Не вмію заміряти• 10 октября 2023
Щас 200 грн и даже 500 уже не деньги?
Пыль?
Пишу вірші, дорого• 10 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
200грн це не 4кави а 10. Я 50грн лишаю ну максимум 100 і то не завжди
От какой суммы в чеке?
Пишу вірші, дорого• 10 октября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Дивлячись з якої сторони подивитись,200 грн - це тиждень харчування в школі для моєї дитини або пачка корму для кота,200 грн це дві смачні кави з подругою в парку,200- оплата роботи жеку на місяць.
А в аптеці звичайно 200 грн це копійки.
200 грн - это банка витамином на месяц! Это прокладки на 4 месяца. Это 4 литра бензина. Это 10 булочек в школе. Это 15 ручек. Это мобильный на 4 недели. И т.д.
Метелики на душі• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Мені ’на чай’ як дають 200грн я посміхаюся про себе... Бо то 4 чашки кави... А дають з таким обличчям наче б то позолотили
Ой блин, для вас 200 это очень много. Такой вообще ничего давать нельзя.
Элька-Карамелька• 10 октября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
От какой суммы в чеке?
5-7% от чека...многие пишут 10-12% но это о много...я так не дам...
Пишу вірші, дорого• 10 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
В очень многих заведениях 10% включены в чек. Но! Официанты ноют, что эти деньги им не идут, нужно ещё оставлять
Элька-Карамелька• 10 октября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Да. Есть и такое. Я тогда не даю сверху.
Метровий сантиметр• 10 октября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Да ладно
У меня родственник как пить начнёт вечером в заведении так с кредитки может и 5 тыс просрать
И в кино ходит?))
Алекс-1022• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
А вы сами сколько даете ? Маникюрщиц или парикмахеру?
Алекс-1022• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
«Озолотил» вас ваш начальник который платит вам копейки а не клиенты за счет чаевых которыми вы пытаетесь заработать на жизнь
Думали бы что пишите
Маю сечі• 10 октября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну так не берите, раз это не деньги.
Или берете и лицо кривите?
Лучше не давать,а то еще и обгадят
Алекс-1022• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Ні, я не персонал. Ви в той бік що потрібно розмірковуєте
Ну так вам по прайсу заплатили и всё - идете гуляете
Нашли в капусте• 10 октября 2023
В сенсі: не гроші?
В мене дохід під 100К на місяць, але для мене це гроші. Ще й, виходячи з обставин, можуть бути неабиякими грошами.
Дивно читати таке на порадниці, це жаліються на ціни.
Не вмію заміряти
• 10 октября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
И в кино ходит?))
Нет в бары и девки
Неначасі• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Так вам же дали НА ЧАЙ , т.е. 200грн на один чай или кофе хватит. Вы хотите оплату вашего полного рабочего дня с одного клиента? )) Опять чай зависит от суммы чека. Думаю что это не с банкета 200грн?
Скажений гудзик• 10 октября 2023
Для мене гроші. Сімейний дохід приблизно 5000$ +-.
На 200 грн я можу обід зробити.
Будьте так ласкаві• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
то есть вам НА ЧАЙ дают в 4 раза больше (Бо то 4 чашки кави
), чем стоило бы , а вы рожу воротите?
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Напишу так- в день ( близько 4годин роботи)то від 3тисяч грн.
Тобто людина платить від 3х тис і лишає дехто аж 200..
Я ничего не оставляю на чай, если заплатила 3т
Голубец• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
тому НІКОЛИ ніякого чаю
вкрации• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Де я то писала?
Я чемно посміхаюся.
Просто не розумію нащо оте ’на чай’ коли воно дійсно лише на чай,?
Я чемно посміхаюся.
М-да, таки зрозуміло чому ви офіціант... А додавання ви пам´ятаєте? 200+200....? А по суті, дякуйте,що дають,бо окрім чаю це 0,5 кг індюшачого філе, або 200 гр. червоної риби.
дамаАмстердама• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Чай 10 грн.
неДоПриличий• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Ви взагалі, чи як. Якщо вам дали 200 грн, то наїли на 2 тис. Якщо такі наглі офіціанти, то взагалі не буду давати.
неДоПриличий• 10 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Поэтому я не даю на чай,
Почитала такий комент і не буду давати на чай наглим дівахам, чи пацикам. Хіба на заправці буду давати.
неДоПриличий• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Нащо свої тринькати?
Так і 25 доларів не купиш - он у темах отак на квартири нашкрібають
Саме так я і нашкребла на свою першу квартиру.
неДоПриличий• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
500грн то гідна дяка. І вам не накладно і людина розуміє, що то не знущання
Тобто, я прийшла в кафе-ресторан з дітьми, пообідали на 800 грн і Вам ще 500 грн дяки, ну це вже наглість.
неДоПриличий• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Яка різниця що то за робота? Автор правильно пише - 200грн то зараз нічогісінько
Ну слухайте, якщо в неї 5 клієнтів по 200 лишать, то за день вже тисяча, за місяць 30, непоганий додаток до зарплати.
неДоПриличий• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
В´ мене особисто немає таких ’´´´чеків’ на щастя.
На чай лишають не лише за їжу
Ото ж бо і погано, що лишають, розпаскудили таких ненажер, як Ви.