В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Козаки не очень удачный пример
В разное время козаки вели себя по разному и где была их вера...
Виходимо з того, що в світі існує той, хто бореться. Козаки боролись, з вірою в душі.
Тому козаки для українців - це дуже хороший приклад.
І як з точки зору віри той, хто не бореться - і не заслуговує на життя.
Ответ дляZhukOlena
Байден вже розказує про довгий шлях до перемоги Ізраїлю...
Это не байден
Нетаньяху в разговоре с Байденом: “Нам предстоит долгая кампания, из которой Израиль выдйет победителем”.
Амит Сегаль: силы безопасности вошли во все населенные пункты, где находятся террористы.
Бои на территории Израиля продолжаются.
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Церковь манипулировала в своих интересах и в интересах правящих элит.
Ясно що так. Але без церкви маніпуляцій більше і ще вони гірші в результаті
Nataliiazp• 07 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Українців, наприклад. Козаки - це були люди віри. А не просто добровольча армія.
Покрова - чиї голови покриває Марія на всіх іконах? )
Козаки були скоріше захисниками, так вони єдналися з церквами, але вони воїнами були більше.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я против мифологии в истории
Козачство было разное
Protruziya• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Там вообще жуть
Такие ’ правые’ за свободу и свои земли не бывает
.
Наркоманы там орудуют. Тупое быдло.
Сестры Гримм• 07 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Давайте згадаємо папу Римського і Ватикан.
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я так не считаю
На один заинтересованный объект меньше
Значит результат лучше.
На один заинтересованный объект меньше
Значит результат лучше.
Ответ дляLudaSHS
Может больше маме информации предоставить?
Я надеюсь что Прав Агиль, и это быстро закончится и войны большой в персидском заливе не будет.
Поругалась с мамой. У нее такие глупые аргументы. Типа, что она сейчас не готова лететь, что устала за этот день, что могут ее квартиру разбомбить или разграбить в ее отсутствие
🍁 І ще одне. Це Шарп
У кожному (абсолютно кожному) військовому протистоянні присутня така складова, як боротьба за ресурси
Сьогоднішнє вторгнення підконтрольній Росії, Ірану та Сирії терористичної організації ХАМАС є відповіддю на наміри Вашингтону скоригувати світові ціни на нафту в бік їх зниження і таким чином послабити російсько-іранський альянс. За цим загостренням стоять країни, зацікавлені у збереженні угоди «ОПЕК+» та високих цінах на нафту. І тільки но Саудівська Аравія погодилась з пропозицією Вашингтона збільшити видобуток чорного золота, як бенефіціари терористів з ХАМАС дали їм свою відмашку на початок активних дій.
❗️Принцип ’дивись, кому вигідно’ є наріжним каменем суб´єктивної сторони будь-якого злочину. У данному випадку основним вигодоотримувачем виступає Москва. Причини очевидні:
▪️У найбільш критичний момент українського контрнаступу та на тлі політичних вагань американського істеблішменту щодо допомоги Україні, переключити увагу основних союзників Києва на штучно створене загострення на Близькому Сході.
▪️Спровокувати зростання цін на нафту - тим самим підірвати зусилля США на цьому напрямі. Що може слугувати подарунком трампістам, в яких з`являється гарний козир проти Байдена. Таким чином:
❗️ХАМАС - пішаки у великій грі Росії
❗️Ізраїль - жертва сподівань на ’гарантії’ Моски
❗️Росія - цинічний та безпринципний протагоніст всіх збройних конфліктів, політичних вбивств, міжнародного шантажу та світових економічних потрясінь останнього часу
❗️США - головний союзник України, який, між тим, не завжди може протистояти політичним маніпуляціям з боку Москви
❗️Україна - єдина держава, яка зі зброєю в руках протистоїть ядерному монстру, та закликає світ зняти, нарешті, рожеві окуляри
🤷♂️ У мене все.
❗️ХАМАС - пішаки у великій грі Росії
🤷♂️ У мене все.
Ответ дляmodiin
Ага, эгоизм. Ей все равно или старческий маразм, а мы с мужем и младшими детьми сходим с ума
Не накручивайте себя. Если есть связь, есть укрытие- будьте с ней на связи. Это очень тяжело и страшно. И вам и ей. Но если она в безопасном месте, то может быть лучше и пересидеть, чем бежать уже сейчас. Сил вам.
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Теперішній Папа - то позорище. Не знаю, чи куплений, чи шантажований
Той випадок, коли між Папою і мірою - прірва
Ответ дляmodiin
Ох сил вам. Они в 150 км? Ну тут главное чтоб ракеты на годову. Убежище есть? Дочка не оставит бабушку?
Сестры Гримм• 07 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто всі минулорічні скандали не позоріщє?
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляmodiin
Капець(( хай внучка переконує: щоб їхала заради неї!
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляmodiin
Я так вижу мамы везде одинаковые...
звездная галактика• 07 октября 2023
Ответ дляmodiin
Ага, Модиин
в 21 во время балагана слышала, как пожилая женщина говорила по телефону
ну, убьют. убьют, так убьют. но только один раз!
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Як раз воно. У цього Папи чи щ вірою, чи з мозком проблеми. Безсовісний
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не погоджуюсь
Не ходила в церкву ще з ковід
Так вийшло, що працювала в чужій церкві волонтером тиждень ( там була конкретна мета допомоги , а церква використовувалась як збір допомоги )
Ніяких маніпуляцій не було
Не ходила в церкву ще з ковід
Ніяких маніпуляцій не було