В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Ответ дляНамСвоюРобити
Покрови одна дата - 01.10. І завжди такою була у всіх християн.
Календарі різні. У церковників, що відмічають 14.10 сьогодні не 07.10, а 24.09.
Я просто колись хотіла весілля робити
Мені сказали - краще ні, бо покрова, а перед нею - поминальна субота
То було в середині жовтня, точно
Весілля зробили в кінці
Я не спец в тих всіх святах )
То було в середині жовтня, точно
Весілля зробили в кінці
Я не спец в тих всіх святах )
Nataliiazp• 07 октября 2023
Ответ дляmodiin
Я тоже хочу, чтобы ехала. Рейсы отменяют один за другим
А точно безопасней сейчас лететь? Рейсы же не просто так отменяются. Насколько знаю в Израиле везде бомбоубежища, может пик лучше там пересидеть?
Ответ дляrybka21
ой Люда...мова ж не про це
усі ці західні озабочені демократії - відірвані від реальності діди
що живуть в якомусь незрозумілому світі та граються в якісь дурні іграшки.
зло загоржує всім. і воно повинно бути знищено. і є для цього засоби.
Зло завжди швидше, більше, провідніше, а ті - в рожевих окулярах, хотять нового Гітлера, світову і Освенціми всюди , на нас закрили очі, на цивільних, на каховську гес...
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляrybka21
ой Люда...мова ж не про це
Аби ж лише діди.
У тих же Штатах далеко не діди ще більш інфантильніші.
Ответ дляProtruziya
Да, и такое зверье живёт среди цивилизации и по одной команде способны на такое.
Европе в колокола бить нужно.
Короче, тема страшная.
Европе в колокола бить нужно.
Короче, тема страшная.
Российский историк понасенков (он против войны) предрекает что будеммы все отбиваться от этой Шушары в недалёком будущем
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Я просто колись хотіла весілля робити
То було в середині жовтня, точно
Весілля зробили в кінці
Я не спец в тих всіх святах )
То було в середині жовтня, точно
Весілля зробили в кінці
Я не спец в тих всіх святах )
Спецом стати - 2хв у вікіпедії.
Allka- skakalka• 07 октября 2023
Ответ дляProtruziya
Европе в колокола бить нужно.
Короче, тема страшная.
Европе в колокола бить нужно.
Короче, тема страшная.
Европа принимала с распростёртыми объятьями муслимов ,а украинцев готовы домой выдворить , ’чёрные’ детей наплодили , Франция ,Германия,Норвегия , Швеция там огромные диаспоры ,капец 😔.
Проросійське крило республіканців, які закликали негайно припинити будь-яку підтримку України та віддати окуповані території Росії, масово стають на сторону Ізраїлю як «найбільшого союзника США» та закликають надати їм всю необхідну зброю.
Ой, как неудобно.
Вони ж евреї, багато рідних в Ізраїлі
Ой, как неудобно.
Вони ж евреї, багато рідних в Ізраїлі
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Что за мерзость Вы написали
’ черные наплодили’
’украинцев... домой’
’ черные наплодили’
’украинцев... домой’
Allka- skakalka• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Что за мерзость Вы написали
’ черные наплодили’
’украинцев... домой’
’ черные наплодили’
’украинцев... домой’
А что Швейцария готова оплатить возвращение украинцев домой, не слышали ?
Чёрные ,а какие ? Жёлтые ?
WhiteWidow• 07 октября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
До речі, так. Аж цікаво. Вибори 2050 (наприклад) у Німеччині. Зі швидкістю, з якою плодяться мусульманські біженці не зрівняти приріст ’білого’ населення Німеччини. Тому, в недалекому майбутньому значна частина електорату буде якраз орієнтована не на європейські цінності. Вони ж отримують громадянство.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Чёрные ,а какие ? Жёлтые ?
У Украинцев будет выбор брать деньги или не брать и оставаться в Швейцарии.
Все мои знакомые от туда сбежали не дожидаясь денег.
Остальное даже коментировать противно.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Йтм, 44 сторінки, можна коротко по останні 42 серії?
Израиль сам виноват окупировал територии
Израиль организовал в тихую войну в Украине расчищает себе територию
И много другого интересного....
Wendy Rhoades• 07 октября 2023
Ответ дляlilu1990
❗️❗️ 4 ізраїльські вертольоти були збиті ракетами класу ’земля-повітря’, випущеними палестинськими терористами.
@smolii_ukraine
Люди, миф про супер пупер израильскую армию это миф
@smolii_ukraine
если бы это был миф, нам бы сейчас нечего было обсуждать.
Ответ дляlilu1990
Та п*здец. Израиль проспал войну, тепер отгребает
Тільки оце включила марафон і питають в ізральського експерта, як же розвідка проспала. Відповідь ’це питання на мільйон і всіх хвилює тепер’.
Невже заговори? Так дивно.
Ще питання куди біженці тікають? Хто приймає?
Невже заговори? Так дивно.
Вісь зла використовує однакову модель поведінки.
Русскіє військові на Житомирській трасі та в Бучі розстрілювали цивільних українців так само, як сьогодні це роблять палестинські військові з цивільними ізраїльтянами.
Русскіє військові стріляють ракетами по цивільних українцях так само, як сьогодні палестинські військові стріляють ракетами по цивільних ізраїльтянах.
Русскіє військові викрадають українських дітей так само, як палестинські військові викрадають ізраїльських дітей сьогодні.
Всі вони на одному боці. Вісь зла вся виглядає однаково - Іран, Палестина, Росія, Білорусь, Північна Корея, Китай. Вони всі однакові.
І ми - всі інші країни
Або переможемо ми, або переможуть нас.
І ми - всі інші країни
Або переможемо ми, або переможуть нас.
Ответ дляРойЛеля
Невже заговори? Так дивно.
Они просто увидели мир в глазах одного карлика