Чучало яблуні• 03 октября 2023

Одесские производители

Хочу перестроиться на украинского производителя, но без примерок одежды и обуви - никак. Особенности фигуры и маленький размер ноги.
В Киеве посмотрела очень много и нашла тоже не мало хороших вещей.
Еду в Одессу и хочу поездить по шоурумам. Посоветуйте, поделитесь своими находками, одесситы 🤗
Ношу все от прогулочных спортивных костюмов до брюк палаццо и сайберпанк кимоно. Платья, юбки. Трикотаж 🥰🌻
А ещё мечтаю найти свои, те самые, белые классические кожаные кроссовки и кеды украинских производителей.
Благодарю!
Верю в силу форума 🤞🫶🏻
Царевна в уггах• 03 октября 2023
Я одесситка и лет 20 покупаю всё на инсайтах или за рубежом.
Столічна штучка• 03 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
какая ж Вы тогда одесситка)))
КаваЗМолоком• 03 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Аналогично))
Пускаю бісики• 03 октября 2023
Про пошиття суто одягу чи взуття не скажу, але постільна білизна від виробника з Одещини -- супер. І ціни чудові. Буквально кілька тижнів тому знайшла чудового продавця, купила в них вже три комплекти і ще купуватиму. Наші найкращі!
Пишущаяся• 03 октября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
какая ж Вы тогда одесситка)))
Правильно - 7 км. наше все
Татьяна-bfd8• 03 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Дайте , пожалуйста, ссылку на постельное
Столічна штучка• 03 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
Правильно - 7 км. наше все
Там сейчас много прекрасных производителей. Костюмы суперские.
А Вы не поддерживаете местных. Что уж про украинских говорить....
Сірничок• 03 октября 2023
Это какие кимоно?
автор Чучало яблуні • 03 октября 2023
А шоурумов нет? Когда, например, есть сайт или инста-магазин, но можно прийти и примерить?
Без примерки никак мне 💔
Пишущаяся• 03 октября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Назвіть хоч одного одеського виробника якісного одягу/ взуття?
Я купую українських виробників в Всі всої, Krisstel, Vivalon, Nove, Virna і багато інших.
Пускаю бісики• 03 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Сподіваюся, це не виглядатиме як реклама і мене не заблокують) Sun & Moon. Я не рекламую, я дійсно покупець. Постільна білизна хороша, а головне хороша ціна.
Татьяна-bfd8• 03 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Спасибо) пошла смотреть
Сірничок• 03 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Не нашла
Пускаю бісики• 03 октября 2023
Ответ дляСірничок
Не нашла
Якщо я напишу тут посилання, то сподіваюся що мене не заблокують за ’рекламу’) Кілька хвилин, зараз знайду їх сайт і напишу)
Пускаю бісики• 03 октября 2023
Ответ дляСірничок
Не нашла
Вибачте) Оце я зганьбилася)
Не так, як я писала, а Moon Star, посилання
https://moonstar.in.ua/ua/g116083426-postelnoe-bel....
Десь взялося в голові оте сан енд мун, щиро перепрошую)))
Кракадэ• 03 октября 2023
Все що мені подобалося по якості вітчизняного виробництва виявилося харківським😆
Татьяна-bfd8• 03 октября 2023
Ответ дляКракадэ
Харьковские производители обуви меня порадовали. Одесские полное разочарование ( и мужское и женское)
Сірничок• 03 октября 2023
Есть сборный шоурум на польской 12. Но я там года два не была
Татьяна-bfd8• 03 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Вибачте) Оце я зганьбилася)
Какое вы себе брали?
Кавуся• 03 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Контакт у студію!
Кавуся• 03 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
А вот и нет. Я проводила тест-драйв Варшавских и Одесских туфель. 1:0 в пользу Одессы.
Кракадэ• 03 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Так, і взуття теж суперове було
Пускаю бісики• 03 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Какое вы себе брали?
Собі брала три комплекти з мікросатину -- спочатку купила бабці і дідові, виявився якісним і гарним, тоді замовила два нам із чоловіком, теж мікросатин. Оці два, що купувала нам додому, обійшлися в 600 з копійками гривень -- велике простирадло, дві наволочки 50 на 70, два напірники на ковдри 145 на 210 (на блискавці). Хороші. Дійсно радію, що в нас гарно і якісно шиють. Коробки упаковочні гарні, ще замовлятиму в них на подарунки родичам, постільне завжди пригодиться))
Пишущаяся• 03 октября 2023
Ответ дляКавуся
які Варшавські я не знаю але колись купувала kazar i badura польське взуття - шикарне і довговічне.
Кавуся• 03 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
Я Lizard купувала, не витримали Шедеврів Київавтодору.
И_В_офигительных_штанах• 03 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
На сайті пишуть,що вони з Бердичева
Пускаю бісики• 03 октября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
На сайті пишуть,що вони з Бердичева
Оскільки я зганьбилася з назвою, то могла зганьбитися і з місцем виробництва) Пробачте))) Зараз витягну з кладовки коробку і подивлюся, чи нема координат виробника.

Мені дійсно дуже соромно за дезінформацію((
Ответ дляПускаю бісики

Боже...та не переживайте так!
Не гризіть себе,бо не варто.
Тотз кожним може статись
Пускаю бісики• 03 октября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Боже...та не переживайте так!
Не гризіть себе,бо не варто.
Тотз кожним може статись
Та переживаю, бо виходить що набрехала) Чомусь була впевнена, що продавець з Одещини...
Вибачте, кого надурила. Повинну голову й меч не січе, якщо вірити літописцю... Якогось біса не можу знайти дані про помилку в особистому кабінеті поштового оператора. Блін, я реально була впевнена, що посилка йшла з Одеської області. Щиро перепрошую у всіх, кого мимоволі ввела в оману!!
И_В_офигительных_штанах• 04 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ви дуже порядна і відповідальна людина!
Хай у Вас в житті все буде до ладу!