Техпаспорт на медузу• 30 сентября 2023

Як часто Ви їздите до батьків?

Живу з мамою в одному місті, в різних районах, вона хоче щоб ми приїжджали кожні вихідні. А в мене немає часу та бажання їхати, бо я хочу свої вихідні провести так, як хочу я. Мені і їсти потрібно приготувати і прибрати, і може сходити кудись куди я хочу. А приїхати і сидіти взагалі немає бажання. Як кажу, що не приїду починає ображатися.
Ворую вкусняшки• 30 сентября 2023
Рідко. 1-2 рази на місяць. Дзвоню теж рідко. Живемо в 5 хв пішки, відносини гарні.
Україна понад усе!• 30 сентября 2023
Я у своїх була у 14 році останній раз, бо вони на окупованій території. До свекрів десь раз на 3 місяці.
Самохвалова• 30 сентября 2023
3000 км между нами. Летали зимой
Горня капучіно• 30 сентября 2023
Така сама ситуація була колись.
Але я поговорила з батьками і пояснила що я їх люблю і обожнюю але все ж таки в мене всього два дні вихідних за які я також щось планую і все треба встигнути.
Тому приїжджаю раз на два тижні але кожного дня телефоную і ми спілкуємося.
Я_и_моя_собака• 30 сентября 2023
мама приїжджає до нас в один з вихідних раз на тиждень-два
в мене дцти робота і купа зобов´язань я не можу на поїздки тратити вихідний
Тут надолго• 30 сентября 2023
100 км разницы, езжу раз-два в месяц
Нашли в капусте• 30 сентября 2023
При мирному житті декілька разів на тиждень
Зараз не їздимо, бо вони в окупації, а ми закордоном і побачимось вже чи ні, питання
Кубик Рубика• 30 сентября 2023
4 раза в год. Между нами 3000 км.
На_оба_рот• 30 сентября 2023
К своим раз в месяц/два наведывалась. Созваниваемся каждый день.
Свекры в соседнем доме жили до войны. Сын чуть ли не каждое воскресенье к ним тащил в настолки играть )
С начала войны вот первый раз с ними встретились в середине лета. Мы возвращались с сыном домой на неделю. В след.раз не знаю когда ещё приедем. Может след.летом опять.. будет видно.
автор Техпаспорт на медузу • 30 сентября 2023
Ответ дляГорня капучіно
Така сама ситуація була колись.
Ми так само спілкуємося кожного дня, я так розумію, що їй бракує уваги. Вона своїми істериками стільки в мене енергії забирає.
Корсет_на_шурупах• 30 сентября 2023
Не часто. Но созванивается ежедневно. Живем в одном городе.
Горня капучіно• 30 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну спробуйте поговорити тільки віч на віч і пояснити що ви їх дійсно любите і поважаєте і що дуже щасливі що у вас є батьки. Але нажаль у вас своє життя і ви не можете кожного тижня кататися до них бо у вас свої плани. Домовтеся з ними що ви будете приїздити раз на два тижні і дотримуйтесь свого слова. На істерики і ниття не реагуйте, сприймайте це як симптоми поганого настрою чи характера.
СМСница• 30 сентября 2023
Кожні вихідні в батьків, на сніданко-обід) мені подобається, на декілька годин зустрічаємось, поговоримо, що в кого за тиждень сталось, пообіймаємось , поїмо смачненько, винця випєм) мені батьки зе смаколиків іх собою дадуть, овочі мені купують, бо я на базар не маю часу та бажання , а я батькам иеж завжди щось купуюсь, та й додому їду і весь день ще попереду)
Анонім Секретар• 30 сентября 2023
Постоянно, но на выходных я отдыхаю
В шоколаде• 30 сентября 2023
Запрошуйте її до себе...до мене мама часто приїзджала... сумую за нею.
Русланка з гілки• 30 сентября 2023
В прошлом году дней на 10 ездила к матери погостить. До этого не виделись 17 лет. Потому что отношения у нас нарушены
Русланка з гілки• 30 сентября 2023
Забыла сказать: мать живет более чем за тысячу км от меня. Там же живут мои братья (у меня их трое)
Бабуся Бетман• 30 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Скажіть, якщо мама і далі так продовжуватиме, то ви не те, що приїжджати щовихідних не будете, а ще й дзвонити станете рідше, бо вам потрібні сили не л ще для уваги мамі.