Завжди недо...• 03 октября 2023

За якої темп-ри надворі ви вдягаєте дівчатам колготи під штани?

Пешеходик• 03 октября 2023
При мінусі

Платье Длинное бальное• 03 октября 2023
Последние года теплые, ходит без колготок. Утепленные джинсы.
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ви хоч вік пишіть
Бо я свою в 13 точноне вдягаю
Тоска в носках• 03 октября 2023
Нема такої температури, не одягаю
Пес Патрон• 03 октября 2023
В мене підлітки вже, тому носять джинси на флісі
Губи з філером• 03 октября 2023
Я мерзну и дочка теж вже при +5-0. Точно, а нижче тим паче.
автор Завжди недо... • 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ви хоч вік пишіть
Бо я свою в 13 точноне вдягаю
Молодша школа. 7-8 років.

Пацака-задирака• 03 октября 2023
Моя сегодня утром выглянула в окно, а люди в куртках ходят и сама решила одеть колготы. Я аж сама удивилась. Холодной осенью и зимой носим колготы и я, и дочь подросток.
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Молодша школа. 7-8 років.
Ніколи у школу не одягали і те і те,або те, або інше.. Бо в школі жаріще, до школи 2-4 хвилини
Колготи вдягали лиш під комбез, якщо гуляти взимку і на жопі кататись
автор Завжди недо... • 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
У нас школа не дуже близько. Зранку іде доволі холодно. Донька не любить колготи під штанами, але як змерзне, жаліється що по-маленькому часто хоче.
Най хоч раз• 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ви хоч вік пишіть
Бо я свою в 13 точноне вдягаю
Моя в 13 сама почала тягти колготи під джинси, до цього років з 12 не хотіла.
Нагайна• 03 октября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Купіть штани утеплені.
Най хоч раз• 03 октября 2023
Ответ дляТоска в носках
Нема такої температури, не одягаю
Де ви такі живете, що немає? Я через тиждень буду в колготках на флісі, а зверху джинси. На роботі градусів 16 буде, потім до 13 дійде. Центральна Україна.
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Лосіни з утепленням, штани на флісі
Але моя як я, ніколи не носила колготи під штани, краще вже довша куртка.. Я не можу і мала така
Най хоч раз• 03 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
В них без колготи дуже холодно мені. Тому або вовняні, або на флісі.
Тоска в носках• 03 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Захід, я теж ніколи такого не одягаю, джинси і пуховик достатньо
Най хоч раз• 03 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Яке жаріще, вже холодає, опалення ще немає, та й в тривогу діти сидять в укритті.
автор Завжди недо... • 03 октября 2023
Я якось ніколи не бачила нормальних штанів на флісі. Все якась базарщина страшна.
Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Не знаю, може ви мерзляк, ніколи не одягаєм колготи під штани

Муркамурковна• 03 октября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Лосіни є гарні
Най хоч раз• 03 октября 2023
Донькі до 11 років без питань вдягала те, що я вирішила. Сини самі дістають термобілизну, як в квартирі і на вулиці трошки холодніше стає.
Пес Патрон• 03 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Не знаю, мабуть їм не холодно, бо інакше казали б. Купила кожному по дві пари просторних джинсів, модель слоучі і мом, фліс там товстий не байка.
культУра• 03 октября 2023
Ответ дляТоска в носках
Мені,в централтній Україні холодніше, ніж у львівській області. В горах якось затишніше і вже загар з березня.
Пес Патрон• 03 октября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
В вашому віці купувала Картерс, там не фліс а байка, але все одно краще ніж звичайні джинси. І моделі там дуже стильні
МЧСница• 03 октября 2023
Тільки зимою
Метровий сантиметр• 03 октября 2023
Я й сама завжди взимку ношу, без них просто мерзну, тому орієнтуюсь по собі
автор Завжди недо... • 03 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
Дякую
Леннон_Жив!• 03 октября 2023
В Ирландии при 10С все школьницы в юбках, голые ноги, носки.
БальзаковскийВозраст• 04 октября 2023
Майже ніколи не вдягаю, тільки якщо зимою, мороз і довга прогулянка або екскурсія
БальзаковскийВозраст• 04 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
+