Карамбулкул• 10 октября 2023

Чоловік про все радиться з мамою. Це нормально?

Чоловік (40р.) перед прийняттям будь якого рішення озвучує його мамі, радиться.
Дуже часто через це в нас з ним конфлікти виникають, тому що я вважаю що ми тільки вдвох маємо вирішувати що купувати, як жити, чи їхати відпочивати і куди, ..., а мамі можна тільки озвучити вже прийняте рішення.
Наприклад: задумались купити ділянку, а мама: та нащо вам зараз, доробіть ремонт і живіть,... так і не купили.
Він вважає, що радитись буде скільки хоче і з ким хоче, а рішення прийме самостійно. Але оскільки у них дуже тісні стосунки з мамою, розумію що вона сильно впливає.
Чи це нормально? Можливо я себе накручую?
Заздрість то погано• 10 октября 2023
Вы повзрослели автор, или допекло? Нет, это ненормально, если муж забивает на вас в принятии решений. И ничего вы здесь не сделаете, маменькин сынок. Лучше подумайте, почему вы такая, что выбрали такого мужчину.
ПлакалаВАвто• 10 октября 2023
А мама типова совкова, що крім гемороя нічого не заробила? Тоді з ким там радитись чи вона гроші дала?
Бочка порохУ• 10 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Сильний зв’язок це зовсім не про залежність.
автор Карамбулкул • 10 октября 2023
Ответ дляПозаземний розум
Зараз накрило?)))
зараз вже на грані.
Довго добудовував в шлюбі дім своїх батьків, а коли його продав і вибирав взамін квартиру, щоб в оренду здавати, сказав що буде на свекруху записувати, а не на себе (щоб я не претендувала), і щоб я туди не пхалася, бо це дім батьків, який він мав до шлюбу.
А те що всі вихідні у шлюбі робив там ремонт і я з дітьми економили, не взяв до уваги.
Постійно з мамою радились, що купувати і яке...
А мене болить, що я як чужа
ПлакалаВАвто• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Завжди помічала і сварилась.
Він не бачить в цьому нічого поганого. Каже, що мама має багато досвіду і рішення все одно сам приймає.
В я вже не витримую
В чому досвіду? Яку розсаду вибрати?)))
автор Карамбулкул • 10 октября 2023
Ответ дляSo_so
А почему сейчас Вас это обеспокоило?
Відписала внизу
Жинси на дитину• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Завжди помічала і сварилась.
В я вже не витримую
Значит ваш муж не научился принимать решения сам или независимое от родителей, так и принимает опираясь на мнение мамы. Т.к. для него мама авторитет и плохого не пожелает. Говорят, что женщины многие не готовы к браку, так и мужчины также.
Жинси на дитину• 10 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Вы не понимаете о чем я и уже зафукали.
Жинси на дитину• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
зараз вже на грані.
А мене болить, що я як чужа
Автор, вы всегда были номер два. Просто сейчас дошло.
Не пириживай• 10 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Вы не понимаете о чем я и уже зафукали.
То про що ви? Про те, що раки не можуть жити без маминих порад? То це неправда.
задумчивая мордочка• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
зараз вже на грані.
А мене болить, що я як чужа
Было бы интересно, если в случае развода, вы бы претендовали на квартиру, купленную за деньги от родительского дома. Вполне логично он сделал. Это его личное имущество. Был бы ваш дом, вы бы продали и за эти деньги покупали бы общую квартиру?
Жинси на дитину• 10 октября 2023
Ответ дляНе пириживай
Я не собираюсь вам обьяснять. Вы только это прочитали, ну и ок. Это бессмысленный диалог, т.к. вы закусили удила.
Автопортрет нурофена• 10 октября 2023
Ну значить він їй довіряє, знає що мама фігні не посовітує
ДинамоКит• 10 октября 2023
Ні, це не нормально, ваш чоловік дорослий дядько, та одружений з Вами, а не зі своєю мамою. Тому будь які рішення спочатку приймаються в сім´ї, а лише потім озвучуються батькам.
