ElenaKovaleva• 02 октября 2023
Ломка и головокружение жуткие, болит горло и насморк. Симптоматическое лечение ок, но слабость уже неделю. И состояние дурацкое депрессивное какое-то.
Вся семья переболела(
Elenka0515• 02 октября 2023
Ответ дляElenaKovaleva
Вся семья переболела(
100% Аналогично. Еще и второму кругу пошло. Слабость ужасная, еле живая.
ElenaKovaleva• 02 октября 2023
Ответ дляElenka0515
Та вже тиждень таке(
І вітамін С, і противовірусні все до…вина ось випила, то краще. Але таке собі лікування🤪
Ответ дляНе ангелы
Нет соплей, нос не ,,слышит,,
Ну в нас є соплі, але ніс не дихає взагалі. При тому шо головна по хворобам носа у нас це я, а тут мене не взяло, а от так сказать нормальних людей, які на соплі ніколи не скаржились покосило. Дивина карочє. Якийсь турбосоплєвірус)
Ответ длязавитушка
Зарання не радійте, мене взяло після всіх через тиждень
Hallowkitty -54c3• 02 октября 2023
Ответ дляНе ангелы
Сейчас болею. Носоглотка это ад
У мене чоловік хворіє, каже пече дуже ніс і око червоне, а перед цим кашляв сильно, я думаю як це я ще поки тримаюся.