Teonaa• 11 октября 2023

Хто жаліє палестинців

Скажіть. Їм погано жилося? Іх що, ізраіль якось притісняв, обстрілював регулярно? Ну от нащо. Я точно не впевнена, бог милував, но по тим кадрам бомбардувань - там на порядок страшніше, ніж тут. А страшніше нема куди.
Еленка14• 11 октября 2023
Ответ дляDressCat
Люди звіріють на війні.
До речі щодо нашої української люті та жорстокості. Нам ще й як притаманно. Почитайте що таке посадити на кол, та як козаки це робили. Навіть був окремий спеціаліст щоб дуже вдало це робити. Це страшна кара!
Це було в усіх без винятку країнах та народах. Не самообманюйтесь. Такі були тоді часи.
Allisa_best• 11 октября 2023
Вы были в Палестине? Я была в Вифлееме -10метровый забор и автоматики на крыше, не выпускают не выпускают их, вам бы понравилось? Беднота и голод. Я не оправдываю сделанное, но понимаю почему там столько террористов
nataangel• 11 октября 2023
Ответ дляJave
Авторша, стосовно того чи чіпає Ізраїль палестинців. Кожен рік у них якісь військові операції. В цій війні палестинців гине в сотні разів більше ніж ізраїльтян.. а стосовно того що Ізраїль постачає їм все так воно очевидно, адже сектор Гази повністю ізольований від решти Палестини територією Ізраїля..
І так мені шкода дітей сектору Гази і старих людей у яких зараз все знищили..
Російську Вікіпедію читаєте? Ну ну.
nataangel• 11 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Так навіщо працювати і піднімати економіку, якщо сенс буття ненависть до євреїв? Як русня.
Annalise• 11 октября 2023
Украинцам плохо жилось, нас что рашка притесняла? - переаернулас вашу же речовку. Приятно слушать?
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляAlisa.Alisa
Така сама ситуація із нашими сусідами, ми раніше квіти до їх посольств несли, коли в них теракти були, а вони пришли пас вбивати.
Да, я знаю. Не повезло с соседями.
Natal_ka91• 11 октября 2023
Ответ дляfelinka
Долі дітей у Газі поламані, на жаль, по факту народження там. Від початку. Вирости в когось окрім релігійних фанатиків, які помруть молодими, намагаючись вбити якнайбільше євреїв, в них там шансів небагато.

Доля ізраїльських дітей не бентежить? Загугліть Кфар-Аза.
Мені жаль всіх дітей. Незалежно від місцезнаходження. Суть одна - світ зійшов з розуму. Але найбільше мене хвилює доля наших дітей, як би це егоїстично не звучало.
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Не зовсім так, бо був час, коли вони різали їм голови, а потім стали в ясна з ними цілуватися і друг другу дупу лизати. То звісно ж, що не друзі, а ще й коли пішли на нас зі зброєю: то взагалі таких питань у вашій голові не повинно виникати.
Які чеченці зара на нас пішли?
Кадирівці то не зовсім чеченці. Вони звичайно чеченці, але чеченці-перевертні
Еленка14• 11 октября 2023
Ответ дляAnnalise
І ми напали на рашку? Серйозно?
Еленка14• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Які чеченці зара на нас пішли?
Але ж вони чеченці. І вони нас вбивають і катують. І їх ’народ’ сидить вдома і кричить: мочи їх! Ви герої!
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
І ми напали на рашку? Серйозно?
А вы шо не знали. Вон даже бульба знает откуда готовилось нападение
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Не совсем так. Кадыровцев ненавидят все остальные чеченцы.
Еленка14• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Так готувались, так готувались, що майже пів нашої країни в перші дні захватили.
nnnnika• 11 октября 2023
Я колись спілкувалася з палестинцями (студентами мед. університету у нас) тісно, коли студенткою була. Так коли мова заходила про євреїв та Ізраїль, в них аж скули зводило від ненависті. І це звичайні мирні хлопці, які планували майбутнє, навчалися для цього. В них цю ненависть з дитинства вкладають, взрощують і в мирних в тому числі
Еленка14• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Які остальні? В ічкерії? Кадировці у себе на батьківщині герої.
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Ну а в каком-то месте их выпускают?
felinka• 11 октября 2023
Ответ дляNatal_ka91
Світ ніколи і не був при розумі. Нам просто пощастило пожити спокійний період для нашого місцезнаходження. Ви знаєте хоч один бодай трохи довгий період в історії людства, щоб нихто ніде нікого масово не вбивав? Я - ні. Війни завжди десь є. Тому цілком нормально перейматися долею своїх дітей. Бо крім нас ніхто не перейматиметься насправді.

