Білка в колесі• 04 октября 2023

Неделю питаюсь шаурмой на завтрак и ужин и не могу ею наестся))

А что вы готовы есть ежедневно по несколько раз в день?
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляОченьценная
А з чого Ви її робите? Якщо з бекалок, то не дивно.
я її не роблю, а купую

Флюорография гуся• 04 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Це вже не буде смак класичної шаурми
Сметана і запечена курка,таке собі поєднання смаків
Да прямо там)
Прекрасный чесночный соус можно из сметаны сделать)
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Да прямо там)
і смердіти весь день в офісі?
hrushyk• 04 октября 2023
Ответ дляДоставучая
А классическая это какая?
Це те,що готують на вулиці,для мене це поняття «шаурма»
Флюорография гуся• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
і смердіти весь день в офісі?
Я не вам писала, в офисе я такого не ем
Як ухурделю• 04 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Нічого,мега-корисний продукт
Я що там такого? Прісний хліб, капуста, огірок, м´ясо тощо.
Редисочка• 04 октября 2023
Я взагалі замість майонеза/сметани/кетчупу змащую лаваш філадельфією)))мені реально так смачно) зверху можу додати американської гірчиці для пікантності) можу і без,під настрій)
автор Білка в колесі • 04 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Ну так там то же самое - мясо на вертеле, чаще это курица, овощи, сыр и маринады по желанию, соус чесночный кисломолочный.
автор Білка в колесі • 04 октября 2023
Ответ дляРедисочка
Класс, попробую!

Верочка 100%• 04 октября 2023
Квашену капусту моєї мами♥️ з цибулькою, домашньою олією. Скоро сезон на неї, то буду тільки її і їсти. З ШКТ в мене все ок, тому можна)
ЛЮБА• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
не знаю, в мене нема в хаті крутилки
Запекла в духовке бедра куриные , разобрала, порезала , и крутилка не нужна. Можно потушить кусочками .
автор Білка в колесі • 04 октября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Да! С ароматным маслом и луком просто так готова есть, но идеально с картошечкой.
Надо квасить капусту уже)
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
та то готувати пів дня
Редисочка• 04 октября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Це у нас сьогоднішня вечеря -капуста квашена з цибулею і пахучою олією, оселедець, картопля в мундирі) відвал башки просто як це смачно)
ЛЮБА• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
та то готувати пів дня
Да чего там, месяц готовить ))))
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Да чего там, месяц готовить ))))
мінімум
Верочка 100%• 04 октября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Надо квасить капусту уже)
Якщо я буду з картоплею, то у двері не ввійду) картопля раз на тиждень) бо я великий фанат теж) але так, це топ їжа
ЗновЗдоров• 04 октября 2023
Ответ дляДоставучая
А что там страшного?
Вот и я не понимаю. Тоже самое, что и про бургеры пишут. Что там вредного, если там булка, хорошая котлета из говядины, сыр, помидор?
Верочка 100%• 04 октября 2023
Ответ дляРедисочка
Зараз вже мамі дзвоню. Скажу, що люди он вже капусту їдять квашену, а в нас ще навіть бутильки не миті. Стидоба)

ЛісАпетная• 04 октября 2023
Ответ дляРедисочка
В мене теж на вечерю оселедець + картопляний салат і чорний хліб.
ЛЮБА• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
мінімум
Ага и не говорите , самое сложное , прямо не выносимо когда бедра в духовке запекаются … и с кухни не выйти )))
ЗновЗдоров• 04 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Моя одноклассница как-то умудрялась целый день окрошку готовить
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
а мити духовку скільки.
ЛЮБА• 04 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Во- во , говядину сегодня купила и булочки, перекручу то мясо на гриле котлетки нажарю , будет завтра вкусно)))
ЛЮБА• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
а мити духовку скільки.
Сколько? И зачем ее мыть ? В рукав те бедра , или программу очистки духовки включил и Усе )))
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
не так все легко.
ЛЮБА• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
не так все легко.
Зачем усложнять ? Упрощать надо )))
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
Зачем усложнять ? Упрощать надо )))
найпростіше піти купити з´їсти і забути
ЛЮБА• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
найпростіше піти купити з´їсти і забути
Не, я такое не ем , люблю что бы вкусно)))
Пописанная парта• 04 октября 2023
Ответ дляЛЮБА
А какие Вы булочки покупаете? Брала упакованные для бургеров, они сладкие какие-то, не понравились