modiin• 07 октября 2023

Израиль подвергся массированному ракетному обстрелу

В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Zelenkа• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Израиль сам виноват окупировал територии
Израиль организовал в тихую войну в Украине расчищает себе територию
И много другого интересного....
Оооо, єврєйській слід))
Тіко жиди ж винні в тому, що українці сракою наголосували собі, коли країни Балтії десь знайшли розум.
Ото тіко жид винен в українця! Класика)
Сестры Гримм• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Если Израиль обвинил Иран , значит будут бомбить его , нам на руку
Не смогут рашне передавать шлюхеды и ракеты
Тема серьйозна, тому прошу вибачення. Але я постійно спотикаюся о ваш нік. Ми з вами по папиній чи по маминій лінії?
lilu1990• 07 октября 2023
Извините, это рашинский источник, но толковый

Не эксперт, но попробую выразить свое мнение. Линия фронта этой войны стала намного больше, чем проходит по Украине.
Что это даст для нас? Существенное ослабление противника, с усилением его потенциала.
Ракеты 800+ км с правом их использования, при неизменной линии фронта.
Война или закончится скоро, или только начнётся.
Только это уже будет полноценный террор с обоих сторон.
Следующие два месяца это покажут.
miya ya• 07 октября 2023
Хоть бери тепер продавайся і купуй дачку десь в Нікарагуа
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Йтм, 44 сторінки, можна коротко по останні 42 серії?
3 мировая
miya ya• 07 октября 2023
Що по Хургаді чути?
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Никарагуа – это страна войн, революций, переворотов и диктатур.
kuskus• 07 октября 2023
Ответ дляWhiteWidow
До речі, так. Аж цікаво. Вибори 2050 (наприклад) у Німеччині. Зі швидкістю, з якою плодяться мусульманські біженці не зрівняти приріст ’білого’ населення Німеччини. Тому, в недалекому майбутньому значна частина електорату буде якраз орієнтована не на європейські цінності. Вони ж отримують громадянство.
Толерантні ідіоти самі загнали себе в капкан
miya ya• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Мехіко?Щоб дешево і море .
Zelenkа• 07 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Жді міня, сезон 1 на нашому форумі
Zelenkа• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Що по Хургаді чути?
А шо там, знову агент акула комусь сраку відкусила?
vray• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Вісь зла використовує однакову модель поведінки.

Русскіє військові на Житомирській трасі та в Бучі розстрілювали цивільних українців так само, як сьогодні це роблять палестинські військові з цивільними ізраїльтянами.

Русскіє військові стріляють ракетами по цивільних українцях так само, як сьогодні палестинські військові стріляють ракетами по цивільних ізраїльтянах.

Русскіє військові викрадають українських дітей так само, як палестинські військові викрадають ізраїльських дітей сьогодні.

Всі вони на одному боці. Вісь зла вся виглядає однаково - Іран, Палестина, Росія, Білорусь, Північна Корея, Китай. Вони всі однакові.

І ми - всі інші країни

Або переможемо ми, або переможуть нас.
Да(. Это страшно.
Как в той пословице- дураки учатся на своих ошибках, умные на чужих.
Вот- война под боком. Идет. Не картинка. Думайте. Задумайтесь.
Действуйте.
miya ya• 07 октября 2023
От мало мені кацапів в комплексі,то ще терористів не хватало.А я одна на весь будинок
Oasis in the Desert• 07 октября 2023
Зло поражает зло. Когда создавали квазигосударство Израиль на территории Палестины, можно было догадаться, что арабы будут мстить...
lapulik• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Шкода в Австрлію важко потрапити, вона не має шизонутих сусідів, цивілізована та велика за розміром...
Сестры Гримм• 07 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Жді міня, сезон 1 на нашому форумі
Рідня прийшла звідки не чекали. Тепер думаю радіти чи ховати бабусин хрусталь.. А то ще ділити спадок доведеться.
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Мехіко?Щоб дешево і море .
А потім о так

Filomena• 07 октября 2023
А що там союзники?
ООН, червоний хрест?
США, Туреччина?
Вже виразили занепокоєння?
Zelenkа• 07 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я тоді сама приїду і в хрусталь наллємо коньячку) А то скоро нас єврєї зохватят і вопше ужос.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Коста Рика будет получше
miya ya• 07 октября 2023
А Єгипет кого підтримує?
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
А Єгипет кого підтримує?
Палестину
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляlapulik
Америка и Австралия- на договор о размещении подводных ядерных носителей
По подготовке к войне в тихом океане, к 2027 году готовят
yokogama1• 07 октября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
А что Швейцария готова оплатить возвращение украинцев домой, не слышали ?
Чёрные ,а какие ? Жёлтые ?
это по окончанию войны, а не завтра. И то это еще проект, с предложением рассмотреть и привести к согласованию с процедурой, которая будет в ЕС
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ахаха
Точно )
Сестры Гримм• 07 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Давай, чекаю. Бо родич мене ігнорує.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляmiya ya
Мехіко?Щоб дешево і море .
Разве Мехико на побережье
Мексика дорогая там у американцев дачи...
Cvet_ОК• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Все Остин сказал
Днями Сша дадут помощь, днями

Надеюсь дни у Израиля хватит ...
Це просто шок, якими днями, у Ізраілю територія менша, ніж наша Одеська обл, це війна на виживання буде, як наші Маріуполь, Херсонська, Запорізька, Харківська обл на початку вторгнення
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляFilomena
А що там союзники?
ООН, червоний хрест?
США, Туреччина?
Вже виразили занепокоєння?
Остин сказал - пентагон днями даст оружие, республиканцы, в том числе трамписты - дайте больше , спасите Израиль
lapulik• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Шкода, Сідней гарне місце, куди ж тоді валізки пакувати, всюди капець якийсь