40ка• 07 октября 2023

Чому онлайн навчання студентів це супер

Тому що так студенту набагато легше знайти ще й якусь роботу і одночасно з навчанням заробляти.
Часу вільного більше. Одразу відпадають багато організаційних питань і пожирачів часу.
Ви згідні, що це таки плюс?
Результат:
вже голосів: 59
26 (44.07%) Так
22 (37.29%) Ні
6 (10.17%) Не з теперішніми студентами
3 (5.08%) Свій варіант
2 (3.39%) Якщо є здоров*я на подвиги
Чашечка кофе• 07 октября 2023
Ні, не згодна. Онлайн навчання катастрофічно впливає на його якість

Vika26• 07 октября 2023
Є заочна форма для можливості поєднання роботи і навчання.
Ніхто не змушує йти на денну форму.
Чашечка кофе• 07 октября 2023
Вам правильно сказали, онлайн навчання це лише його формат. Якщо хочеш працювати - ідеш на заочку
Rocka Rolla• 07 октября 2023
О ні, ну ви порівняли, завжди денна форма навчання була сильніша ніж заочна
olya8385• 07 октября 2023
Діти прийшли до школи після року онлайн, написали перевірні, вчитель сказала що другого класу в них не було, так і зі студентами, мабуть
Parasolechcka• 07 октября 2023
Так оршанізацію і підтримку у формі брав на себе вуз, а так самостійно. Особисті контакти в. Світібагато чого означають, а так менше шансів їх зав´язати. Це автор до семінару готується?
Ollka• 07 октября 2023
Син навчається онлайн і очно - в двох ВНЗ одночасно.
Повноцінне навчання, не заочка.
Вчиться на програміста, коди пише.

Йому подобаються обидва формати.
Онлайн - не витрачається час на багато що. Спілкування в групі є, якість навчання не відрізняється від очної. Екзамени здавали нормально - коли до війни були ті екзамени. В принципі мінус один - немає студентського життя. Більше мінусів не бачить.

Другий ВНЗ як раз цим івідрізнчється. Але мінус в тому, що доводиться сидіти на тих лекціях, які взагалі не дуже потрібні і витрачати на це час. Зайнятись там чимось іншим під час лекції не вийде. Дорога це теж час.
Якість навчання приблизно однакова.

АлександраА• 07 октября 2023
В мене донька вчиться очно, але один день (п´ятниця) в них, зазвичай, он-лайн. Але постійно он-лайн, як на мене, навчання у ВНЗ - то не добре. Та й частина того гарного, що є в студенстві тоді губиться: спілкування з одногрупниками, посиденьки в кафе між парами, якісь спільні зустрічі після пар...
Ну і просто не всі вищі пристосувалися, як належно, саме до он-лайн навчання. В університеті дитини є спеціалізований цифровий кампус. Тому в них (і то - лише один день на тиждень) є така форма. Як в інших - не знаю.
LusyaVerusya• 07 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Можливо залежить від спеціальності. Донька на 2 курсі. Онлайн. В цьому році думали їх виводити на навчання, дуже засмутилась. Каже: « Мама, ти ж розумієш, що відмінницею я вже не буду». 2 години на дорогу туди і назад.
Чашечка кофе• 07 октября 2023
Ответ дляLusyaVerusya
Тому не буде відмінницею, бо навчання очне
Nathalie27• 07 октября 2023
Онлайн-навчання не відміняє відвідування лекцій, підготовку до семінарів і практичних робіт. Тим більше, що більшість матеріалу доведеться опрацювати самостійно. Більше часу у студенті не зʼявиться.
Ваш психолог• 07 октября 2023
Працюю в приватній школі.
В цьому році прийшли три нові вчительки,після онлайн-навчання.
Дуже важко їм.Бо поняття не мають,як організувати дітей,як тримати клас,як зробити так,щоб в класі була тиша і злагоджене навчання.
Намагаються вести урок ’по методиці’,так,як вчили теоретично.
Але на практиці не виходить так гладко,як навчали підручники.
Було б очне навчання-хоча б практика яка б була,хоча б дітей/клас в реалі побачили.І роботу реального вчителя.
А так-по підручнику і як вчили-не виходить.А по-іншому -не знають,як.
Я вже мовчу про інші спеціальності,які вивчають онлайн...
LusyaVerusya• 07 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Вона перший курс навчалась майже 24/7. Дуже хотіла саме цю спеціальність. Педагоги викладають чудово, все чітко. Так, як завжди бісять нікому непотрібні предмети, на кшталт філософії. Але то вже таке.
З 2 курсу донька почала проходити дуже багато вебінарів по спеціальності. І якщо вийдуть на оффлайн, на це просто не буде часу.