Зам. зав. Анонима• 10 октября 2023

Темы про консилер, какие-то покупки - откуда деньги, господа?

2 года война идёт в стране.
Зарплаты не растут.
Цены дорожают.
14 и 21 числа гречка в АТБ по 15.40 будет, боюсь, там и затопчут за нее.
Зато на Советчице другой мир- консилеры, отдых, покупки какие-то.
Я одна в стране нишеброд?
ФФФФристайла• 11 октября 2023
Ответ дляА вот недавно
В какой -то теме Вы писали про доход семьи 30 тыс .
Девочки, скажите , это настолько маленькие деньги, что автор ничего не может позволить купить ?
Я просто не понимаю куда Вы их тратите , если , штаны и футболки детям покупаете по 100 грн
а как же в булочную на такси??
Сама не знаю• 11 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Но почему-то после 23 написывать мастаки, мда
То есть то, что у работающих людей есть время на общение на форуме только после 23, так как днём (и утром) они работают, вам даже в голову не приходит?)))
автор Зам. зав. Анонима • 11 октября 2023
Ответ дляСама не знаю
Тут целый день меня терорят, а не только после 23
Сама не знаю• 11 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Террор прям, да.
Все село напало, еле отгавкалась
ФФФФристайла• 11 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
И даже в теории, если бы получала, мое лекарство стоит 300.
Я бы купила лучше пачку про запас. Потому как все равно все дорожает, чем косметику какую-то. Я не пользуюсь ею вообще
так зачем Вы обсуждаете тех, кто ей пользуется и им она нужна?? смысл сравнивать???
Татьяна-bfd8• 11 октября 2023
Ответ дляОцененная
Мне все время интересно,что там убирать,сложить вещи в кучу,помыть плиту ,унитаз, коридор, пол на кухне,пропылесосить три квадрата комнаты? Вытереть два подоконника ещё плюс четыре минуты.
Не знаю) возможно там горы хлама лежат на этих двух квадратах и покрылись мхом и пылью
Говорю-балакаю• 11 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Забавное наблюдение - люди отвечали в теме после 23 ч, не спали, а сейчас тишина. Т.е. ещё не проснулись даже ’горе экономисты’.
При этом автор лентяй уже час как встал, на работу на 7.
Ну, как так?
Автор, а про те, що люди зайняті ранковою рутиною чи роботою ви не думаєте?
Я от вашу роботу розумію - зараз я оператор колл центру віддалено, до того і менеджером з продаж працювала, і диспетчером.
Тобто я розумію, чому написати і навіть створювати теми ви можете, а просто встати і вийти з робочого місця - ні.
Але повірте, якщо можете створювати теми чи дивитися фільм в нічну зміну, то це ще не 100% зайнятість, є люди, які відволікатися взагалі не можуть.
В мене завжди поєднувалися і вхідні, і вихідні дзвінки, тому простій між дзвінками не великий. Але коли працювала менеджнром інтернет магазину, то могла коли потрібно піти в туалет і мала годину обіду, з колегами в робочому чаті могли поспілкуватися і розрядити обстановку. Тоді ябагато понаднормово працювала і заробляла більше.
А зараз я як робот в каруселі дзвінків. Іноді простій 5-20 секунд між дзвінками і навіть вдихнути/видихнути не можна, а іноді і до 2-3 хв простій. Телефонами впринципі користуватися заборонено, але хто ж проконтролює, якщо я віддалено - гортаю стрічку, іноді навіть тут коментую, але на коментар мені іде мінімум хвилин 30, щоб назбирати кілька простоїв між дзвінками. І от в такому режимі і на такій роботі я понаднормово працювати вже не можу, але це суто мої проблеми.
І в мене не виникає безглуздих питань звідки в людей гроші. Більше того, економлю на чомусь, щоб щось придбати. Так в свій час і багато речей для дому оновила, і техніку. Зараз особливо не заощадиш, але базові мінімальні потреби закрити можна. І так, я не купляю напівфабрикати чи іншу не раціонально дорогу їжу, я краще сама зроблю млинці, вареники і т.д., а собі куплю щось на зразок консилера. От тільки консилер мені не дуже потрібен і протермінувався в косметичці, а от 2 флакони бюджетної туші, крем і дешеву туалетну воду я собі таки купила цього року. І на рукоділля (вишивку) нещодавно 500 грн.витратила, на рік вистачить.
Економлю на їжі - гречка подешевшала, філе маленькими шматочками, тушкована капуста, на бюджетні фрукти вистачає (зараз тільки сливи і яблука, кавун вже 2 роки не купляла).
Дітей і чоловіка не маю якщо що, але маю лежачу бабусю і батьків-пенсіонерів, поки працюючих. Тобто мені очікувати на допомогу нема звідки, а от моя допомога потрібна.
І знаю мінімум 3 випадки, коли при однаковому бюджеті жінки значно краще і фінансово грамотніше розподіляють бюджет і свій час, в порівнянні зі мною.
А от жінок, які успішніші і заробляють більше взагалі знаю багато. В мене не виникне питання звідки гроші на консилер.
Говорю-балакаю• 11 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Странная логика.
Если Вы не видите разницу между жизненно необходимым лекарством и блажью в виде консилера, то смысл о чем-то говорить
А уявіть дівчину, якій потрібно набряки і темні синці під очима замаскувати і оффлайн з клієнтами та відвідувачами працювати. Для неї це така ж необхідність, як і ліки.
Моя косметичка дуже відрізнялася при роботі оффлайн і онлайн. І без туші я вийти з дому вже не можу - погляд втомлено-сонно-заплаканий, вік дається взнаки, хоча мені всього 37.
Для мене печиво і шоколад блаж, то що їх людям не купляти і не їсти?
І прекрасно розумію, що таке життєво необхідні щоденні ліки, в мене 2 таких препарати. Але для збереження внутрішньої рівноваги я ужимаюся та економлю, щоб дозволити собі маленькі радощі. Тобто дуже економно/бюджетно, але щоб закрити усі базові потреби.
Ответ дляГоворю-балакаю
У меня не только линия, но и чаты ещё есть. Так что такое
ФФФФристайла• 11 октября 2023
Ответ дляСанька-4b93
Логика - явно не ваше, как было многократно сказано. Вас не смущает, что люди которые по вашему мнению ’не работают’ на советчице, покупают консиллеры, кремы и одежду ценой в несколько тысяч, и о боже, машины и квартиры? А вы, труженица, только ноете?
ну мы же помним - им родители дали, кто-то помогал, или просто повезло.
Оцененная• 11 октября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Насосали)), а Таня не такая)
ФФФФристайла• 11 октября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
ой, зря вот то буквы тратите, какая капуста. они такого не едят.
Воленс-неволенс• 17 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Очень смешно.
А за моими детьми Вы будете присматривать? Или государству отдать?
Ну вас якби двоє.
Хтось один може піти в ЗСУ, зарплати непогані