Света С Приветом• Изменено 10 октября 2023

Щоб отримали пільги на комуналку УБД потрібно власнику прописатись в квартирі?

Чоловік має пільгу по Убд, не оформлював ще пільгу
Він прописаний в квартирі його батьків - по тій квартирі пільгу на комуналку має його батько (військовий теж)
Ми живемо в нашій квартирі , оформлена на чоловіка, але тут не прописані … чи може він використати свою пільгу в цій квартирі? Чи треба прописуватись ? Чи достатньо того що є власником
автор Света С Приветом • 10 октября 2023
Це напряжна процедура? Бо чоловік вже з 2015 має цей Убд і ніяк не дійде оформити ту пільгу
Казав що не знає куди йти і які бумажки нести… для нього все як в тумані..
Київ, Дарницький ре
Омлетик• 10 октября 2023
Хай отримає справку що він там проживає
Ответ дляОмлетик
Хай отримає справку що він там проживає
Тобто не обо‘язково бути прописаним, достатньо проживати?

Він прописаний разом із нашими малолітніми дітьми в квартирі його батьків
Сизоока бестія• 10 октября 2023
Ответ дляСвета С Приветом

справку тоже геморно получить.
возможно придет комисия
Ответ дляСизоока бестія
справку тоже геморно получить.
возможно придет комисия
Можливо легше виписатись із малолітніми з батьківської квартири та тут прописатись?
Николай-b526• 10 октября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
наверное да.... просто сейчас вроде нельзя поменять регистрацию мужчинам(
Ответ дляНиколай-b526
Оо я і не знала
Так реєстрація в межах одного рн Києва.. 10 км
Красота неземная• 10 октября 2023
Ответ дляОмлетик
Хай отримає справку що він там проживає
Де таку довідку видають?
Красота неземная• 10 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
Почему?
Ширли-Мырли• 10 октября 2023
пенсійний фонд будь якого району, документи - паспорт, ІПН всіх членів сім₴ї, УБД і квитанції на комуналку.
можна отримати не по прописці, а по факту проживання, як підтвердити проживання - не знаю. у нас було все просто, ми всі прописані за однією адресою
Ширли-Мырли• 10 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
почему нельзя? можна. просто все боятся, тк через военкомат
Николай-b526• 10 октября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Оо я і не знала
тогда не надо
Николай-b526• 10 октября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
ну я жене хотел поменять, правда в 22 году, сказали что пока реестры закрыты
Омлетик• 10 октября 2023
Ответ дляКрасота неземная
Де таку довідку видають?
В ОСББ
КапитанльнаЯ• 10 октября 2023
де зареєстрований, проживає, там пільгу нарахують
КапитанльнаЯ• 10 октября 2023
Ответ дляКрасота неземная
Де таку довідку видають?
або у депутата місцевого. акт обстеження
Люблю Украину• 10 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
Уже открыты
Люблю Украину• 10 октября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Оо я і не знала
Можно менять регистрацию, просто мужчины не хотят через военкомат это делать
Свята• 10 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
Да ладно. Можно конечно. Но через военкомат
вкрации• 10 октября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Оо я і не знала
Сходіть на консультацію у Пенсійний, там вам все розкажуть. Пільга УБД розповсюджується на батьків-пенсіонерів, дружину та дітей до 18 років. Після консультації будете думати, як саме треба зробити вам.
Рогнеда Карповна• 10 октября 2023
Треба бути прописаним. Хай іде в адміністративний центр по місцю вашого проживання з документами, пропишеться. Зараз виписуватись не треба, при прописці йде автоматична виписка. Далі по всім конторам - центр комунального сервісу, газконтора, енергоконтора. Потім в управління соцзахисту написати заяву на безкоштовне оздоровлення дітей. В школу також приносите заяву, убд, довідку про безпосередню участь.
Ні в який пенсійний іти не треба, як вище написали
Брюнетка в Мармеладе• 10 октября 2023
Прописка не нужна
Не танцую- но пою• 10 октября 2023
Ответ дляСвята
Да блин автор пишет, что прописка меняется в рамках одного района, какой на фиг военкомат....
вкрации• 10 октября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
А як без пенсійного фонду пільги на комуналку оформити?
АБВГДэшница• 14 октября 2023
Ответ дляОмлетик
В ОСББ
Або акт від депутата)
АБВГДэшница• 14 октября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Тепер все це роблять в пенсійному)
Я там нещодавно була. УТСЗН цим вже не займається.