Дівчатка, порадьте де можна купити якісь дизайнерські шопери, блокноти і тд. на подарунок. Може якісь інші речі, потрібно щось цікаве.
Муркамурковна• 30 сентября 2023
В тік тоці є ялинкові прикраси Близь Диканьки..
Є фарфорові квіти.. Неймовірні
Встидаюся запитать• 30 сентября 2023
Ответ дляEsya
Ось і проблема що наче багато, може є якісь класні?
Питання ціни....
Так розумію (можу помилятись), що це не єдина штука.
В принципі, якщо гроші не є проблемою, пошукайте на сайті Etsy)
Встидаюся запитать• 30 сентября 2023
Ответ дляEsya
Класний, я їх дивилась, але хочу щось українське.
Дивіться в сторону Карпат - Закарпаття (не знаю звідки ви)
Там є реально, ексклюзивні вироби (працювали колись, давно)
Аль де Барановна• 30 сентября 2023
Ответ дляШеллар
Якщо ваша кума носить біжутерію, то гляньте вироби Оксани Борійчук
ну они же стремные(( есть столько мастеров, делающих красивые вещи, а все пиарят эту Оксану с дорогущими вещами, которые сделает любой школьник.
Аль де Барановна• 30 сентября 2023
Ответ дляMarmu
а порадьте майстрів, які роблять гарні, будь ласка, давно хочу щось подібне
смотря что Вы любите. я обычно на Шафе подбираю по ключевым словам. есть мастера по коже, гальванике, лэмпворку, бисеру, сутажу и т.д.
Аль де Барановна• 30 сентября 2023
Ответ дляEsya
А какие посоветуете?
сначала советую выбрать направление, что именно хотите купить, и оттуда уже отталкиваться, кого выбрать) посмотрите на Шафе, Олх, Инстаграмм по ключевым словам