Скажіть. Їм погано жилося? Іх що, ізраіль якось притісняв, обстрілював регулярно? Ну от нащо. Я точно не впевнена, бог милував, но по тим кадрам бомбардувань - там на порядок страшніше, ніж тут. А страшніше нема куди.
Ответ дляsvetlapanna
Болит.
Но тем не менее и ждуны нашлись и рускаи уже в очередь выстроились домики у моря отхапать за копейки.
Читала одного блоггера - воторг . что по Марику проехал без пробок к Крыму.
Вот куда бы я авианосец из США направила.Стереть это конченое раковое обрвзование... знаю-знаю не дадут, нельзя, но мечтаю
Сьогодні не дадуть, завтра не дадуть, а післязавтра як врублять зелене світло, самі бачите - кожен день вивертає світ навиворіт
Ответ дляTeonaa
А тоді таке питання. Чеченці теж відрізали голови руським солдатам. Ми всі охкали і ахкали, і навіть досі вважаємо чеченців ізчадіями ада. А насправді виходить що? - що мало їм різали голови, мало, не дійшло. То тоді чеченці - такі як ми. Наші брати. По нещастю. Ну виходить так?
На ютубе есть много об этом. Если одним словом то да.
Много чеченцев уехало в Европу.
Ответ дляPinkyPink
Так, дійсно, Ізраїль їх дуже чіпає, от, наприклад ізраїльський премʼєр піднявся на Храмову Гору, яка є святинею іудеїв вже 3 тис років і яку мусульмани обʼявили своєю святинею також (точніше тільки своєю), це коштувало житів понад тисячі ізраїльтян, з них 200 дітей.
Хворих на голову може і колір чужого манікюру зачепити так, що підуть вбивати
Блін. Ну окей, якщо це типу лише мусульм святиня, то що, йудей оскаерняє іі однією своєю присутністю? Чи нащо накидаться на нього?
L-i-s-a-92af• 11 октября 2023
Страшніше жити тими цінностями,якими вони живуть останні десятиліття,коли народжують дітей не для того,щоб їх ростити і любити,а для того,щоб вони стали терористами і загинули в 13 років
Ответ дляTeonaa
Бо джихад вони оголосили Ізраїлю, так, осквернять іудеї їх святу гору і не тільки гору, а взагалі всю територію, яку вони вважають своєю і вони офіційно оголосили, що їх мета - повне знищення Ізраїлю
Ответ дляTeonaa
Ну взагалі-то я читала, як чеченці рятували братів-українців від голодомору. Но якось до купи не зберу - де, як, яким чином
Мне как то попадалось, что происходило в Грузии. Это треш.
Вообщем, пока Украины не коснулось, все жили в розовом мире. И я тоже. Интересоваться начала после начала войны в Украине.
Ответ дляTeonaa
Можливо й так. Я не берусь глибоко аналізувати бо треба знати культурне підгрунтя нації. І авжеж причинно-наслідкові зв´язки що призвели до якойсь ситуації. По чеченськім війнам знаю поверхово. Але знаю що саме рашка до другої готувались незважаючи на перемир´я. Ну і знаючи рашкостан, їх підлість, то я на стороні тих, хто боронить свій дім будь-якими засобами. Голови різати у них це релігійне. Але я вважаю що це збочення у 21ст.
Ответ дляTeonaa
Додам сарказму:
Може достатньо китайського катування з повільною смертю - дрібні порізи та у підвал з щурами)))
Ответ дляPinkyPink
Значить це частково релігійне таки. Ну тут ти нічого не зробиш, бо то «прошивка»
Ну тоді уви і ах, тільки лікувати радикально, як пухлину, таки.
