Ластовиння• 30 сентября 2023
Ну що останній день тепла у нас
По справжньому літнього тепла, коли температура повітря вище +25. Давно такого не пам´ятаю наприкінці вересня.
Але вже й хочеться трішки прохолоди
Як вам така погода вереснева?
Але вже й хочеться трішки прохолоди
Як вам така погода вереснева?
Lydmila408• 30 сентября 2023
Весь вересень з ставка не вилазила..
Годинами в воді плавала..
Сьогодні накупалась.
От би і жовтень поплавати...мммммм..
Годинами в воді плавала..
Сьогодні накупалась.
От би і жовтень поплавати...мммммм..
Метелик• 30 сентября 2023
14-15 градусів нормально. у мене вже літній гардероб закінчився, все повикидала бо набридло, нема чого носити в спеку. а от на демісезон якраз є дещо цікаве..чекаю вже..справжню осінь
Помаранчова душа• 30 сентября 2023
Погода сейчас супер, один минус кучи орущих детей на площадках с утра и до позднего вечера и куча быдла на лавочках, еще и комендантский час до полуночи, хоть бы его сократили чтобы эти ненормальные пораньше расходились
Зараз на дієті• 30 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Жду осені справжньої. Я її обожнюю після спекотного літа. Хочу зранку сидіти з кавою на веранді, закутавшись у плед, а не в шортах і майці. Бо вже так насиділась за літо. В мене поруч ліс. Хочу в осінній ліс, хоч він потроху жовтіє, червоніє, але я хочу бути вдягнута у в´язані теплі і зручні речі. Хочу пити теплий чай з лимоном, читати книжку, і дивитися у велике вікно, де л´є неперестаючі дощ. Або ще люблю дощ вночі, він б´є по криші, і мені це подобається, а поруч чоловік обов´язково, бо я люблю прохолоду і в спальні завжди все відкрите і прохолодно, що тільки нос висовую.
а, как вы думаeтe, всe эти эмоции удастся парnям в окопаx испытать? и был бы ваш муж ne в спалenкe, а, тожe в окопаx, того жe xотeли бы?
Гопница-Советчица• 30 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
100%.Там , де Америка влізла- нема добра
а це до чого?
Уси Пуси• 30 сентября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
а це до чого?
Готуюся до депресії))
До осені...
От і клинить...
Хоч ще з весни не вилізла
До осені...
От і клинить...
Хоч ще з весни не вилізла
Зараз на дієті• 30 сентября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
не переживайте так! Всі сидітимуть в окопах рано чи пізно
кто- то раnо или поздnо, а кто- то ужe 1.7 года. утeшитeльnица.
Зараз на дієті• 30 сентября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
відсутність снігу для природи не дуже добре. В лісах дуже багато дерев всихає після сухих зим
nу, да, природа, коneчnо, в приоритeтe.
Tasya-Natusya• 30 сентября 2023
Поплавала сьогодні і позасмагала. Оновила власний рекорд по плаванню - 30 вересня, до цього було 23 вересня і вода була холодніша ніж сьогодні. Але вчора було краще, бо не було вітру, я аж двічі плавала. А минулого року я вдягнула демісезоне пальто 12 вересня. Проте жовтень того року був теплим, але похолодало ще в кінці серпня.
культУра• 30 сентября 2023
Не люблю осень и зиму. Я уборщица и дворник, 2 часа метешь эти листья, а работы не видно. Только спина болит. А снег отгребать еще ’ веселее’(. И полы без конца намывать, грязищу с улицы все несут. Как енот полоскун, весь день не разгабаешься. А если опять света не будет и тепла... Еще бы немного хорошей погоды, до марта месяца примерно)