Скажіть. Їм погано жилося? Іх що, ізраіль якось притісняв, обстрілював регулярно? Ну от нащо. Я точно не впевнена, бог милував, но по тим кадрам бомбардувань - там на порядок страшніше, ніж тут. А страшніше нема куди.
Ответ дляDressCat
Люди звіріють на війні.
До речі щодо нашої української люті та жорстокості. Нам ще й як притаманно. Почитайте що таке посадити на кол, та як козаки це робили. Навіть був окремий спеціаліст щоб дуже вдало це робити. Це страшна кара!
Це було в усіх без винятку країнах та народах. Не самообманюйтесь. Такі були тоді часи.
Allisa_best• 11 октября 2023
Вы были в Палестине? Я была в Вифлееме -10метровый забор и автоматики на крыше, не выпускают не выпускают их, вам бы понравилось? Беднота и голод. Я не оправдываю сделанное, но понимаю почему там столько террористов
Ответ дляJave
Авторша, стосовно того чи чіпає Ізраїль палестинців. Кожен рік у них якісь військові операції. В цій війні палестинців гине в сотні разів більше ніж ізраїльтян.. а стосовно того що Ізраїль постачає їм все так воно очевидно, адже сектор Гази повністю ізольований від решти Палестини територією Ізраїля..
І так мені шкода дітей сектору Гази і старих людей у яких зараз все знищили..
Російську Вікіпедію читаєте? Ну ну.
Ответ дляAllisa_best
Так навіщо працювати і піднімати економіку, якщо сенс буття ненависть до євреїв? Як русня.
Natal_ka91• 11 октября 2023
Ответ дляfelinka
Долі дітей у Газі поламані, на жаль, по факту народження там. Від початку. Вирости в когось окрім релігійних фанатиків, які помруть молодими, намагаючись вбити якнайбільше євреїв, в них там шансів небагато.
Доля ізраїльських дітей не бентежить? Загугліть Кфар-Аза.
Мені жаль всіх дітей. Незалежно від місцезнаходження. Суть одна - світ зійшов з розуму. Але найбільше мене хвилює доля наших дітей, як би це егоїстично не звучало.
Ответ дляЕленка14
Не зовсім так, бо був час, коли вони різали їм голови, а потім стали в ясна з ними цілуватися і друг другу дупу лизати. То звісно ж, що не друзі, а ще й коли пішли на нас зі зброєю: то взагалі таких питань у вашій голові не повинно виникати.
Які чеченці зара на нас пішли?
Кадирівці то не зовсім чеченці. Вони звичайно чеченці, але чеченці-перевертні
Я колись спілкувалася з палестинцями (студентами мед. університету у нас) тісно, коли студенткою була. Так коли мова заходила про євреїв та Ізраїль, в них аж скули зводило від ненависті. І це звичайні мирні хлопці, які планували майбутнє, навчалися для цього. В них цю ненависть з дитинства вкладають, взрощують і в мирних в тому числі
Ответ дляAllisa_best
Ну а в каком-то месте их выпускают?
Ответ дляNatal_ka91
Світ ніколи і не був при розумі. Нам просто пощастило пожити спокійний період для нашого місцезнаходження. Ви знаєте хоч один бодай трохи довгий період в історії людства, щоб нихто ніде нікого масово не вбивав? Я - ні. Війни завжди десь є. Тому цілком нормально перейматися долею своїх дітей. Бо крім нас ніхто не перейматиметься насправді.
А от жаліючи дітей однієї з воюючих сторін, таки треба не забувати і про дітей з іншого боку. Чи попереджав хамас, що прийде в суботу вбивати єврейських дітей? З боку Ізраїлю попередження про бомбардування були. То в яких дітей було більше шансів вижити?
Allisa_best• 11 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Ну а в каком-то месте их выпускают?
Ну да, выпускают с обысками и унижениями. Там тупо тюрьма, подвоз продуктов проблема. Вон написали экономика - вот представьте обнксти город забором и создать проблемы для ввоза и вывоза - сделаете там экономику. Сейчас что опять будет - террористы напали, в ответ обстреляли мирных, масса убитых детей, отец выносил девочку и рыдал, куда он пойдёт этот отец - смертников в хамас и это не остановится
Allisa_best• 11 октября 2023
Ответ дляnataangel
Я бы посмотрела как вы поднимаете экономику в окруженном забором городе, где продукты не всегда найдёшь. Там просто неправильная политика
Ответ дляAllisa_best
Мені здається у них немає вибору - нормального рішення🤷♀️
Хіба що мігруваити
А яке населення? Те, що типу «терорестичне», палестинці і їх однодумці, котрих оце не випускають і принижують
Хіба що мігруваити
Українцям Україна більше не цікава, мало екшену, останнім часом тільки й читаю на порадниці, що донатять уже тільки простаки, і перемога уже нам нафік не треба, відкрийте кордони, а далі гребіться, як хочете. А тут такий сплеск емоцій. Дівчата, там рашня поперла, як сарана, у нас втрати, наші там ледве тримаються, а ви з арабами та євреями наче сказилися!!!
Ответ дляnezhinka
А в телеграм каналах за ізраіль в основному і пишуть. Зараз фокус чогось туди
За Авдіївку вчора було ну зовсім мало
Я сама думаю, що треба давать дьору потім. І не в рашці справа тут.
За Авдіївку вчора було ну зовсім мало
Ответ дляTeonaa
За Авдіївку вчора було ну зовсім мало
До речі, в Ізраїлі пішли воювати і депутати, і їх діти, і навіть колишній міністр. А у нас навіть лисий з кварталу недоторканний.