В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Ответ дляgolublexa3
Израиль сам виноват окупировал територии
Израиль организовал в тихую войну в Украине расчищает себе територию
И много другого интересного....
Оооо, єврєйській слід))
Тіко жиди ж винні в тому, що українці сракою наголосували собі, коли країни Балтії десь знайшли розум.
Ото тіко жид винен в українця! Класика)
Сестры Гримм• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Если Израиль обвинил Иран , значит будут бомбить его , нам на руку
Не смогут рашне передавать шлюхеды и ракеты
Тема серьйозна, тому прошу вибачення. Але я постійно спотикаюся о ваш нік. Ми з вами по папиній чи по маминій лінії?
Извините, это рашинский источник, но толковый
Не эксперт, но попробую выразить свое мнение. Линия фронта этой войны стала намного больше, чем проходит по Украине.
Что это даст для нас? Существенное ослабление противника, с усилением его потенциала.
Ракеты 800+ км с правом их использования, при неизменной линии фронта.
Война или закончится скоро, или только начнётся.
Только это уже будет полноценный террор с обоих сторон.
Следующие два месяца это покажут.
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Йтм, 44 сторінки, можна коротко по останні 42 серії?
3 мировая
Ответ дляWhiteWidow
До речі, так. Аж цікаво. Вибори 2050 (наприклад) у Німеччині. Зі швидкістю, з якою плодяться мусульманські біженці не зрівняти приріст ’білого’ населення Німеччини. Тому, в недалекому майбутньому значна частина електорату буде якраз орієнтована не на європейські цінності. Вони ж отримують громадянство.
Толерантні ідіоти самі загнали себе в капкан
Ответ дляLudaSHS
Вісь зла використовує однакову модель поведінки.
Русскіє військові на Житомирській трасі та в Бучі розстрілювали цивільних українців так само, як сьогодні це роблять палестинські військові з цивільними ізраїльтянами.
Русскіє військові стріляють ракетами по цивільних українцях так само, як сьогодні палестинські військові стріляють ракетами по цивільних ізраїльтянах.
Русскіє військові викрадають українських дітей так само, як палестинські військові викрадають ізраїльських дітей сьогодні.
Всі вони на одному боці. Вісь зла вся виглядає однаково - Іран, Палестина, Росія, Білорусь, Північна Корея, Китай. Вони всі однакові.
І ми - всі інші країни
Або переможемо ми, або переможуть нас.
І ми - всі інші країни
Або переможемо ми, або переможуть нас.
Да(. Это страшно.
Как в той пословице- дураки учатся на своих ошибках, умные на чужих.
Вот- война под боком. Идет. Не картинка. Думайте. Задумайтесь.
Действуйте.
Oasis in the Desert• 07 октября 2023
Зло поражает зло. Когда создавали квазигосударство Израиль на территории Палестины, можно было догадаться, что арабы будут мстить...
Сестры Гримм• 07 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Жді міня, сезон 1 на нашому форумі
Рідня прийшла звідки не чекали. Тепер думаю радіти чи ховати бабусин хрусталь.. А то ще ділити спадок доведеться.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Хоть бери тепер продавайся і купуй дачку десь в Нікарагуа
Коста Рика будет получше
Ответ дляAllka- skakalka
А что Швейцария готова оплатить возвращение украинцев домой, не слышали ?
Чёрные ,а какие ? Жёлтые ?
это по окончанию войны, а не завтра. И то это еще проект, с предложением рассмотреть и привести к согласованию с процедурой, которая будет в ЕС
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ахаха
Точно )
Сестры Гримм• 07 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Я тоді сама приїду і в хрусталь наллємо коньячку) А то скоро нас єврєї зохватят і вопше ужос.
Давай, чекаю. Бо родич мене ігнорує.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Мехіко?Щоб дешево і море .
Разве Мехико на побережье
Мексика дорогая там у американцев дачи...
Ответ дляLudaSHS
Все Остин сказал
Днями Сша дадут помощь, днями
Надеюсь дни у Израиля хватит ...
Днями Сша дадут помощь, днями
Надеюсь дни у Израиля хватит ...
Це просто шок, якими днями, у Ізраілю територія менша, ніж наша Одеська обл, це війна на виживання буде, як наші Маріуполь, Херсонська, Запорізька, Харківська обл на початку вторгнення