Спілий баклажан• 30 сентября 2023

зв´язок за кордоном. Як ви робите?

Коли ви вперше їдете в якусь країну, то зрозуміло що в Україні можна ще гроші наміняти наприклад. А от щодо сім карти...адже за кордоном укр роумніг дорогий, а без інтернету нікуди. Тобто першим ділом по приїзду треба бігти десь шукати місцеву сім карту...а потім ще розбиратись в її умовах користування. Мені вже страшно. Стільки гємору...
13чудоСВЕТА• 30 сентября 2023
Карточки українські усюди працюють
Бавовнятко• 30 сентября 2023
В чем геммор? Я приехала сразу купила симку, на все про все 7 минут ушло
13чудоСВЕТА• 30 сентября 2023
Підклбчити роумінг
Бабайко• 30 сентября 2023
Мені українського інтернету вистачало, і він відносно закордонного зв´язку дешевший. 2 сім по 10 ГБ на кожній (провсяк випадок)
Потім згодом вже купила місцеву картку.
В моїй хаті моя правда• 30 сентября 2023
Месяц роумингом пользовалась.
автор Спілий баклажан • 30 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
Якщо не знаєш мови. Незрозуміло нічого що за тарифний план. І продавець найдорожче захоче продати. А як рахунок поповнити і підключити пакет..
Липка-прилипка• 30 сентября 2023
Ромінг зараз не дорогій під час війни. Я їду і користуюсь інетом і дзоню в Україну все ок.
Доль Чекомбана• 30 сентября 2023
Якщо просто туристом, то роумінгу вистачає , місцеву картку купила лише, коли повністю переїхала
Цукрові вишні• 30 сентября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Зайдите в группу украинцев той страны на фейсбуке и спросите где и какую карточку вам лучше купить.
Бабайко• 30 сентября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Користуйтеся українським
Залиште кошти на укр картці для поповнення чи одразу закиньте наперед на сім.
Патриоточка• 30 сентября 2023
Наш роуминг дешевле чем местная карта
Липка-прилипка• 30 сентября 2023
В Польщі ще досі роздають задарма сім карти українцям.
Дело было давно• 30 сентября 2023
Роумінг дешевий
Мій 140 грн місяць
Інету вистачає
Як ухурделю• 30 сентября 2023
Ответ дляПатриоточка
Наш роуминг дешевле чем местная карта
у Водафон бесплатный при условии активного украинского пакета, 10 гб, 30 мин, 15 см
13чудоСВЕТА• 30 сентября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Якщо ви так дкмаєте, то у вас і в Україні це велика проблема
Коханозадовільна• 30 сентября 2023
У Водафона бесплатный роуминг
Чудо в декрете• 30 сентября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Тоже им пользовалась
Чудо в декрете• 30 сентября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
У Водафона бесплатный роуминг
Не бесплатный, а должен быть оплачен тариф карты
Коханозадовільна• 30 сентября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Но роуминг все же бесплатный я в Украине живу, поэтому свой пакет оплачиваю.
Чудо в декрете• 30 сентября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Да, дополнительно ничего платить не надо, но, напр в киевстаре мне сказали, что с моим тарифом нет бесплатного роуминга, а у водафона 10 гб дали
Патриоточка• 30 сентября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Вы зотите совсем бесплатно?)
Чудо в декрете• 30 сентября 2023
Ответ дляПатриоточка
Вы зотите совсем бесплатно?)
Я ничего не хочу, я написала, как есть
Интимная• 30 сентября 2023
У Вас в пакеті ж має бути якась кількість роумінгу. Я в Німеччині, але моя сімка не працює в інших країнах, я поповнюю українську і їду. Це не дорого
Смажена полуничка• 30 сентября 2023
В туристических поездках мне хватало вайфая магазинов, ресторанов и кафе и в отеле
Elani• 30 сентября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Вам не надо никуда ехать тогда раз тактн простые мелочи вас пугают