В мене теж таке було.
Так я, щоб запам´ятав раз та назавжди, перед інтимом, запропонувала йому пригласити його маму, та дати їй свічку, щоб вона подержала, та порадила, як йому краще займатися цим з дружиною, вона ж напевно розумніша чим він, та знає краще.
Ви знаєте, його ніби пошептало.
автор Карамбулкул • 10 октября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Так, логічно.
Нелогічно те, що він роками вкладав туди шлюбні гроші, свою працю і весь вільний час, в той час як мої йшли на нашу сімю.
Автопортрет нурофена• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
зараз вже на грані.
А мене болить, що я як чужа
А ви будинок своїх батьків записали б на себе з чоловіком? Дууууууже сумніваюся
Заздрість то погано• 10 октября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Так и ее вклада там есть. Время, которое он потратил не на свою семью, а на ремонтные работы для лично своей выгоды. Автор пишет, что економила с детьми, видимо и деньги он брал на ремонт из семейного бюджета.
Не пириживай• 10 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Я читаю те, що ви пишете.
В мене син дорослий рак, живе з 17 років своїм розумом. Звичайно, іноді радиться в у чомусь, а іноді навпаки, я з ним. Що це таке ’мати на першому місці’? В нього сім’я, я до того взагалі не торкаюсь.
А я с Рио-де-Житомира!• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
зараз вже на грані.
А мене болить, що я як чужа
За 10 лет вы так и не стали семьёй. Увы. И врядли уже будете. Вы бесплатное удобное приложение для этого мужчины. Родить, воспитать, помыть, приготовить ( короче, обслуга).
автор Карамбулкул • 10 октября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Вони купитли величезну квартиру, в якій нічого немає і треба робити ремонт з нуля, обставляти.
І до якої ні я, ні діти відношення не маємо.
Це нормально? І знову чоловік там буде весь вільний час.
Якби купили б готову, яка вписувалася б в бюджет, я б реагувала по іншому
автор Карамбулкул • 10 октября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
І я це відчуваю..((
Боляче прийняти правду
А я с Рио-де-Житомира!• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
І я це відчуваю..((
Боляче прийняти правду
Будете ещё 10 лет ждать а вдруг?
задумчивая мордочка• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Так, логічно.
Так надо было делать раздельный бюджет и складываться на семью поравну, чтоб не было претензий🤷🏻‍♀️. А как вы хотели? Чтоб он оставил гнить дом? Если у вас была бы своя недвига, либо машина в случае необходимости вы бы тоже выделяли на нее деньги. И время и труд свой он вкладывал в свой дом. Не сосед же должен в его доме трудиться.
У меня есть личная машина, я тоже ее ремонтирую за брачные деньги, но переписывать половину на мужа не собираюсь
Скіфська пектораль• 10 октября 2023
Нормально
автор Карамбулкул • 10 октября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Будете ещё 10 лет ждать а вдруг?
Ні.
Важко це прийняти.
РокерША• 10 октября 2023
Странно, что десять лет автора устраивало, а теперь нет.
А я с Рио-де-Житомира!• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Ні.
Важко це прийняти.
Просто подумайте, что без него вам скорее всего будет легче чем с ним ( и видимо дешевле). Жизнь одна, и так тупо её профукать наверное обидно.
РокерША• 10 октября 2023
Просто он все время такой был. Автор родила от него детей. Ну блин, наверное же надо было думать. А теперь что, голая босая имущества в браке нет. Дети на авторе.
задумчивая мордочка• 10 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Какой вклад, не смешите. Свое время он вложил в свой дом. Маникюры, педикюры, покраска волос, покупка одежды, косметики, обуви - это тоже личное время и личные покупки. Или автор для себя ничего не покупала и личного время никогда не имела? Он же не собственность автора, может проводить личное время так, как считает нужным. Если ее что-то не устраивало - надо было разводиться. Или 10 лет она не понимала, что дом на нее не записан?
Фуліганка• 10 октября 2023
Нет, автор, это не нормально