ЭмчЭндЭм• 07 октября 2023
Ведення вагітності у Нікополі
Підкажіть заклад хто народжував чи зараз на обліку в лікаря, чи краще в державному закладі ставати на облік?
Тектологиня 80lv• 07 октября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Чому хтось плаксивий смайл поставив 😅
Та війна, обстріли! Я в Дніпрі, мені також всі співчували) Все буде добре!
Ідіть в державну, там гроші виділяють, знайдіть гарного лікаря і ведуть вагітність. Всі вони з приватних працюють в державних, то нащо платити більше?
Золота орда• 07 октября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну, как бы по частоте обстрелов не сравнить Никополь и Днепр. Даже рядом не стоят. По Никополю каждый божий день херачат.
Тектологиня 80lv• 07 октября 2023
Ответ дляЗолота орда
Согласна, я стала на учёт, у нас херачили часто, весь город почти без света остался, такое было( От взрывов живот содрогался, особенно ночью когда спишь, а оно бабахнет. Малый на удивление спокойный родился) Такое Счастье!
Никополь не сравнить, конечно, ну что делать? Есть возможность - выезжайте.
Кіма кепка• 07 октября 2023
Автор, у вас там з приватних лише Примаки. В Імпульсі гарна Гриценко, але ж вона на скільки я знаю, вагітних не веде. Ще є Козлова в приватній, вона до речі теж раніше доволі гарним лікарем була. Як зараз не знаю 🤷♀️ та взагалі не знаю чи працює вона, бо вже вік та війна
Якщо є можливість, то йдіть до Примак Ольги Анатоліївни. А стосовно народжувати, то вона вже вам підкаже
Кіма кепка• 07 октября 2023
Забула про Горяного. До нього однозначно не треба, мʼяко кажучи непорядна людина