Ответ дляTeonaa
Ну так, ніхто ще зі співчутливих не запропонував як же мирно домовитися з крокодилом, який прийшов тебе зжерти
Ответ дляDressCat
Ні, не збочення. Рускій солдат приходив, робив оте все, що в бучі. І поверх того, якщо жінка явно вагітна, діставав з живота дитину в живих ще жінок. Так що відрізали голови, і правильно робили. Ну і коврові ніхто не відміняв, бо Чечня ніякого ппо не мала ж думаю
Ответ дляNYC
Ммм, думаю что ядеркой связано. Но я последние 2 года следила за другими новостями.
Зараз наш шанс. Ми маємо підтримати Ізраіль, хто зна, може і він потім, як все закінчиться там, гарно підтримає нас. У нього є прекрасне ппо😍, мої любимі дальні ракети..,ммм
Лисий хвост• 11 октября 2023
Нічого не вкладали у розвиток, жили за гуманітарне збіжжя, дітей виховують в ненависті, до Ізраїлю заздрість у всьому. Гроші отримують і не мало, але робити на процвітання країни не хочуть
за крок до весни• 11 октября 2023
Боррель, наприклад, шкодує : ’Боррель закликав розмежовувати бойовиків ХАМАС і народ Палестини’
Нагадує добре відому на теренах цього ресурсу методичку про рускіх і росіян
Ответ дляза крок до весни
Цікаво, а що Боррель скаже на те, що в парламенті Палестини більшість - члени хамас
Лисий хвост• 11 октября 2023
Що того Ізраїлю як одна область наша, що той Гази 6 тисяч квадратних кілометрів, людей до чорта, а розуму нема. Рашисти в нас наробили більше біди і досі Васю небензю ніхто не в@&бав по морді, бо всі цивілізовані
Ответ дляTeonaa
Про рузькіх я вже мовчу. То істоти та андрофаги, які формували генофонд лише з самої нечисті.
Ответ дляTeonaa
Люди звіріють на війні.
До речі щодо нашої української люті та жорстокості. Нам ще й як притаманно. Почитайте що таке посадити на кол, та як козаки це робили. Навіть був окремий спеціаліст щоб дуже вдало це робити. Це страшна кара!
Лисий хвост• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Тому що про чеченців вам говорили у програмі Время и по каналу Орт. А різали вони їм голови бо мало було зброї і так намагалися залякати їх вояк
Лисий хвост• 11 октября 2023
До речі всі кочові народи жорстокі по своїй суті :немає толком вдома, немає цінностей життя, є віра у найвищого і смерть
Ответ дляNYC
Вибачте, зараз у такі дні дуже не вчасно казати про таке, але коли того року на нас полетіли іранські шахеди то українці запитувались і прохали Ізраіль - розхренячьте ті заводи в Ірані з їх диринчалками. Чому Ізраїль щьолкал шелепою і не робив того? Може б і не було такого потужного наступу зараз. Еххх, якби вчасно на все реагували...(
Ответ дляPinkyPink
Я от читаю історію цього замісу і когось мені це нагадує. Іудаїзм і іудея - 3 тисячі років, іслам з 7 сторіччя. Араби захопили близький схід, скопіювали в багатьох речах іудаїзм, обʼявивши , що Соломон, Ісус і інші пророки - то були перші пророки ісламу і тепер кажуть, що Ієрусалим - то їх священне місто і намагаються знищити всіма силами іудеїв і розповідають, що вони - окупанти.
Не нагадує ніякого вєлікого геостратега, який теж любить чужі святині привласнювати, переписувати історію, а народи - винищувати, бо не вписується в їхні байки
Нагадує.
Там де ви читаєте не написано що всі араби це байстрюки від Авраама? Від законної жінкі був син, який започаткував евреїв. А у жінки була служанка. Ця служанка народила від Авраама сина поза шлюбом. Цю служанку з сином вигнали. Вона ходила землями і десь знайшла притулок, і від цього байстрюка пішли араби. Так тоді і землі поділили. Авже їм не подобається що їх тисячоліття тому лишили ’спадщини’ та батьківсього піклування. Ось звідки ненависть зародилась.
Protruziya• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Нет, не так. Чеченцы защищали свои семьи у себя дома. Они не резали головы русским в их домах.