Королева ганделику• 04 октября 2023

Скляна перегородка в ванній.

За порадою до вас. Чи є таке скло- перегородка на ванну, яку не треба драяти кожного разу, може рифлена якась буде виглядати більш менш пристойно? Дякую
ИграйМойГормон• 04 октября 2023
Є, плівка замість скла...

Пирожкиня• 04 октября 2023
не проще без него? просто потом протереть пол и все, или само высохнет
автор Королева ганделику • 04 октября 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Є, плівка замість скла...
А де таку можна подивитися? Тобто самого скла немає? А як вона тримається ця плівка? Дякую
Ответ дляПирожкиня
Та чоловік так хлюпочеться, що довго висихати буде:)
муха в кедах• 04 октября 2023
Берите матовую и нет проблем
Пирожкиня• 04 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
так стекло не закрывает всю площадь, по крайней мере на вашем фото, все равно пол будет мокрый, только плюс к нему еще этот секс со стеклом...
Херсон це Україна• 04 октября 2023
у нас матове скло, не драю кожного разу) але с часом ролик верхній почав поскріпувати.
Like-995b• 04 октября 2023
Не нашла) муж драит, мне пофиг
Привіт з ботойбіччя• 04 октября 2023
Що там драїти? Протерти насухо після використання і все.

Акукарача• 04 октября 2023
Схоже як на фото. Після душа протиріч спеціальною лопаткою для скла. Не має проблем . Добре протирається.
Ответ длямуха в кедах
Берите матовую и нет проблем
Дякую, така?
Успокойся_Успокойся• 04 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Гляньте такие варианты, сейчас модно. Сайт кацапский, нужен ВПН.
https://www.ivd.ru/dizajn-i-dekor/vannaa-komnata-s...
Ответ дляПирожкиня
Ні, це фото з інтернету, трохи довше буде, але без нього ніяк, хіба що шторку, але не хочу
Ответ дляХерсон це Україна
А ролик цей для того, щоб кріпити, чи перегородка розсувна?
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А, ну добре тоді, бо начиталась…:)))
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Гляну дома, там є. В тел немає. Дякую, обовʼязково гляну . А що там хоч? :))) Як наз?
Успокойся_Успокойся• 04 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Посмотрите в гугл картинках шторы в ванной, куча дизайнерского. Очень круто смотрится. На том сайте про из чего лучше, какие крепления ну и фотки.
Срочнокпсихологу• 04 октября 2023
Ответ дляПирожкиня
У нас раздвижная, пол не мокрый
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ага, зрозуміла , дякую

Лама_мама• 04 октября 2023
В душевую - стекло, в ванную - шторка 🙂
Ответ дляЛама_мама
В душевую - стекло, в ванную - шторка 🙂
Душа - нет, только ванная. Но надо ведь как то от брызг защититься. А шторку не хо
муха в кедах• 04 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Дякую, така?
Ага
Конечно прозрачная красиво и стильно, но это такая морока. У меня даже пароочиститель не вымывал до конца. Заменила на матовую и жить стало легче) и не дышу этой химией какой отмыть пыталась
Привіт з ботойбіччя• 04 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
А, ну добре тоді, бо начиталась…:)))
Якщо ще у процесі покупки то поцікавтесь у консультантів. Є скло спец оброблене. Ми саме таку кабінку брали. Мені здається що усі зараз такі випускають, але перечитайте про всяк випадок. Дідівський метод для звичайного скла - поліроль для авто, але побавитись треба щоб розтерти його гарно.
І якщо одразу мікрофіброю протерти насухо то нема жодних плям. Якщо не одразу - то чимось типу сілліт попшикати і протерти.
Ответ длямуха в кедах
Ага
Поняла, спасибо.
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Запитаю, може і справді щось вже вигадали оброблене. Дякую
Привіт з ботойбіччя• 04 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Якщо дуже жорстка вода то дивіться одразу такий фільтр, який прямо на душову лійку накручується.
Може хто відпишеться чи працює, я лише в інста рекламу бачила, взяла до уваги просто. Але в нас нормальна вода.
Не худа ні разу• 04 октября 2023
Рифлена ще гірше миється. Взагалі, будь-яке скло, навіть зі спеціальною обробкою проти води, теж треба мити. Від цього не втекти. А якщо ще й вода жахлива, то все.
Я маю скло графіт, теж мию, але не часто бо темне))

Ви фільтр на вхід ставили собі?
Моська-слон• 04 октября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
+1 много лет стекло в ванной. Ничего не драила ни разу
Ответ дляНе худа ні разу

Ви фільтр на вхід ставили собі?
Так, ставили. Дякую, розумію, що прийдеться мити, але як часто- питання. Подивлюся на темне ще.
Ответ дляМоська-слон
И нет пятен? У меня не было, но те подруги, у которых душевая- говорят это жесть, и в ванной вешают шторку:)