Тримаю свічку• 05 октября 2023
Виплати ВПО
Планую на вихідних змінити місце проживання, але все одно буду ВПО . То чи отримаю в цьому місяці виплати ? Можливо хтось змінював місце перед тим як повинні кошти прийти , чи вчасно все потім нараховували ?
Разгуляшка• 05 октября 2023
В этом месяце еще получите наверное а со следующего могут быть задержки . Задержки у всех разные ксожалению. У меня три месяца например .
И.О. человека• 05 октября 2023
Якщо в межах міста будите переміщатись, то без затримок будуть виплати.
Сонячний зайчик• 05 октября 2023
На вихідних це через Дію плануєте?Ризикуєте не отримати.Ми теж перехали а місце поки не міняємо, після отримання виплат планую.Всі відмовляють через Дію міняти типу все одно доведеться до цнапу йти