Светик63• 08 октября 2023

Все що коїться (Ізраїль). Як вважаєте ще не просто так?

Вибачте що знову про Ізраїль. Але як думаєте, це щось спеціально кимось задумане? І чи є звʼязок з війною в Україні? Я пости вже не вірю в просто початки такого, я вже бачу тільки як ляльководи світу нові ігри придумують. Що це може означати для нас?
Amalpi• 09 октября 2023
Ответ дляkuskus
А де привʼязка до України, навіть у цих словах її нема
Нема, нема
Amalpi• 09 октября 2023
Ответ дляcoch100
Ну если посмотреть на карту, так его влепили посреди мусульманских стран)) результат мы видим. И разрослось - это тоже образно если смотреть на карту. Там 20к кв км все государство, а вокруг....потенциальные враги.
Получается, чтр так было задумано, что бы там не было мира
coch100• 09 октября 2023
Ответ дляAmalpi
Мне кажется идея была другая- более масштабное расширение, но сил не хватило.
Хотя, ещё не конец, посмотрим чем закончится неземная операция.
LudaSHS• 09 октября 2023
❗️Совбез ООН не принял никакого заявления по ситуации в Израиле и в Газе

😂
kuskus• 09 октября 2023
Ответ дляAmalpi
Нема, нема
Так і породжуються чутки, плітки і фейки.
Елена Гавриш• 09 октября 2023
Ответ дляlapulik
https://www.amnesty.org.ua/izrayilskyj-aparteyid-p...
Amnesty International визнала політику Ізраїлю щодо палестинського народу апартеїдом. Це є злочином проти людяності
Це стаття лютий 2022 року, Амнесті Інтернаціонал. Ви гарно розбираєтеся в даному питанні, тому питаю саме у Вас. Прокоментуйте будь ласка. Наведені тут факти правда?
А ви не пам´ятаєте, що ця організація писала про події в Україні?
lapulik• 09 октября 2023
Ответ дляЕлена Гавриш
Памятаю, не пам´ятаю, щоб писали неправду. Якщо ви бачили від них брехню, вкажіть в чому.