Н@Диете• 01 октября 2023
У вас с мужем романтический ужин в кафе. Напротив за столиком такая девушка…
Даже больше размер. Грудь практически «лежит» на столе и максимально открытая.
Что чувствовали бы вы? Мог бы ваш муж или парень как-то прокомментировать «внешность» такой дамы?
Пушап Мі мі• 01 октября 2023
Ага, почитала автор куди ви хилите. Так би точно не обговорювали, бо нам пох. З естетичної сторони мені не подобається, в мене самої великі груди і я так не одягаюсь, навіть бюсти в мене іншої форми. Не люблю цей ефект ´міжпопного горизонту´.
Але нащо б ми це з чоловіком обговорювали
Да будет так• 01 октября 2023
Ой не,.. фсе… мы в макдак. Там хоть можно норм поесть, без всяких титек и пипок.
Марс атакует• 01 октября 2023
Я би сказала, що білизна моя йому б дуже дорого обходилась, якби я мала такий розмір.
Обстановщица• 01 октября 2023
Ну, моему мужу не нравится большая грудь. А вообще на симпатичную девушку я и сама могу посмотреть и мужу показать если не заметил. Посмотрим, полюбуемся, обсудим их так мало. Я очень хорошо выгляжу, поэтому никогда не комплексную.
Кашка-маняшка• 01 октября 2023
Я би дивилася в упор і може трохи ’за голосно’ сказала ’от ета міські’ партнеру. Думаю він би теж дивився.
Там є на що подивитися!
Ну і буває що красиво, а буває, що вульгарно. Тут у вас на фото прям дуже красиво. Але один коментар про ’ето ж как дєньгі надо, что аж на полку товар весь виложила’ трохи б змушував картину.
Але ж ситуація різна. Буває дуже дуже по різному і все залежить від деталей
Там є на що подивитися!
Кашка-маняшка• 01 октября 2023
Ответ дляН@Диете
А можете так откровенно публично оголить грудь?
Не смішіть. Тут половина 5 років відкормила дітей в т.ч. в публічних місцях.
Пам´ятаю своє здивування, коли годую, все наче ок(прикрила все так що не видно, дитина на руках, візок з люлькою поруч) і тут іде пара хлопець із дівчиною, він аж шию звернув і витріщився і тут чую: ’ти бачила? Бачила? Яка крута коляска! Там комікси!’
Я такого компліменту вибору коляски ще не чула і досі він найкрутіший. Тобто хлопець мене і голі груди не помітив, у нього інший інтерес.
Так і тут може буде рибок в акваріумі позаду розглядати🤣