Ну як, порадниці, не мулько, що вчора так відповідали, ні? Не змінили думку про допомогу нашим захисникам ?
То що, не варто допомагати, хай нас всіх на нуль помножать, як під Купʼянськом? Хто тут узькомирний? Нормально спиться?
Тинка_тинка• 06 октября 2023
Ответ дляЮлия 0811
А чи не забагато обов´язків для пацанів??? Там втримати навалу, вижити, та ще в тилу порядок наводити, бо наші можновладці нажертися грішми не можуть. І гребуть усі, на всіх рівнях, від малесенького села до депутатів і міністрів. Безсовісні. Обурює ця фраза, вернуться хлопці і розберуться.
Мене це теж обурюэє. У когось війна, а хтось в Бохо чи повчання з-за кордону. Але ще дістав ’ мої на війну не підуть, я їх заговорила...або мої потім підуть все відбудовувати. Ключове видно потім. Але навчилась вже пропускати повз вуха більшу частину таких ´немоедело´ людей
Kidstaff Bot• 06 октября 2023
Тема вичерпала свою актуальність та/або не має більше продуктивного обговорення. У зв´язку з цим, ми вирішили закрити цю тему для подальших коментарів.
Ми дякуємо учасникам за внесок та участь в обговореннях на нашому форумі. Очікуємо на ваші інші цікаві теми або питання для обговорення. Ми завжди раді бачити активних учасників і ваша участь є цінною для нашої спільноти.