Яжемать Мне можно• 03 октября 2023
Чи можна завагітніти поки ГВ
І поки ще не пішли міс після минулих поргів? Мені фігово тижні півтори (іноді).
Звоночек• 03 октября 2023
Та нє, бабусі казали, що не можна. Всі ваші медичні факти та логіка- повна фігня.
Якщо ви завагітніли з першого циклу, то місячні і не прийдуть, авторе
Кучерявочка• 03 октября 2023
Можно, так появилась моя крестница, неожиданно для родителей. Им кто то сказал, что нельзя))))
ПуГоФФка• 03 октября 2023
Можна!
Подруга завагітніла коли кормила ГВ.
Між дітьми 10 місяців різниці.
Двоє дітей з такою маленькою різницею віці то просто треш!
Подруга завагітніла коли кормила ГВ.
Між дітьми 10 місяців різниці.
Яжемать Мне можно
• 03 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Да, бегает третий племяш у нас
А який механізм? Овуляціі нема..як розуміти небезпечні дні?
Не заздріть тьоті• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А ви тест на овуляцію робили чи звідки знаєте
Дуже дуже вумна• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Овуляція є , і в тому прикол що вона до місячних проходить, і ви не можете знати коли вона наступила.
Контрацепція. Безпечних днів не існує
Яжемать Мне можно
• 03 октября 2023
Ответ дляНепонятно
А ви знаєте, коли в вас перша овуляції буде? Тому звичайно, що можна
Тобто типу мі пішли (пішли б), якби не завагітніла? Чи воно там якось втіхаря взагалі?
Топтунша• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А от куда вы знаете ,что овуляции нет ?
Яжемать Мне можно
• 03 октября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Можна!
Подруга завагітніла коли кормила ГВ.
Між дітьми 10 місяців різниці.
Подруга завагітніла коли кормила ГВ.
Між дітьми 10 місяців різниці.
Ну а міс були?
Дуже дуже вумна• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Пішли б якби не завагітніла ..
Топтунша• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну а міс були?
Автор ,вы физиологию вообще не понимаете ?
Овуляция может наступить в любой момент кормления грудью . Если не забеременели в этот период ,то начнутся месячные . Если забеременели ,то месячных не будет .
Сито для думок• 03 октября 2023
Шел 21 век....а у нас взрослая женщина всё ещё задаёт подобные вопросы 😟
Дуже дуже вумна• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну а міс були?
Скільки вам років? Ви фізіології незнаєте?
Анти-анонім• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Спочатку відбувається овуляція, а потім менструація. Але ж овуляція не має яскравих ознак, її не помічають. І в цей момент легко завагітніти. А менструація не настає вже через вагітність.
Непонятно• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ні, спочатку овуляції, а потім місячні. Тобто,якщо у вас ще немає місячних, і ви впевнена ,що ви не завагітнієте, то рано чи пізно настане перша овуляції після родів, і ви в цей день можете завагітніти. Коли це станеться ніхто не знає, у всіх по різному, і кормління на це не впливає ( інтенсивність, нічні і т.д).
ПуГоФФка• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну а міс були?
Не було ні місячних ні ознак що вона вагітна, ну трохи погано себе почувала зранку.
Але першу дитину вона носила дуже погано, майже всю вагітність під капельницями і з загрозою викидня.
Про другого сина дізналася коли вже йшов 5 місяць, бо живіт почав бурчати. Подруга пішла до гінеколога а там сюрприз = Кіндер сюрприз.
жінка незаміжня• 03 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
І ті толпи погодок в наших батьків тоже
Яжемать Мне можно
• 03 октября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Так, а звідки по вашому погодки беруться
Я думала що буває гв з міс, а буває без. Вот у кого міс є, той і може заваг.
Яжемать Мне можно
• 03 октября 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну вона ж закінчувалася би міс,
Хіба що в першу ж ов. завагітніти
Пусин Кукин• 03 октября 2023
Ответ дляСито для думок
Ха. Моїй однокласниці гінеколог сказала, що якщо годувати за вимогою з обов´язковими трьома нічними годуваннями, без докорму і прикорму, то не буде овуляції і вагітності.
Як думаєте, яка у неї різниця між дітьми вийшла?
Рік і два тижні.
Дізналася, що вагітна, коли ворушіння відчула. Трохи живіт виріс, більше не було симптомів.
І це було 8 років тому.
А Ви про звичайних жінок...
Рік і два тижні.
І це було 8 років тому.
А Ви про звичайних жінок...
Топтунша• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну вона ж закінчувалася би міс,
Хіба що в першу ж ов. завагітніти
Так и беременеют в первую овуляцию
Яжемать Мне можно
• 03 октября 2023
Ответ дляТоптунша
А от куда вы знаете ,что овуляции нет ?
Бо немає міс, кажу ж
Яжемать Мне можно
• 03 октября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Пішли б якби не завагітніла ..
Поняф
Та просто фігово - то в тривогу після різкого вставання, то в транспорті сьогодні.
Яжемать Мне можно
• 03 октября 2023
Ответ дляТоптунша
Поняла
Ну типу наявність міс треба, але ти просто можеш іх (самі перші) так і не побачити