Не вмію заміряти• 10 октября 2023

Щас 200 грн и даже 500 уже не деньги?

Пыль?
Мурзилка• 10 октября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну так не берите, раз это не деньги.
Или берете и лицо кривите?
Кривится и цыкает наверное при этом

Зашла на 5минут• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Де я то писала?
Я чемно посміхаюся.
Просто не розумію нащо оте ’на чай’ коли воно дійсно лише на чай,?
а надо на мерс зразу?
Нашли в капусте• 10 октября 2023
Ответ дляМурзилка
Кривится и цыкает наверное при этом
В мене дитина підпрацьовує в кав´ярні під домом баристою. То їй на чай в серпні кавуни регулярно давали )))
А нам і гарно. По-перше, кавунами наїлися, хоча, реально, купили один чи два за сезон.
По-друге, я частину кавунів порізала і заморозила. Взимку смузі буду робити.
Це я до того, що, навіть, здавалося б, таке собі ’на чай’ - також гарно і корисно. Питання лише як відноситися до того, що маєш. Чи дають :)
Ядвига Юсьлегко• 10 октября 2023
тут недавно тема была срачная за 4 грн пакетик на почте.а вы говорите 200 не деньги))
Ненька наша• 10 октября 2023
ну 200 колись на ДР дарували...
зараз вже це не та сума
Але може 500 це шось ще
САМ_ТАКОЙ• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Мені ’на чай’ як дають 200грн я посміхаюся про себе... Бо то 4 чашки кави... А дають з таким обличчям наче б то позолотили
Так не берите,если вам не нужно.
САМ_ТАКОЙ• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Напишу так- в день ( близько 4годин роботи)то від 3тисяч грн.
Тобто людина платить від 3х тис і лишає дехто аж 200..
Так 10% нормальные чаевые. Это как бы общепринятые нормы.
А вы сколько оставляете чаевых?

ЯниЯ• 10 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Поетому я никогда ничего никому не оставляю. Как оказалось - я права