Хитрушка-чекушка• 02 октября 2023
Дівчата, яку сукню обрати на осінь?
Я низька, 160. Хочу під дуту картку носити и бежеві черевики
Результат:
вже голосів:
76 (52.78%)
2 беж коротке
38 (26.39%)
1 беж довге
30 (20.83%)
3 Бордо
Нематрьошка• 02 октября 2023
Якщо ви не висока то бежевий короткий
Бо варіант за коліна ви будете як циганка
Хитрушка-чекушка
• 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
Євдокія офішл 😂
Китай, що ви хочете , такі фотки вислала 🤣В групі телеграм у дівчини купую , сумніваюся
Ціна загнула 5 тисяч, типу кашемір
Хитрушка-чекушка
• 02 октября 2023
Ответ дляДиректриссимо
Вот на рашистских сайтах и выясняйте!
???
Джага-джага• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Продавець каже, що під мій зріст краще коротка
Не згодна. Я такого ж зросту і короткі сукні як правило сідають гірше. Ще й куртка дута буде робити вам підстрелений образ. А довга подовжить силует. Я собі беру міді.
Виняток - якщо ви дуже худа
personality• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ціна загнула 5 тисяч, типу кашемір
Так типу чи кашемір?😳 за 5К гляньте краще лав бай зе мун чим це непойми шо. Або напишіть мені в лічку дам контакт дівчини, що вʼяже шедеври
Хитрушка-чекушка
• 02 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Виняток - якщо ви дуже худа
Я теж так думаю. А вона наполягає, що та задовга
Блін, сподобалось дуже довга, але вона працює без повернення, це для мене ризик, купую одну єдину сукню на зиму
Хитрушка-чекушка
• 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
Ой, дякую! Хочу в‘язаний шедевр
Джага-джага• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Беріть довшу. Ну а колір той, який вам більше пасує
Мовчу, але хочу• 02 октября 2023
Берите длинное только чтоб оно как оверсайз сидело будет классно смотреться
Зайканалужайке• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ціна загнула 5 тисяч, типу кашемір
Бачила таке 2 на ринку у тому році, навіть міряла, але точно не за таку ціну
Хитрушка-чекушка
• 02 октября 2023
Ответ дляДиректриссимо
Фотки с сайта рашки
Я не знаю звідки фотки
Мені прислала продавець. Ви думаєте, що у нас з рашкой не співпадають деякі позиції?)
Та у них там всі італійські фірми типу імперіал, віколо і т.д. працює
Замулена ріка• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Правильно, бо на Вас воно буде в довжину, як на моделі довге
Хитрушка-чекушка
• 02 октября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор, якого кольору куртка?
Чорна
Будьте так ласкаві• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Правильно каже. Бо вона на вас буде значно довша ніж на моделі. Я 157 та завжди обираю ті, що на моделях коротки, навіть вище коліна. Інакше я як попандопало
Хитрушка-чекушка
• 02 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Зрозуміла. Теж подумала, що занадто по ціні.
Буду шукати ще тоді і спитаю про рос фото в неі. Раз дівчата то помітили, я навіть уваги не звернула
Дякую всім за пильність.
Ядвига Юсьлегко• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Чорна
Я проголосувала за бордо, але якщо боти бежеві, то мабуть краще бежеву.
Але якщо у вас, наприклад, сумка чи шарф в таких тонах що поєднається і бордо і беж, то тоді взяла б сукню бордо
Ms. При теле• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Без возврата за 5000?🤦♀️😂
Як міряти?• 02 октября 2023
мне понравилось только второе, вы 160, у вас и сомнений не должно быть))) у меня 164, я всегда ориентируюсь так: если на модели длина заканчивается на коленках, то на мне длина будет заканчиваться на 1/2 икры (посередине)
66сезон666серия• 02 октября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Мне бордо очень понравилась.
66сезон666серия• 02 октября 2023
Ответ дляВесела моль
Я чуть выше,167 мне бы пошло на фото вашем бордо.
И мне бы.
Хитрушка-чекушка
• 02 октября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Такі сукні з пальто
, під куртку
І під пальто буду носити теж