А от жаліючи дітей однієї з воюючих сторін, таки треба не забувати і про дітей з іншого боку. Чи попереджав хамас, що прийде в суботу вбивати єврейських дітей? З боку Ізраїлю попередження про бомбардування були. То в яких дітей було більше шансів вижити?
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляAnnalise
Ну українці що, обстрілювали ні з того ні з сього рашу? Чи лізли до неї систематично? Перші бодай щось може робили?
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
І ми напали на рашку? Серйозно?
Я теж не зрозуміла
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Мочи іх - кого?
Якщо мочи українців, то не чула я такого, щоб вони таке кричали, а дуже навіть навпаки
Allisa_best• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Ну а в каком-то месте их выпускают?
Ну да, выпускают с обысками и унижениями. Там тупо тюрьма, подвоз продуктов проблема. Вон написали экономика - вот представьте обнксти город забором и создать проблемы для ввоза и вывоза - сделаете там экономику. Сейчас что опять будет - террористы напали, в ответ обстреляли мирных, масса убитых детей, отец выносил девочку и рыдал, куда он пойдёт этот отец - смертников в хамас и это не остановится
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Ну я це і маю на увазі
Кадири - юридично так, чеченці. Але зрадники, колаборанти, типу
І погляди на нашу війну і українців - у них протилежні прям
Allisa_best• 11 октября 2023
Ответ дляnataangel
Я бы посмотрела как вы поднимаете экономику в окруженном забором городе, где продукты не всегда найдёшь. Там просто неправильная политика
Інно4каа• 11 октября 2023
видимо Палестине все было мало,как и нашему Донбасу(пишу не за всех),но реально многие хотели руский мир
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Я не услідила зв‘язок між побільшенням терактів і піздюлєй від зсу
Это был ответ на то, что рашка замешана тут.
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляAllisa_best
Мені здається у них немає вибору - нормального рішення🤷‍♀️
Хіба що мігруваити
А яке населення? Те, що типу «терорестичне», палестинці і їх однодумці, котрих оце не випускають і принижують
nezhinka• 11 октября 2023
Українцям Україна більше не цікава, мало екшену, останнім часом тільки й читаю на порадниці, що донатять уже тільки простаки, і перемога уже нам нафік не треба, відкрийте кордони, а далі гребіться, як хочете. А тут такий сплеск емоцій. Дівчата, там рашня поперла, як сарана, у нас втрати, наші там ледве тримаються, а ви з арабами та євреями наче сказилися!!!
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Ну тоді це третя світова🤷‍♀️
Чого раші можна «замішуватися» всюди, а штатам от не можна, бо ж третя світова
автор Teonaa • 11 октября 2023
Ответ дляnezhinka
А в телеграм каналах за ізраіль в основному і пишуть. Зараз фокус чогось туди
За Авдіївку вчора було ну зовсім мало
Я сама думаю, що треба давать дьору потім. І не в рашці справа тут.
nezhinka• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
За Авдіївку вчора було ну зовсім мало
До речі, в Ізраїлі пішли воювати і депутати, і їх діти, і навіть колишній міністр. А у нас навіть лисий з кварталу недоторканний.