DJ hvbjn• 02 октября 2023

Что сейчас ходит за вирус и какие симптомы?

Ishoy• 02 октября 2023
Сейчас (как и всегда) циркулируют миллионы вирусов, о каком конкретно Вы спрашиваете?

Труп нареченої• 02 октября 2023
сухий кашель вже 4й тиждень
So_so• 02 октября 2023
Коронавирус. Всё традиционно, я поняла до теста. Глаза болели сильно и голова.
Чумачечая Весна• 02 октября 2023
обычная простуда, меня не взяла, болеет сейчас в семье 3 человека
ElenaKovaleva• 02 октября 2023
Ломка и головокружение жуткие, болит горло и насморк. Симптоматическое лечение ок, но слабость уже неделю. И состояние дурацкое депрессивное какое-то.
Вся семья переболела(
Elenka0515• 02 октября 2023
Ответ дляElenaKovaleva
Вся семья переболела(
100% Аналогично. Еще и второму кругу пошло. Слабость ужасная, еле живая.
So_so• 02 октября 2023
Ответ дляElenaKovaleva
Вся семья переболела(
Это пирола, новый штамм.
Не ангелы• 02 октября 2023
Сейчас болею. Носоглотка это ад
завитушка• 02 октября 2023
Ответ дляНе ангелы
Сейчас болею. Носоглотка это ад
Мене не взяло, а в родині вже другий тиждень хворіють. Запахи не чують, але ж воно і логічно бо соплі. Думаєте це корона? Чи шось просто так собі?

Не ангелы• 02 октября 2023
Ответ длязавитушка
Нет соплей, нос не ,,слышит,,
ElenaKovaleva• 02 октября 2023
Ответ дляElenka0515
Та вже тиждень таке(
І вітамін С, і противовірусні все до…вина ось випила, то краще. Але таке собі лікування🤪
завитушка• 02 октября 2023
Ответ дляНе ангелы
Нет соплей, нос не ,,слышит,,
Ну в нас є соплі, але ніс не дихає взагалі. При тому шо головна по хворобам носа у нас це я, а тут мене не взяло, а от так сказать нормальних людей, які на соплі ніколи не скаржились покосило. Дивина карочє. Якийсь турбосоплєвірус)
Не ангелы• 02 октября 2023
Ответ длязавитушка
Зарання не радійте, мене взяло після всіх через тиждень
завитушка• 02 октября 2023
Ответ дляНе ангелы
Бляха, якраз тиждень пройшов.
Пу бу бу бум -тривожна музика)
100Tanya• 02 октября 2023
В мене бувають часто нежитi та гайморит, тому при моїй схильностi пару днiв був сильный нежить, до аж лицьові кістки боліли та голова, слабкість та пітливість без температури!!
завитушка• 02 октября 2023
Ответ для100Tanya
а чим ви лікуєте нежиті зазвичай, є якийсь чудо засіб на підхваті?
100Tanya• 02 октября 2023
Ответ длязавитушка
Оцей реально допоміг,
автор DJ hvbjn • 02 октября 2023
А мы с малым лежим воспаление легких и ацетоны , рвота
Hallowkitty -54c3• 02 октября 2023
Ответ дляНе ангелы
Сейчас болею. Носоглотка это ад
У мене чоловік хворіє, каже пече дуже ніс і око червоне, а перед цим кашляв сильно, я думаю як це я ще поки тримаюся.

завитушка• 02 октября 2023
Ответ для100Tanya
Оцей реально допоміг,
Дякую