матері немає молока, а годують сумішами, то мама такий самий вихователь як і батько
Нет конечно же. Ребенок в маме нуждается не только из-за молока.
автор Куколка-мяуколка • 30 сентября 2023
Ответ дляНагайна
Нет, он нуждается в маме
Бред
В еде, чистом памперсе и уютной кроватке он нуждается
Муркошечка• 30 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Краще залиште чоловікові, можливо він одружиться і та жінка зможе дати материнську любов, бо жінка, яка любить свою дитину не зможе покинути в 3 місяці, моїй дочці 4 роки і я не уявляю, як можна лишити дитину найголовнішого, маминої уваги та любові
А як жити без грошей уявляєте?
Анонимарик• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Простыня получилась, извините
Суд не оставит , если менее 7 лет
Лапка• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
В Європі декрет 3 міс і норм. Всі працюють.
Теж саме було і в совку. Яслі і працюєш
Ми не в совку. І закони у нас свої
Забризкана водою• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Бред
Оставляйте!
И больше не рожайте!
Муркошечка• 30 сентября 2023
Ответ дляНагайна
Ще раз. Батько- такий самий по близькості вихователь, як і мати
Муркошечка• 30 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Ми не в совку. І закони у нас свої
По закону: батько - такий самий вихователь, як і мати
Ответ дляВпораюсь зі всим
Автор. То, что вы затеяли, нормально. Но я точно знаю, что вы пожалеете. Вам надо не ребенка оставлять, а помощницы искать . У женщины ( в отличии от мужчины) гормоны заточены на ребенка. Вы не сможете уйти и жить спокойно.
Мне пришлось когда-то уехать на неделю, оставив ребенка маме, мужу… все это время мне было очень плохо. Я постоянно плакала, хотя умом понимала, что ребенок в безопастности, его любят, за ним ухаживают…
Но тут что-то в голове по-другому работает.
То у вас так, есть такие мамы-квочки
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Бред
Ви колись вивчали питання чому кинуті діти в дитячих будинках відстають від однолітків? Вони накормлені, в теплі. Але відстають. Вони самі себе заколисують, смокчуть пальчик, самі собі угукують.
Для розвитку дитини емоційна близькість важливіша ніж чиста тепла хата
Мию вікна у мороз• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ребенок уже есть, но я не намеренна мучаться с мужем только из за того, что у нас есть ребенок
Автор, вы какая то по жизни недотепа, то мужа выбрали фигового, теперь ребенок мешает. Вам все не то и не так
Подмигашка• 30 сентября 2023
У мене є приклад як жінка залишила сина батькові, відмовилася повністю, і хлопчика того виховували батьки чоловіка, і виростили йому вже 21 рік, навчається у виші, зозуля .
Фоточки нема• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Теж саме було і в совку. Яслі і працюєш
И что это хорошо? Есть чему завидовать и подражать??
Ответ дляМишка-шалунишка
С новорожденным все равно не разведут. А по теме - можно, конечно
Можно просто не жить вместе, без развода
Лапка• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
По закону так, але мама краще відчуває дитину, ніж батько. Так влаштовано природою
Бізешка• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
А як жити без грошей уявляєте?
А аліменти від чоловіка, є ще варіант дистанційної роботи, можна попросити чоловіка оплачувати няню, є багато центрів, які допомагають мамам з немовлятами, можна вийти на роботу і найняти няню, варіантів є багато, про таке треба думати перше ніж народжувати, не думаю, що чоловіки так змінюються після народження дитини, а до того був ідеальним
Лика-прилипка• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
А вы уверенны, что в таком стрессе и негативе ч смогу его до года кормить?
Смеси не хуже молока нервной мамы
Я не знаю наскільки у вас стресова ситуація.... просто пропозишн)) звичайно так жити не норма. Я вас розумію. Мені чоловік тільки раз заїкнувся що нащо тобі гроші в декреті. Відразу був поставлений на місце))
Одна_на_всей_планете• 30 сентября 2023
Вы оба не ахти, не повезло ребенку
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Ви праві
Але бувають такі випадки коли дитина не потрібна нікому.
Дитина автора малесенька і її дуже швидко усиновлять.
Не за Будка• 30 сентября 2023
Ненармально залишати дитину, ні мамі ні татові. Але, знаю купу прикладів, в мене в рідному місті ціла вулиця, де мама залишила дітей. Перший випадок - погодки рік і два, мама загуляла, виховує бабуся з дідусем; другий випадок теж мама загуляла, кинула хлопчика в 11 місяців на тата, тато працював, визовував малого прадідусь, все ок, тато одружився, взяв дівчину з дитиною, зараз в Німеччині, працьовиті, цінують родинні відносини; третій випадок - мама поїхала на заробітки і не повернулась, двоє дітей, меншому було три роки, як мама не повернулась, перший місяць малий дуже хворів, потім тато одружився з дінкою з дітьми, все Ок. Всі ці діти з психічно-здоровими дорослими, яким і на думку не спаде кинути іх, якщо раптом їм стане «важко». Тому всі ці випалкт зі щасливою істроією, хоч і не простою.
Ответ дляЛеди Репях
Если Вы не троль, то это очень грустно.
Даже похоже на психопатию.
Такой эгоцентризм жуткий и холодность.
Нет, не тролль, обычный живой человек
Забризкана водою• 30 сентября 2023
Ответ дляАнонимарик
Суд не оставит , если менее 7 лет
Так они не будут судиться за место проживания. Нет споров и борьбы за жизнь и проживание ребенка
Лика-прилипка• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Теж саме було і в совку. Яслі і працюєш
Європа велика))
Ответ дляДобротная
Удалено администрацией...
+1000
Най хоч раз• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Разводитесь и подавайте на алименты. На них можно будет нанять няню
Лапка• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
То у вас так, есть такие мамы-квочки
Это вы эмоционально холодная к своему ребенку
Ответ дляЛика-прилипка
А зп офіц в нього висока? Може на аліменти подайте.
Не все ж навколо мужика крутиться....
Не смешите с алиментами
Зачем мне его копеек ждать с ребенком, если я могу зарплату получить и жить нормально
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Нет, не тролль, обычный живой человек
Ви любите дитину?
З якою ціною ви її народжували?
Научительница• 30 сентября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Аліменти будете платити і гуляти з дитиною деколи.
Меня оставили отцу, второго ребёнка оставили второму отцу (второй брак моей кукушки), сестру мою сводную.. Все ок 36 годик уже пошёл, маманю в глаза не видела.
Муркошечка• 30 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Ви в казці? Не знаєте суму аліментів та реальну суму витрат на немовля?

Батько- такий самий відповідальний за дитину, як і мати. Купа чоловіків йде з родини і ніхто слова не каже.
Автор теж буде сплачувати аліменти, брати дитину на вихідні і буде найкращою матірʼю. Але жити дитина буде з батьком. І нехай він сплачує няню, якщо вона йому потрібна