Куда_бежать• 03 октября 2023

Чи реально знайти туристів, які приглянуть за котом?

Орендую гарну видову квартиру в європейській столиці. Потрібно буде десь в мамою відлучитися на пару днів. Теоретично її можна було б здати за хорошу суму на цей період , плюс кота потрібно погодувати. Ви б шукали таке?
Результат:
вже голосів: 79
36 (45.57%) Краще не шукати
24 (30.38%) Реально
12 (15.19%) Не реально
7 (8.86%) Результат
Ля-ля-ля• 03 октября 2023
Вибачте але здається ви фантазії плутаєте з реальністю.
Заробити грошей на шарік не вийде.
Бо якщо податкова взнає що ви отримуєте дохід зі здача квартири і не платите податку то вам такий штраф впаяють що ви дуже здивуєтеся сумою штрафу.
Мама Чели• 03 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Це те саме
Ну як те саме? Те саме, це якщо вони будуть вести себе тихше води, нижче трави. Але з великою вірогідністю не будуть
Покращена• 03 октября 2023
Как они будут присматривать за вашим потом, если вы уедете и ваш пот при вас будет
Весела моль• 03 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Я орендую в агенції , часто в мене не тост зупиняється, це не заборонено
Гості і туристи,то для Вас одне й те саме?
ИМХОля• 03 октября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Гості - це люди, яких ви знаєте. А до вас заселитися наприклад пара, а потім там двіжуха буде всі вихідні з травкою і бухлішком))) Це лотерея. Дивіться, щоб вас потім з квартири не попросили.
или устроят дебош и полиция приедет, вот уж хозяева рады будут...
Банка з медом• 03 октября 2023
Представляю... приехала я в Прагу скажем, или Вену... сняла классную квартиру в центре.... последнее о чем буду думать, о чьем то коте... вот серьезно
Лика-прилипка• 03 октября 2023
Я б не ризикувала,а кіт пару днів і сам побуде, побільше їжі та води залиште йому
автор Куда_бежать • 03 октября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Заробити грошей на шарік не вийде.
Я в кінці року сама декларую свої доходи, тут ніхто на такі дрібниці уваги не звертає , самі люблять нелегальні послуги, щоб зекономити
Кредитная• 03 октября 2023
А яке місто? Бо збираюсь у відпустку, а раптом в ваше місто і дати співпадують. Я б подивилась і за котом, і за житлом ;)
автор Куда_бежать • 03 октября 2023
Ответ дляКредитная
Париж
Мальовнича даль• 03 октября 2023
Ответ дляАноним Советчик
І котами обмінюються?
Сестра так їздить, колись і з курочками були, і котиками )
Кредитная• 03 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Коту що нянька потрібна? З ранку і ввечері погодував, лоток поміняв та йді собі гуляй.
Весела моль• 03 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Житло застраховане
Ви тролите? Застраховане від чого? Від нас умисного пошкодження? А як офєрюга зніме на декілька днів, кине купу людей і звалить з ключами? Як думаєте, що буде з Вами?
Ля-ля-ля• 03 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Дрібниці? Ви точно живете в Європі?
Бо за такі фінти вухами вас вже б вигнали з тієї квартири копняками!
Ви просто не стикалися з проблемами податкової чи інших служб в Європі.

Ну у кожного мають бути свої граблі.
автор Куда_бежать • 03 октября 2023
Ответ дляВесела моль
Від затоплення, пожежі . Чи ви про яке пошкодження? Всі меблі мої
Банка з медом• 03 октября 2023
Ответ дляКредитная
А може й не погодував….
Кредитная• 03 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Париж
На жаль ні. Була б Вена чи Прага ;)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 октября 2023
это Вы должны платить, а не Вам. Окститесь, сударыня.
автор Куда_бежать • 03 октября 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Дрібниці? Ви точно живете в Європі?

Ну у кожного мають бути свої граблі.
Ви явно не живете. Як ви собі уявляєте звернення в податкову і такому випадку ? І хто буде потрібно звертатися?
ИМХОля• 03 октября 2023
Ответ дляКредитная
некоторые и в церковь носят https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1802464
автор Куда_бежать • 03 октября 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
За що я маю платити?
сказочное_Бали• 03 октября 2023
Це саме та ситуація, коли все очевидно, але потім автор буде бідкатись ’кто ж знал’
А ось і я• 03 октября 2023
Я б не рассматривала так, у меня могут быть свои планы чем следить за кормом и если заболеет животное, выпрегнет, выбежит потом голову ломай что с ним делать
БЦАшка• 03 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
знаю кролика так оставляли....
если коротко - нет больше кролика..
но история смешная
Розкажіть історію, будь ласка
ИМХОля• 03 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Я не тримаю в квартирі нічого цінного
а кот не ценное разве?
Агент Пинкертона• 03 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
А хозяева квартиры в курсе, что Вы без их ведома хотите квартиру сдать, ещё и шкодного ссыкливого кота оставить на чужих людей?
Дайте их номер телефона, пожалуйста, я их предупрежу на всякий случай...
Мама Чели• 03 октября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Это точно.
Не против• 03 октября 2023
Это субаренда )) успехов. 😅
Весела моль• 03 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
А як Ви плануєте туди людей заселить? Під чесне слово, з договором? На якій підставі?
Агент Пинкертона• 03 октября 2023
Ответ дляВесела моль
Некоторые тупо уже охренели..
Нет слов.. одни маты..

Вот найти бы эту красавицу, которая без моего разрешения мое же жилье сдаёт, ещё и животное оставляет..
ПЗДЦ..
Надо её по айпи вычислить..