Всім шампаньського• 03 октября 2023
Вы можете вообще от всего отказаться и даже рожать дома. Кто ж вам запретит?
Радикальная• 03 октября 2023
Навіщо? Некомпенсований гцд це не жарти і нічого хорошого не принесе.
Покорительная• 03 октября 2023
А почему не хотите сдавать? Это единственный точный способ диагностики ГД. Не так все ужасно, как многие описывают, просто добавьте сок половины лимона
Воленс-неволенс• 03 октября 2023
Ответ дляАнна02070
Душнило👍
А ви дитину вирішили народити, в сама як дитина безвідповідальна. Не хоче вона тест ставати, бо глюкоза гидка. Вам вірно написали, глюкоза то не найгірше і не найстрашніше. А от доросла людина має розуміти свою відповідальність.
Можете взагалі до лікаря не ходити, коли вирішили самі визначати, шо вагітній здавати, а що ні.
Бавовнятко• 03 октября 2023
Ответ дляАнна02070
Душнило👍
С вашей преэклампсией я бы потише была, сдавала тест и готовилась бы к кс.
Смурфетта• 03 октября 2023
Ответ дляБавовнятко
О, навіть так. Тоді сумно. Але кожен сам вибирає своє