Гравіцапа• 02 октября 2023
Завтра скасовують фіксований курс. Ваші думки, яким він буде?
ротцвеники• 02 октября 2023
Не зовсім його відпускають, писали що якщо будуть значні коливання, то будуть вмикати керування. Все як звичайно.
Бадабум• 02 октября 2023
Надеюсь завтра еще не поменяется в приватбанке
А там хз, что для них значительное колебание курса, это 45? 55?
Блиск думки• 02 октября 2023
Думаю, опять богатые станут богаче, а бедные беднее.
И как всегда правительство пополнит свои карманы на спекуляциях
Будьте так ласкаві• 02 октября 2023
Ответ для220В
А я думаю, що біля обмінників такі черги....
Где? Работаем в обычном режиме
МатьЧасть• 02 октября 2023
Ответ дляПапобус
Думаю как обычно зимой полезе вверх, чего-то супер страшного не жду
та куди вже страшніше. Долар стояв на місці, а ціни росли, і ростуть, а як підвищиться, то не уявляю як жити. В нас гроші всі йдуть на продукти, комуналку і ліки, а ліки капець як подорожчали, і продукти теж, навіть курятина.
МатьЧасть• 02 октября 2023
Ответ для90x60x90
долар по 8 канєшна же 😎
І скумбрія по 8, і картошка по 8.
Папобус• 02 октября 2023
Ответ дляБлиск думки
У нас и так цены в магазинах не по оф курсу НБУ формируют
Блиск думки• 02 октября 2023
Ответ дляМатьЧасть
А коли проблеми простого люду цікавили можновладців в нашій країні? Згадайте 90ті, згадайте ще купони. А війна все зпише
Вам же не 15 рочків, згадайте
Тепличная• 02 октября 2023
Ответ дляЧемна панночка
минулого року вже відпускали, не бачила значного підйому
Ні не відпускали
ДелайКак_Я• 02 октября 2023
Я курс доллара помню с 93-94 годов. Меня уже ничем не удивить и не испугать.
Пик доллара был в первые дни войны. Вот это и есть его максимум. Так что не вижу повода для паники.
90x60x90• 02 октября 2023
Ответ дляМатьЧасть
І скумбрія по 8, і картошка по 8.
про скумбрію шось нє в тємє)
МатьЧасть• 02 октября 2023
Ответ для90x60x90
про скумбрію шось нє в тємє)
Перша леді України Олена Зеленська збурила соцмережі, розповівши у прямому ефірі програми ’Сніданок з 1+1’, що купує скумбрію в середньому по 8 гривень за кілограм.
У програмі саме обговорювали, чи можна українців навчити їсти здорову їжу, і у відповідь на питання ведучого, перша леді поділилась своїми лайфхаками.
’Найперше правило - найпростіше. Самі приготували - самі купили прості неперероблені продукти’, - сказала перші леді та зазначила, що ’заморожена скумбрія, з якої можна приготувати безліч чудових страв, вона коштує десь 8 грн за кг’.