Головний кошак• 04 октября 2023

Є тут ті хто займається виробами з епоксидної смоли

Захотілося зробити (спробувати 🫣) новорічні іграшки з епоксидної смоли. Підкажіть де можна знайти молди для цього - сніжинки, ялинка, зірки, олені, янголи ну і т.д. (саме щоб були з вушком для іграшок)
Та з смолою якого виробника краще почати працювати? Буду всім вдячна за любі поради🌷
Треба ось так• 04 октября 2023
Молды загуглила - полно!
Вряд-ли вам кто-то что-то расскажет. Это такая тема, где нужно набить очень много шишек, чтоб что-то получилось. Бесплатно такое не рассказывают.
Да будет так• 04 октября 2023
Ответ дляТреба ось так
Молды загуглила - полно!
В хоббі платно? люди діляться своїм досвідом радо, якщо саме в хоббі, а не бариги
Да будет так• 04 октября 2023
Авторко тут колись була велика тема по хенд мейді і були майстрині, що працюють з епоксидною, але я не зберегла, навіть назви не пам´ятаю.

Бажаю Вам гарних результатів і задоволення від хоббі
Королева ганделику• 04 октября 2023
молди - олх або пром
автор Головний кошак • 04 октября 2023
Ответ дляТреба ось так
Молды загуглила - полно!
Саме щоб з вушком, щось не знайшла я, ще й багато) Я не просила щоб мені всі нюанси розповіли, лише де купити матеріал для роботи. Но якщо такі б знайшлися, що поділяться своїм знанням ,то було б супер😁
автор Головний кошак • 04 октября 2023
Ответ дляДа будет так

Дякую Вам дуже гарно🏵️
Перед тим як питати, подивилася , ні одного питання з словом ’епоксидна смола’)), пробіжусь тоді ще по темам
Olga_72• 04 октября 2023
Игрушки на елку из эпоксидки это шутка? Эпоксидка тяжеленная. шарик 5 см будет весить грамм 150. ветки не выдержат вес
Tatius_ka• 04 октября 2023
Молдів багато де продають
Я тут брала
https://www.instagram.com/archer_store_molds/?igsh...
Вона також ділиться в сторіз своєю роботою - як заливає, тощо
Да будет так• 04 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Дякую Вам дуже гарно🏵️
Там були теми по рукоділлю, хоббі не окремо по епоксидній, і в таких те ах довгограючих люди ділилися різним і досвідом тех,одні розпитують,інші відповідають.
автор Головний кошак • 04 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Шарик не роблять повноцінно круглим), він плоский , як і інші іграшки.
На одну іграшку , в середньому, витрачають 20-30 г смоли
автор Головний кошак • 04 октября 2023
Ответ дляTatius_ka
Молдів багато де продають
Я тут брала
Дякую 🫶
Простецкая• 04 октября 2023
Я до війни любила дивитися Машеришу на Ютубі, але перестала, бо вона з країни-агресора, і я лімітувала споживання такого контенту. Я взагалі не займаюсь поробками, але в неї такі гарні відео були, і багато інформації по епоксидці. Подивіться, якщо хочете, можливо, знайдете корисну інформацію.