Соседушка• 04 октября 2023
В чому різниця між ліками? Пульмікорт і
Будесонід. Склад аналогічний, показання, протипоказання, подічна дія теж (бо пульмікорт і є будесонід). І навіть виробник то й же - Астразенека Швеція. Різниця лише в ціні, майже в 2 рази.Хто може пояснити?
Ms. Доброта• 04 октября 2023
Подивилася інструкцію вони абсолютно ідентичні. Беріть те, що дешевше.
Дідова баба• 04 октября 2023
У пульмикорта какие-то там частицы меньше и глубже проникают. Из-за этого некоторым будесонид не помогает.
Дідова баба• 04 октября 2023
И если это ребёнку, то я бы не рисковала, у них все быстро опускается, потом потратите ещё больше.
Соседушка
• 04 октября 2023
Ответ дляДідова баба
Гормон знімає набряк і спазм, він не лікує по суті
Соседушка
• 04 октября 2023
Ответ дляДідова баба
Читаю різницю,що раніше будесонід був у вигляді аерозолю і порошку для інгаляції, і виробник фінське під-во. Зараз це суспензія для інгаляції виробник Астразенека , тобто все аналогічне, крім різноманіття дозування і ціни...звідси і питання ,яке задала
Дідова баба• 04 октября 2023
Ответ дляСоседушка
Вот из-за того, что эти частицы меньше, то они снимают спазм быстрее и попадают во все отделы. Из отзывов, то будесонид действует медленнее, а на кого-то не действует. Если по самому простому и тупому, то если начался спазм и человек задыхается, то при использовании будесонида большая вероятность крякнуть, потому что он медленнее действует.
Соседушка
• 04 октября 2023
Ответ дляДідова баба
Дякую. Тобто, якщо це просто кашель від трахеїта, то будесонід може використовуватися для зняття розширення дихальних шляхів і зняття спазму? Ми не говоримо про круп чи астму чи т.п небезпечні стани