Не будь КакСвета• 30 сентября 2023
К чему снится сестра, которой нет в реальной жизни?
Приснился странный сон, будто у меня внезапно появилась сестра и она живет с мной и моими родителями ( которые после развода стали опять жить вместе). Красивая девушка лет 22, но совершенно не похожа на меня и родителей. Реальная сестра у меня тоже есть, от второго брака моей мамы, но во сне ее как-бы не было.
Сарафанное радио• 30 сентября 2023
Якого вважаєте що то нереальне життя?)
Може то було, але не в цьому житті) а може то альтернативна реальність вашого мозку, може вам дуже хотілось відчути щось родинне, от вам і мозок змоделював. Подумайте, для чого вам таке показав мозок)
Може чогось не вистачає чи навпаки
Молчавочка• 30 сентября 2023
ой, автор. розкажу свою історію.
все дитинство відчувала що в мене є молодша сестра, але я єдина дитина в сімʼї. і така порожнеча була, що я завжди тягнулась дружити до дівчат такою сестринською дружбою, типу наставника, щось підказати, допомогти, підтримати.
аж після 30 років дізналася що мама після мене була ще раз вагітна але зробила аборт.
тобто я завжди відчувала ненароджену дитину (можливо це була дівчинка, не знаю).
родові звʼязки дуже потужна штука.
може вам наснилась ненароджена сестра
родові звʼязки дуже потужна штука.
може вам наснилась ненароджена сестра
Копуша• 30 сентября 2023
Та же ситуация, я даже уверена, что у меня должна была быть сестра, не знаю откуда такая уверенностт! Мама делала пару абортов
Молчавочка• 30 сентября 2023
Ответ дляКопуша
родові звʼязки і сила роду дуже потужні